bugün

renklerin abuklaşması, sol frame in üzerinde oluşan alakasız başlık sayısı gibi hadiselerdir.
sözlüğü cin çarpmışa döndüren garipliklerdir.

(bkz: hazırım allahım)
(bkz: iman ın şartları)
(bkz: diş fırçalamak orucu bozar mı) * *
entrylerin yazıldığı framenin içinde ikinci bir uludağ sözlük görülmesidir.

(bkz: ben az önce bunu gördüm)
(bkz: başınıza taş düşebilir)
(bkz: sözlükte kızların teklif etmesi)

hergün server taşınsın denilesi durum.*
ekrandan cıkan bir elin slap diye suratiniza şaplak atmasi.

(bkz: ama ayip oluyor ha)
login olup sözlüğe girer girmez karşıma 5 adet sol frame'in gelmesiyle yaşadığım olaydır.

(bkz: önüm arkam sağım solum sol frame)
taşınma esnasında yaşanan sıradışı olaylardır.
sol frame de beliren insan silueti başlıkları bir an gölgesinde bıraktı ve sonra kayboldu. sonra klavyemin üstünden matrix filminde oynayan kedi geçti. "olsa olsa dejavudur bu" dedim tirniti edasıyla.

çok garipti gerçekten.
izninle pijama ıslak (korkudan altına işemek). habersiz yapmayın bi'da ya.(çok gücenmek ve hüngürhüngür ağlamak)
bugun tusuna basmamla cote d'azur'dayken kendimi bir anda edirnekapi'da bulmama sebebiyet vermiş olan acayipliklerdir.

(bkz: bak sözlük kalbini kiricam ama)
burun kıllarım birbirine dolandı. burnumdan nefes alamıyorum. heralde bu bir refleks. nasaya söyleyin gelip araştırsınlar beni.
an itibarı ile anlıyorum ki, moderasyon benim için tertemiz bir sayfa açmış.

(bkz: nerede lan benim karma sayfam)

edit: geldi. hem de hiç ellenmemiş olarak...
sabah sabah sözlükte neler oluyor böyle denilen hadise. ekranın aniden beyazlaşması yazıların garip renklerde çıkması sonucu sözlüğü kesinlikle cin çarpmışa döndüren olaylar silsilesi.

(bkz: sırlar dünyası)
gelişmelerin zall tarafından tecavüze uğraması.. sarı yanıyor hazırız tamam abi yak yeşili yolumuza bakalım. *
korku karakterlerinin sözlüğe uğramasıdır. 5-6 metre boyunda sakallı bir dede sol frame'de gezinmekteydi.
(bkz: gulyabani diye bir sey yoktur ama olabilir de)
tüm yazarlar geleneksel kıyafetleri ile sözlüğün ortasındaki yerde toplandılar.

davulların tamtamlarıyla ısınan yazarlar ateşin çevresinde dansediyordu.
içinizin ürpermesidir. daha alternatifi için;
(bkz: das dusebiluu ayu cikabiluu) *
önce yeşil bir ışık huzmesi monitörden tüm odaya yayıldı. sonra ak sakallı bir dede benim yerime sözlüğe giriş yaptı. ne oluyor lan demeye kalmadı bir de baktım sözlük yanıp sönmeye başladı o anda nil karaibrahimgil çalıyordu winampda ve diyordu ki:

"yanıp sönerken ne güzeldi, ne güzeldi"

allahım bunların hepsi bir tesadüf olamaz.
denizden bir ateş topu yükseldi, yerden bir uğultu koptu, köpekler havladı...

ufsss ürperdim be.
beni ve şifremi hatırla seçeneğine tıklandığı halde, ne beni ne de şifreyi hatırlamasıdır.

(bkz: sözlük kendine gel)
flash tv tarafından filmleştirilecek derecede önem arz eden garipliklerdir bunlar.
garipliklere hazırlanmıs yazarların gariplikler olmaması durumunu garip karşıladığı çok garip bir andır.
ortam bölümündeki uludağ modern'in zall'a şaşı bakması bunlardan biridir.
(bkz: altıncı nesil)
şimdi noldu bu sayfaya HÖNK denilesi ve düzelsin diye defalarca F5 yapıltan durum.
ilk giriste ana sayfanin kendi kendisini defalarca yenilemesi.