bugün

bir çok cool adam türevlerini içinde bulunduran gruptur.
Nesil kavramının, buraya yazılanları okuduktan sonra askerdeki devreciliğin bire bir aynısı olduğunu öğrenmemle birlikte kendime acımama sebep olan içinde bulunduğum depresif nesil bunalımının tam adıdır..Gece su da basılıyor mu buralara?..
''seni sınayacaklar yeğennn.. sana soracaklar..'' şeklinde ki ramiz dayı kıvamıyla teselli edilesi nesildir.
bu entry ne böle ya çoluk çocuk yazmaz dediğimde, nedir bunun soyu sopu diye tıkladığımda, evet yanılmadım yedinci nesilmiş dediğim, kendi adıma konuştuğum için "keşke alınmasaydı" demeye çekinmediğim nesil.
şu sıralar henüz iyi günleri yaşıyor olması muhtemel nesil.yıl ortasına doğru görürüm ben onları.

(bkz: altıncı neslin dramı)
(bkz: yedinci nesil cadı ve büyücülerden oluşmuştur)
(bkz: daha bu birşey değil bunlar iyi günler)
(bkz: kronik vakka)
altıncı nesil in çektiklerini çekmemesini dilediğim nesil. ama elbet ki içlerinden

çürük meyveler çıkacak ve ayarı yine nesilleri yiyecek. önerimdir ki yedinci nesil olup

iyi yazıklarını düşünen yazarlar, nesil kavgaları üzerinden prim yapmaya çalışan

yazarların oyununa gelmesinler. yazın efenim. bakmayın kimselere. ablanız size kurban

olsunn. *
en azından sözlük formatını bir kere okumuş, onu da geçtim bkz vermeyi bilen yazarlardan oluşan nesildir.

(bkz: nasıl bkz verilir)

şimdiye kadar hiç bir 7. nesilin forum tarzı başlık açtığını görmedim şahsen. gören varsa beri gelsin.

edit: başlığı açan da kaçmış, birinin başına kalmış başlık. tenzih ediyorum seni.
7.nesil geldi ama 6.nesil taşağı hala devam etmekte.bence 6.neslin genel adı taşak nesli olsun herkes rahatlasın.

(bkz: ne olduğumuzu bilelim efendim)
azınlıkta olan yazarlardır.
(bkz: altıncı nesil siktin anamızı)
e artık adettender.

(bkz: karamurat benim)*
zamanla pişecek nesil. sözlük kültürünü sözlüğe girmeden öğrenmek mümkün değildir takdir edersiniz ki. birazcık sabretmesini bilmeli, geleli bir ay olmadan hergün bugünün başlıkları kısmında '7. nesil şöyle 7. nesil böyle' başlıkları en alt satıra kadar sıralanmakta..
birileri açtığım başlıklar çok tutsun sayfa sayısı onları aşsın istiyorsa bunu kendinden sonraki nesile saldırarak değil de hakikaten ilgi çekici konulara değinerek yapmalı.

nice yazar sıfatında insanlar görüyoruz ki nesli büyük de olsa bunu çok da fazla göstermiyorlar. bırakalım da keyfince koştursun yeni nesil de bu sözlükte. zamanla ya bu işi öğreneceklerdir ya da vazgeçip gideceklerdir kimse burayı dağıtmaya karıştırmaya kendiyle dalga geçirmeye girmiyordur..
istatistiklere göre şu an için 325 yazardan oluşan nesil.
yeni ses, yeni nefese ihtiyaç duyan sözlüğe nefes aldıracak olan nesildir.
iki haftada 4 entry sildirme basarısındaki neslim. (bkz: hoş bulduk)
sekizinci nesili özlemle bekleyecek olanlardır. tabi önce yedinci nesil yazar olmakta şarttır.
(bkz: istemezük)
şu son günlerde ne zaman eğreti bir şey görsem yazarı yedinci nesil çıkıyor. sanırım daha önceden sikilip atılan laflar, deyimler nesildaşlarıma pek bir orjinal, pek bir marjinal, pek bir farklı geliyor. sanırım; yazmadan önce sözlüğü detaylı bir şekilde okumadıkları için olabilir. çoğu sözlük mottosu haline gelmiş* söz öbekleri boyalı ve önceden kullanılmamış gibi geliyor sanırım nesildaşlarıma. *
7. nesil görünümlü 4. nesil olarak içinde bulunduğum, 98 doğumlu olanların bile var olduğu sözlük neslidir...
iyi çocuklardır tanırım,desem de.hiçbirini tanımam etmem.kötü çocuklardır.
yazar alımı ağırdan alınırsa, mini mini birler ve çalışkan ikilerle aynı nesli paylaşması muhtemel yazar topluluğudur. * * *
benimde içine dahil olduğum çaylak nesli...umarım gelecek nesilleride görürüm...
altıncı nesil gibi ezilmek yerine , övülen nesildir. (bkz: yedi olsun da çamurdan olsun)
gururla; ben 7. nesilim diyebilendir.
yeniyiz diye bir şey bilmediğimizi sanıp taşak geçen eski nesillere başım dik, alnım ak haykırmak istiyorum: o benim!*