bugün

entry'ler (231)

she will be loved

bu şarkının klibiyle ilgili en büyük olay anası mı yoksa kızı mı sorunsalıdır. yıllardır kesin cevap veremedim bu soruya.

istanbul ile ankara arasındaki farklar

istanbul koca bir ülke iken ankara basit bir şehirdir.

community

nbc'nin bu sene 3.sezonuna başlamış süper ötesi fantastik komik dizisidir.

ağaoğlu reklamı

"yatırımınızı yastık altına değil toprak üstüne yapın" sloganıyla daşşağın dibine vurmuş reklamdır. cebimdeki 20 lirayla toprak üstüne sıçabilirim en fazla.*

sütyenimin ipi koptu takar mısın diyen bayan

"beyler osbir çekerken gireceğiniz sözlük bu sözlük değildi yav"

sean paul un kendi dilini yaratması

şarkılarını dinledikten sonra bünyemde oluşmuş sorundur. dinliyorum dinliyorum anlamıyorum arkadaş. eskiden hep geyikleri dönerdi aha "ebeni" dedi aha "get bizi" dedi diye. "got 2 luv yu" şarkısını cover etmiş. şimdi de kadın şarkıyı söyledikten sonra arada "s.ktir girl" dermiş gibime geliyor. ya bu adamın ciddi telafuz sorunu var ya da gizliden gizliye kendi dilini yarattı kamyoncu sıfatına sıştığımın herifi.

izlediğim en iyi film avatar diyen ergen

iki tane yönetmen adı bilen kültürlü insan tarafından dalgaya alınan kültürsüz insandır. neyse boşver azizim biz şaraplarımızı doldurup fransız filmlerinden konuşalım.

ssg nin banu kaya ya verdiği ayar

banu kayaya değil 52 cm penis başlığı açan yazara yapmış olduğu göndermedir. zira öyle bir başlık banu kaya uydurana kadar da yoktu.

uruguay paraguay finali

paraguay'ın önce ispanyayı ardından almanya'yı elemesiyle, uruguay'ın ise hollandayı elemesiyle 11 temmuz 2010 tarihinde gerçekleşecek olan finaldir. yorumum sikkolar sikkosu bir final olacağı yönündedir. olmasındır.

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük, inci ye üye oldum. ne yapayım eğlendiriyor piçler.

aşk ı memnu senaristlerinin final notu

sıfırdan karakterler ve senaryo yaratmış havalarında olan senaristlerdir. kaldı ki daha önce yapılmış bir diziyi tekrar çektiniz. neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamadım.

beklediği otobüs gelince dünyalar onun olan kişi

eğer günün son otobüsünü yakaladıysa heyecandan eli titrer. dudakları kurur. paso sorulmasının bir önemi yoktur artık fazla fazla verir parayı.

ezel

kenan birkan rolüne şener şen çok iyi gider. kötü karakterde oyunculuğunu konuşturur üstad. lakin dizide yaş itibariyle ramirezden küçük biri olması gerek şener şen o yönden kaybediyor. yalnız tuncel kurtiz şener şen mücadelesi de tadından yenmez hani.

ömer üründül

manchester ı mançester şeklinde telaffuz eden adam. ayrıca (bkz: ofsayıt)

yazılan entrynin ne artı ne de eksi oy alması

başlığı açan yazar, başlığına yazan yazarlara oy verse ortadan kalkacak durumdur.
(bkz: çük kadar yazmak)

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum sözlük küçükken atilla taş dinlemişliğim olmadı değil. daha kötüsü metallica dinleyenleri de kınadım küçükken. küçüklüğüme ver sözlük.

vuvuzela

taraftar, tezahürat, yeni beste, hep beraber üçlü, herkes bağırsın takıma destek gibi kavramları s*kip atan afrikan borusu.
sonunu da şarkıyla bağlayalım: bu boru başka boru, boru değil bu boru!

inci siker com un sana selamı var

kızın konuşmasından belliydi bir atraksiyon içinde olduğu. beklenen oldu inci siker selam söyledi okana. okan ben de sizi aynen falan demiştir ama inci s.kmiştir bir kere...

türk beyniyle üretilmiş süper cümleler

çaldığı ıslık dağı taşı tuttu götürdüğü iki keçi, eşşeoğlueşşek!

katranı kaynatırsın olur mu şeker cinsini s*ktiğim cinsine çeker.

sevgili olmayı beceremeyen insan

(bkz: sevgilisi olmayanı yalnız sanmak)