bugün

1990 doğumlu, şu sıralar adını feriha koydum dizisinde ece adlı karakteri canlandıran oyuncudur.
Ne güzel isim-soyisim bağlantısı var denen kişidir.
güzel, tatlı fakat oyunculugunu geliştirmesi gereken oyuncu adayı.
güzellikten öte tuhaf bir karizması olan kız... birde saçları doğal sarı mı merak ettim ?
laboratuvarda yapmıslar gibi izlenim bırakıyor.
konuşmaktan bıkkınlık gelmiş gibi konuşan amerikalı gençlerin rahat tavırlarını hatırlatan acemi oyuncu.
Güneşi beklerken adlı dizide emre kınay'ın kızını oynuyormuş.

kendisi hakkında en çok dikkat çeken durum inanılmaz büyük göğüsleri oldu,zap yaparken denk geldim body giymiş haline ki,vay anasını diyorum.
Bir ara oyunculuk yapmasını öğrenmesi gereken kişi. Bana kalsa ''gel etme, geri dön sen bu yoldan'' derim ama eleştirilerle yerin dibine de gömülse vazgeçmez bu sevdadan bu kız. Sinem Kobal bir, selen soyder iki ve kendisi de üç. Hadi bakalım, hayırlı uğurlu olsun ...
güneşi beklerken de melis rolünü alarak ikinci sağlam rolünü kapmış olan çiçeği burnunda oyuncu. adını feriha koydum'daki oyunculuğu ile karşılaştırırsak kendini geliştirmiş görünüyor. son bıraktığımda marmara seramik bölümünde okuyordu, yurtta karşılıklı kanepede devrilip spartacus izlemişliğimiz var. aşırı derecede sevimli bir şey.
tatlı bir kız ama ona burdan sesleniyorum kerem sana olmaz be gülüm . sen al barışı git evinee .
dişlek,yapmacık ve çirkin hatun.dudağını aysun kayacı gibi büzmesi de ayrı bir iticilik katıyor kendisine.
iyi hoş güzel kız da rol kesemiyor be.
sarı saçlı hali dikkat çekmezken

görsel

son dizideki haliyle vahşi bir güzelliğe sahip olmuştur

görsel

not: fenerli imiş.
konuşurken dudakları yer çekimine karşı bir savaş veriyo hissine kaptıran oyuncudur.
(bkz: ergen)
Guzel desen, guzel degil, oyunculuk desen o da yok, diksiyon ve tonlama desen o da yok. Elle tutulur bi yani olmayan ,rol yapmaya calisan oyuncu.
Arif ağabey'in kızıdır. Ayrıca bana küfredeceksiniz biliyorum aa hafif bir selena gomez havası seziyorum ben bu kızımızda...
Dişlerini göstererek gülmemesi gereken 90 doğumlu yavrucak! Dişlerini bir an önce yaptırmalı, o kadar parayı nereye götürecek. Sadece bizim ülkemiz de oyuncu olabilecek zat, o kadar yeteneksiz ki! Ayrıca her halini çekip sosyal medyada paylaşması özenti bir kişiliğe sahip olduğunu gösteriyor!
mersinli taze oyuncu.
yeryüzündeki en tatlı ağlayan kız olur kendisi. o ses tonu, gözlerinin şekli ne oluyor öyle tam koparmalık.. abi dehşet şirin. bir de salisede burnu falan tıkanıyo. yering
insanı Kerem Bursin'den soğutacak kadar itici oyuncudur. Başka kız mı kalmadı be çocuk! Sen Amerikalarda, Avustralyalarda oku, yaşa sonra gel bu kızla sevgili ol. Cidden yazık olmuş ...
Hande doğandemirle kıyaslanan oyuncudur. Şirk gibi bişey olum bu. Kız daha ağlamayı beceremiyor her daim nezle gibi konuşuyor yapmacıklıkta sınır tanımıyo sonra hande doğandemirle kıyaslanıyo. Ama oyunculuğunu geliştirdi sayılır.
(bkz: güzel de olmamak çirkin de olmamak)
Berbat dişlere sahip, sanki zorla konuşuyomuş izlenimi veren türkiyeden başka hiçbir ülkede oyuncu olarak anılacağını düşünmedim kız. Ama yinede şirin duruyor.
(bkz: twitterda sıçtığı tuvaletin fotosunu paylaşmasa iyi kız)
olgun bir kız olmadığına kesinlikle emin olduğum vasat oyuncu.ama olgun mütevazi kız rolünü çok iyi yapmakta kendisi. gerçek hayattaki oyunculuğunu dizilere yansıtmasını isterim çünkü güneşi beklerkende ismail egeyle birlikte oyunculuğu becerememenin nirvanasına ulaşmıştır.okuyorsa burdan ona sesleniyorum kendin ol birazcık kızım hatta yol yakınken vazgeç şu oyunculuk sevdasından ve mütevazi kız ayaklarından.eski tweet ve ins.taki fotoğraflarından ne kadar sıradan ve şımarık olduğun belli zaten.
Kaçak dizisinde janjan filmindeki oglanin yüz bulamadığı kizi oynuyo galiba. Eğer oysa güzelleşmis sanki.