bugün

Evlat, vicdan azabı ile ne kadar yaşanır sence?
ölüme üzülememeye başlayınca yavaşlayanından zevklenmeye dönüyor iş. bir çeşit kumar anlayacağın. haber vermişim olayım da şimdi. öpt kib aeo
CANIM KIZIMMM;

O MiNi MiNi-YUMUK YUMUK ELLERiNi AVUÇLARIMIN iÇiNE ALIP ÖPMEK iÇiN, boynumda uyuyakaldığında kokunu içime çektikçe cennetin kokusunu hissetmek için CAN ATIYORUM...
allah ömür verdiği sürece her daim yanında ve her konuda destekçin olacağım... *
seni çok seviyoruz, seveceğiz...

http://galeri.uludagsozluk.com/r/dayashe-245982/
Benim gibi bir anneye sahip olacağın için çok şanslısın bir eğiticimci olarak seni mükemmel yetiştireceğim .
muhtemelen dünyaya hiç gelmeyeceksin. ama ben yine de yazmak isterim. dünya çokta düşündüğün gibi güzel bi yer değil. biz nefes alamazken sen o küçük ciğerlerinle nasıl alıcaksın inan bilmiyorum.
sıkıldık biz ya.
bitse de gitsek diyoruz her gün.
hadi bakalım. kal sen orda kal. benim niyetim yok seni dünyaya getirmeye bi süpriz yapıp sakın istemediğim halde gelme!
annen gibi güzel ol kız olursan. ha yok erkek olursan bilemiyorum.
küçük maymunum : ),
sana uygun bir baba bulabilme araştırmalarıma devam ediyorum. umdumu kaybetmedim. gelecekte her şey senin için iyi olsun istiyorum. uygun şartları sağladığımda seni de aramıza bekliyoruz.
seni şimdiden çokkkkkkk seviyorummm bebeğimmm.
(bkz: oğlum bak git)
lan eşşoleşşek sözlüklerde fink atacağına git dersine çalış.
sevgili kızım
bu topraklarda doğduğun için lütfen bize kızma.16 yaşına geldiğinde mini etek giysen sana orospu diyecek,sana tecavüzü mübah kılacak bu topluma olan öfken için bizi yadırgama.
seni kısıtlamaya çalışan 2.sınıf gören ve bunu müslümanlığın ardına sığınarak yapan kişileri kaile alma sen.
gönlünden ne geçerse onu yap,canın ne isterse sonucunu düşünmeden hareketlen,yerinde saymaktansa hareket et nereye gittiğini bilmeden.
toplum seni dışlayıp sen kadınsın başaramazsın diyecektir,otur evinde sokakta ne işin var diyecektir.sen bu sokakları üç kuruşluk akıllarını taşaklarında taşıyan erkeklere bırakma.onlar kadar senin de bu sokaklar.
dans et.unutma ki dans etmediğin devrim devrim değildir.
aşık ol,sev,seviş.önüne sunulanı sorgula,her şeyi olduğu gibi kabul edipte boyun eğme.toplum sana evlenmeden seks yapma diyecektir.dedim ya siktir et bu toplumu sen gönlünce yaşa.sev,aşık ol,seviş.
ben ancak sana doğru ve yanlışı öğretebilirim.senin kararlarına karışamam,hakkım da yok üstelik,hiç kimsenin hakkı yok.
eşcinsellere öcü gibi bakma,toplum seni şartlandıracaktır.sen onları dinleme ,hoşlanırsan bir kızdan git seviş,tadını çıkar.
sırt çantanı hazırla,gidebildiğin kadar çok yere git.gez,gör,öğren ve unutma bu bilgileri her zaman herkesle paylaş.paylaş ki bilginin kıymeti artsın.
kendi hayatını asla başkalarının kuralları ile sürdürme.varsın onlar kendi kuralları ile boğulup yaşamı kendilerine çekilmez kılsınlar.sendi kendi kurallarınla yaşa ve asla başkaları için kural koyma.
ne efendi ol ne köle!
unutma bu toplumda kadın olarak yaşamak,zincire hapsedilmek gibidir.başkaları gibi olma,izin verme seni ne babanın ne erkeğinin ne devletin ne de dinin zincirlemesine.
isyan et!
bu hayatta aradığın şey evlat; nereye koyduysan ordadır.
sen iyi bir hayat yaşa diye değil aslında ama gelecekte sana öyle söyleyeceğim; it gibi ders çalışıyorum.
Ne şanslısın essegim annen egitimci ehe ayrıca seni böyle bir ortamda yetiştirmek zorunda kalmayacağım için çok mutluyum .
şimdi sana bol bol nasihat etmek isterdim ama ben babamdan aldıklarımın hiç birini tutmadım, sende benden aldıklarını tutmayacaksın.

o yüzden boş konuşmaya gerek yok. babanın oğlu ol yeter.

zaten nasihat zamanında birilerinin taze olarak yiyemedikleri ekmeği bayat olarak sana sunması değil midir?
oğluşum kızışım aynı anda gelecek anneye dert çıkartmayacaksınız biliyorum..hemen büyüyecek,okuyacak,mezun olcak,iş bulacak anneye babaya dert olmayacaksınız tamam mı ?

not:babalar küfürler döşemeye başlamışken, bayan yazarlar ihtimal bile olsa hemen anneciğime bağlamışlar..ah kadınlar monşer
ben ne yapamadıysam hepsini yapabilirsin evlat. hadi şimdi kalk da bana bi su getir.
minik bebeğim,
baban ve ben seni şimdiden deli gibi seviyoruz ve bekliyoruz, hatta özlüyoruz bile denebilir bu duruma..
doğduğun andan itibaren seni kimsenin üzmesine izin vermeyeceğime, yasadığın hayatın sadace sana ait oldugunu unutmadan tüm kararlarına saygı duyacağıma, seni asla bırakmayacağıma, ömrümün sonuna kadar nefes aldığım sürece tüm doğrularında ve yanlışlarında yanında olacağıma söz veriyorum.
kız çocuğuma:
kızım beni affet, anneni zor ikna ettim ama adını canan koydum. umarım soyadın değişsin diye erken evlenmezsin.
(bkz: canan can)

erkek çocuğuma:
oğlum beni affet, anneni ikna etmek için canım çıktı ama adını can koydum. şimdi arkadaşların seninle alay ediyor olabilir ama ilerde iyi ortam yapacaksın, bedavadan sempatik oldun lan!
(bkz: can can)
aguğ buguğ cuguğ hanimiş benim aslanım. olm sen doğmadan falan ölürsem duy bunları benden. ses kaydı falan alalım lan, eksik hissedersin kendini yoksa.
şunu bil ki sana asla güvenmeyeceğim,hep takipte olacağım üzgünüm sorun sende değil bende(bu başka bir şey de deniliyordu ya neyse).

Dip not:Kimseye aşık olma.
benim gibi ol yeter, zaten senin için her zaman, her şeyin en iyisini yapıyor olacağım.
seni bu aşksız, sevgisiz, düşmanlık dolu, mutsuz dünyaya getirdiğim için özür dilerim, ancak hepimizin değişim için bir umut yeşertmesi gerek bebeğim, sen benim umudumsun ve tek arzum başkalarına da umut olabilmen. seni seviyorum.
Merhaba yavrum,
ülkemizin gidişatı umarım düzelmiştir. Düzelmediysede dayan bir şekilde dayan annen hep yanında olacak. Kimseye haksızlık yapma, hakkınıda yedirme. Bilmem uçan arabalar varmı ? Varsa tekinide sen al havan olsun kıpss. Uludağ sözlük üyeliğimi sana miras bırakıyorum, şifre sana hamile kaldığımı öğrendiğim günden beri yazdığım defterin arasında hadi öptüm bbbbb.
oku baban gibi eşek olma. tabi önce virgül eğitimi vermek gerekecek çocuğa.