bugün

yaşadığınızı, ve hissettiğiniz o keskin acıyı unutmak için yapılması gerekenlerdir.

benim yaz için sistemim şuydu, sabah 9 da yatacaksın, akşam 6 da kalkacaksın ve kalktıkdan iki saat sonra içmeye başlayacaksın, emin olun unutuyorsunuz...
(bkz: dövme yaptırmak)
*eve kapanmayacaksın.
*deli gibi slow şarkı dinlemeyeceksin.
*arkadaşlarınla aranı açmayacaksın.
*negatif muhabbetlere dalmayacaksın.
*bol bol çikolata yiyeceksin .
*yalnız kalmamaya özen göstereceksin.
*çok mu birikti? böğüre böğüre ağlayabilirsin.

yaşadığını unutmaya gerek yok zaten hayat çok kısa. acıysa dibine vuracaksın ki ayağa kalktığında daha kuvvetli olabilesin.

gelecekten gelen edit; yazar bu maddelerin hiç birine uymuyor yazar kardeşlerim inanmayın şuna.
(bkz: uyumak)
- kanka yaşadığını unutmak için yapman gereken ne biliyor musun
* hangi yaşadığı mı?
- +%^'^&%+
yaşadığınız şeyin aynını daha fazla yapmak.
ölmektir. zira 'unuttum ben' desen de bi anda öyle bi olay oluverir ki, ister istemez hatırlarsın. o yüzden en kesin çare ölmektir.
ahirete yatırım yapmak.
yaşamadığınızı baştan kabul ederek haline razı olmak.
birisiyle paylaşmaktır. ne kadar saklanırsa o derece ızdırap oluyor böle şöyler efenim.
günün hiçbir anı yalnız kalmayın.salak saçma konuşun derste konuşun arada konuşun.yemek yiyin.uykuya dalma kısmı en çetrefilli kısım;yurt odasındaysanız kimse uyumadan uyuyun,evdeyseniz televizyonu açıp öyle uyuyun ki aklınıza bi bok gelmesin ya da getirmemeye çalışın işte.hepsi denenmiş onaylanmıştır.
"Kadın ağlar erkek bakar
Kadın duyar erkek duymaz
Kadın sorar erkek susar
Kadın gider erkek içer"
(bkz: teoman)
(bkz: uludağ sözlük)
yaşanılan şeyleri aklınıza getirmemeye çalışın.aklınıza geldimi kovuverin hepsini.o boşluğu tamamlayacak şeylere yönelin kitap okuyun,film izleyin,spor yapın.
günü sadece bir saatini yaşadığınız acı için yas tutarak ağlayarak düşünerek geçirilir. diğer saatlerde sarhoş olunur.
robotlaşın o yeter.
hayatınızı belli bir rutine oturtun ve asla dışına çıkmayın efendim.
olabilirim diyorsanız sat komandosu olmaya çalışın. inanın eğitimleri bile sizin insan olduğunuzu unutturmaya yeter.
rakı-bira-şarap-votka
sadece , saçma bi kadın dergsini aralıksız kendinizi vererek yarım saat boyunca okuduktan sonra sifonu çekin şimdi o b*k yolunda .
"uzak duracaksın
yeni şeyler bulacaksın
arkdaşlarınla tartışmaycaksın
sonra yenı bırını bulacaksın
sonra onu da unutmak zorunda kalacaksın
sonra yıne uzak duracaksın
sonra yıne yeni şeyler bulacaksın
sonra yıne arkdaslarınla tartısmayacaksın"

en ıyısı unutmaya cabalamamak.

edit:yuh hiç okumadan yazmışız.
odandan ve hatta mümkünse yataktan çıkmamak bir kış günü. kalmak o dağınıklığın içinde tüm gün.
sürekli bişeylerle meşgül olmak ya çık gez yanında arkadaşların olsun ha yalnız mı kaldın al eline bi kitap oku durmadan oku öyle güzel kafa dağıtır ki düşünmezsin yaşadığını başka bi hayata gidersin deneyin
ders çalışmak.
apaçi müziği dinlemek.
hiçbir şey yapmaya gerek yoktur. unutmanın bir yolu yoktur. gezmek, dolaşmak, arkadaşlarla takılmak yada neşeli müzik dinlemek, dans etmek yaşananları unutturmaz. sadece acıyı bastırır. günü geldiğinde bastırılmış duygular tekrar açığa çıkar.
komalık olana kadar içeceksin.