bugün

kitabı kurutmanın daha bir zor olduğu anlardandır.
ambarda durutmanın daha bir mor olduğu anlardandır.
Çok güzeldir yemin içeyim ki. Bak valla. Bir de camdan ayaklarını sarkıt okurken. Ayakların ıslansın falan.

Ama ben ikinci katta oturuyorum. sekizinci katta oturan adam yapmasın bunu.
kitabı üfleyerek kuruturken meydana gelen baş dönmesini durdurmanın zor olduğu anlardır.
yağan yağmurun altında olmadığın müddetçe hoş bir fantezi sayılabilecek durumdur.
kimisine göre güzel kimisine göre hiç çekilemez bir durumdur. ama bana göre harika ötesi birde sevgiliyle beraberken vazgeçilmez dakikaları yaşarsın.
cama vuran her yağmur tanesini gördüğünüzde hayallere dalarsınız. hele ki, kitabın sürükleyici senaryosuyla özdeşleşmişseniz, adeta anlatılan maceranın içinde kaybolan kahraman olursunuz.

kısacası zevklidir yağmur şıkırtıları altında kitap okumak. onları seyre dalmışken yıkıntılar arasında kaybolmak ve yağmurdan ıslanan insanları izlerken bir hayli keyif almak...
huzurun yanıbaşınıza gelmesidir.
(bkz: o değil de)
(bkz: yağmur yağarken sevişmek)
(bkz: yağmur yağarken öpüşmek)
(bkz: yağmur yağarken çay içmek)
romantizmin doruk noktasıdır. dadı farklı oluyor diyen arkadaşları anlayamıyorum. ha belki de ben odunum onu bilemem.
kitabın sonunu görememenizi sağlar.
açık havada yapılmamalıdır.
yağmur yağmadan kitap okumakla aynıdır.
çünkü kitap okumak her zaman dinlendirici ve hoş bir olaydır, bu yağmurla artmaz.
olay kitaplarda yağmur da değil.*
az once yaptigim eylemdir. stephen king'in sadist adli romaniyla oldukca gizemli bir atmosfer olabiliyor.
Askerde nöbet tutarken gerçekleştirdiğim eylem. Güzel bir şey.
açık havada gereksiz, kapalı ortamda eşsizdir.
Kimsenin yapmadığı eylemdir. kitap okudun da yağmur yağarken okuması kaldıydı zaten.
Yağmur eşliğinde semaverden çay içmekle eşdeğer bir keyiftir.
Severek yaptığım eylemdir. yalnız rüzgar yoksa daha bir tatlı olur. Sıcacık çayı içerken arada yağmurun yere temasını izlemek ohh mis.
dünyanın en huzur verici eylemlerindendir.
Huzur veren yağmura birde kitapla eşlik etmektir.
yemek yerken sevişmek kadar tutku vericidir.
Yağmuru mu dinliyim kitap mı okıyım sorusuyla kafa karıştıran eylemdir.
kitap okumak için bahane arayanların aktivitesidir. size göre yağmurlu havada bana göre ise deniz kenarında şezlonga uzanmış dalgaların sesini dinlerken...
balkona çıkıp yağmurun sesini dinlemek, toprağın kokusunu içine çekmek varken yapılan malca aktivite. zannedersem kitap okumak için yağmurun yağmasını bekleyen elit bir güruh var amk. olm manyak mısınız lan, kitap bu her yerde her şartta okunur. hava durumuna bakarak kitap okuyan tek millet biziz herhalde.