bugün

çiçeği burnunda taze aşıkların gidebileceği nezih mekanlardır. birgün herkese lazım olacaktır. evet beyler tavsiyeleri alayım.
EVE GOTURULEBILINIR.
götürmek tanımını oldum olası sevmemişimdir. köpek mi lan bu kız? yemişim toplumsal alışkanlıkları. beraber bir yere gideriz işte.
çok kalabalık olmayan cafeteryalardır. sahil kenarları ya da kendisinin ilgisini çeken yerler.
adana da iseniz nezih ve kültürlü bir kaç ortam tavsiye edebilirim birlikte gideceğiniz.
Sinema veya lunaparka gidilmelidir.
daha yeni tanışmışın, hemen götürmeye mi kalkıyosun hayvan.
(bkz: keloğlan mağrası)

hede: appdeki bkz verme hatası nedeniyle bu hedeyi düşüyorum. appleyle ilgilenen kimse topsun olm.
(bkz: ev)
(bkz: home sweet home)

tabi yalnız yaşıyorsanız.
sahafa gidin kitap koklayın.*
(bkz: lacivert)
(bkz: beşinci kat)
(bkz: gina)
ayakta götürülebilir.
kadıköy'de barlar sokağında herhangi bir yer olabilir. (rexx in ordaki barlar sokağı değil, diğeri.)
(bkz: ilk buluşmada kızı ormana götürmek)
ankara daysanız bahçeli 7.cadde ya da konur sokak ta herhangi bir kafe olabilir.
tabii ki ve kesinlikle Gaziosmanpaşa Şanzelize Cafe.

buyrun buradan yakın;
http://www.youtube.com/watch?v=wIMgdz8fvQI *
Bursa'daysaniz direk bulvara.
götürmek için ev, hotel, pansiyon olmadı arabada gibi yerler önerilir..
istanbul kadıköy için bristol. sessiz, sakin nezih bir mekan. alın size tavsiye.
Istıklal caddesınde bır tur attırdıktan sonra ortakoye gıdın aksama dogru cok guzel olur orası sonra ıs sana kalmıs yazar dost.
her şehirde bogaz her şehirde istiklal caddesimi var! biz burda denız kenarına goturuyoruz hava acık olunca turkıyenın dagları gozukuyor deymeyın keyfımıze yanımda da yar!
ıssız bir yer olmasına gerek yok, daha doğrusu o kadar aceleye gerek yok, tanıyın birbirinizi önce, sevişecek çok zamanınız olacak daha.
ankarada inn 3e olabilir. güzel bir mekan.
istanbul da ortaköy, çamlıca güzel tercihler olabilir. bazı öküzlerin yazdığı gibi eve götürülmez. bu kadar da olmaz yahu bu kadar mı uçkuruna düşkün bir milletiz? bir erkek olarak diyorum ki; arkadaşlar hakikaten karşı cinsi sadece seks malzemesi olarak görmeyi bıraksak artık...
eskişehirde şahintepesi, çankaya, şelalepark kısımlar olabilir. Araba olarak modifiye şahin tercih edilmelidir. Kliması soba gibi ısıtır hem tepede üşütmezsiniz.