bugün

bu nesile tabi olan bazı yazarlar olası bir inci sözlük saldırısını beklemektedir. benden söylemesi. onları deşifre etmeyeceğim ama girdikleri entrylerden anlayabilirsiniz.
genelde lisede okuyan nesil olup,bu sebeple de derslerle ilgili temel bilgileri girerek sözlüğün bilgi dağarcığının gelişmesine katkı sağlayan nesildir.ancak kabul etmeliyiz, yarısından çoğu da abazadır.
önceki nesilleri de gördü bu yedinci nesil, endişelenmeyin. her nesil içinde abuk insan barındırır büyük ihtimal bu ithamları yapan kişiler askerliğin en sağlam grubunun içinde bulundukları grup zannederler. lisenin en sağlam grubu onlarındır yada lise tarihi hiç onlar gibisini göremeyecektir. sallayan nesildaşlarım varsa problem yapmasınlar. benim şahsi düşüncem her nesilin bir öncekinden daha da kaliteli olduğu yada olacağıdır. şimdiden 8. nesili bekliyorum
1 ocak 2011'den itibaren yavaş yavaş rahatlamaya başlayacak olan nesildir.
an itibariyle içinde bulunduğum ve bulunmaktan gurur duyduğum nesil.
Yeni yılla birlikte eski nesiller sınıfına girecek nesildir.
şuan içinde bulunduğum nesil.
kendisinden önce gelen her nesil, bir önceki nesil üzerine geldiğinde hep sinir olmuştur. öyle ki kendi nesillerinin entry altında bu durumu ''nesile göre adam seçilmez'' gibi sözlerle anlatmaya çalışmışlardır. gelgelelim ki bu önceki nesiller son nesil olmaktan kurtulunca yeni gelen nesile nasıl giydiririm mantığına bürünmekte. ''eskiler beni ezdi, ben de yenileri ezerim'' düşüncesi hakim.

bu olagelmiş olan saçma olay böyle devam edecek gibi görünüyor. oysa ki sözlük içi bir anket yapılsa önemli bir oranda eşitlik savunucuları ön plana çıkar.
an itibariyle "independence day"i yaşayan nesildir.
sanırım son üyesinin ben olduğum nesil.
gün itibariyle pabucu dama atılmış nesil.
son dakika golü olarak beni atmış olabilir.

(bkz: 31 aralık ta yazar olmak)
31 aralıkta toplu olarak alıp bitirilen nesil.
dünden beri yazarlıkları onaylanmakta olan ve sürekli "son yedinci nesillerden.." şeklinde nickaltları doldurulan nesildir. kaç kişisiniz yahu?
önceki nesillere ait bazı kesimlerin yazdıklarına bakmadan, yüklenilen bazı kullanıcıların geldiği nesil. oturup iki dakika kafa, kıç kaşıyın. bir durup düşünün dersem biliyorum ki düşünmeyeceksiniz.
o yüzden bundan sonra yazdıklarınıza bir bakın efendiler.
en azından açık vermeyin.
sözlerimin herkese olmadığını herkes en az benim kadar iyi biliyor.
alt devrenin gelmesi ile aşağılanıp hor görülmekten yavaş yavaş kurtulacak olup ezilen değil ezenin yanında olacak olan nesildir.
(bkz: Eskiden buralar dutluktu)
bu geceki saçma başlıkların ve forum tarzı başlıkların sahiplerine bakmamla karşılaştığım nesil.
yed(i)nci nesil.
parantezdeki harf iki taraf içinde ortak kullanılır.
sekizinci nesilleri sol frame'de boyuna hor görüp durmaktadır.
tam şu sıralarda yine bir atağa geçmişlerdir.
(bkz: dinime küfreden müslüman olsa)

tabi aralarında hak edenler de yok değil.. * *
içinde bulunduğum nesil.

(bkz: aziz nesil)
büyük bir çoğunluğu inci sözlük liselisidir.
sekizinci nesilden bir önceki nesil verilen addır.

(bkz: onlarda bi zaman çaylaktı)
an itibariyle sol frame'de onlarcası selamlanıyor. zall muslukları açtı galiba!*
yükselen nesil. *
güncel Önemli Başlıklar