bugün

entry'ler (184)

gecenin sözü

hayat boş,çalkala coş.

youtube reklamları

2 dakika videoya 3 dakika reklam koyan site.Adam akıllı hevesle açtığınız bir şarkının ağzına eden,bütün romantizmini bitiren site.Adam acı çekmek için Müslüm Gürses açıyor bir bakıyor ki loreal paris max volume rimel.

kadınlara sert davranan erkek

Neye göre kime göre sert?,kişiye göre değişir.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Bizde adet böyledir,güzeli oynatırlar,çirkini söyletirler.

düğünlerde oynayamayan erkek

Oyna da meydan yiğit görsün derler bizim oralarda.Aman oynamayı bilmeyen,pop müzikten başka müzik duymamış, diskodan bardan çıkmayan erkek ne bilir bir Fidayda,bir Harmandalı oynamayı.Ne bilir zeybek gibi sekmeyi,ne bilir halay başı olmayı.

ilhan mansız

Adamın ham maddesi.

telefonu dikizleyen cin

-Özel hayatıma karışmayı ne zaman keseceksin!,ben anneme babama bile hesap vermiyorum.
+Ben senin bildiğin cinlerden değilim,bana hesap vereceksin ulan!.

gece üçte olabilecek şeyler

Tüp patlayabilir,üst komşu karısını dövebilir,alt komşunun kızı eve geç gelebilir ve bu yüzden 17 yaşındaki bacaksız velet kardeşinden dayak yiyebilir,şohben kısa devre yapıp sigortayı attırabilir,internet gidebilir,bilgisayarın anakartı çok ısınmaktan yanabilir,karnın acıkabilir,tuvaletin gelebilir,uykun gelebilir.Fazla gizeme gerek yok.

determinist sujelerin kaotik evrendeki majoritesi

Şimdi gece gece üşenmedin ve bunu yazdın öyle mi,tebrik ederim.Okumadım ama bu kadar zorladığına göre iyi bir şeydir. Üşengeçim biraz gelemem öyle kasvetli yazılara.

unutulmaz üşenme eylemleri

Evde kahvaltı yapacak malzeme yok,dibimizde market,manav,şarküteri olduğu halde bir haftadır bim'in yaşam kurabiyeleriyle besleniyoruz.

yatağında yatan cin görmek

Her gece her gece bu ne canım,biraz da duvar kenarında sen yat,ışığı da söndür gelirken.

spagetti napolitan

Fakirin ekmeği,öğrencinin kurtarıcısı,fakir sevgilinin italyan gecesi adı altında,şirinlik için yaptığı yemek.

ilk aşk acısını dj akmanla yaşamış efsane nesil

Tripkolik,Familia Tokat gibi benzeriyle de kafa bulan,faça atan nesildir.

iş bulamama korkusu

Üniversite son sınıfta olup,geceleri rüyalara giren,kabuslar gördürten durumdur.Tabi bir yerlerde ensesi kalın dayınız varsa orası ayrı.

münir özkul

Yaşar Usta rolüyle gönülleri fetheden,büyük bir sanatçımızdır.Büyüksün Baba Yaşar...

beşiktaş süper kulübü

insan bu başlığı açarken utanır,o nick ile bu başlık,şimdi birşey derdim de neyse...Sen git deden gelsin o zaman.

insanın içini ferahlatan şeyler

Kola,limonata,gazoz.Ha birde dondurma.

no 1

Hala rap dinleyen var mı dünya üzerinde?

uludağ sözlük yazarlarından kitap tavsiyeleri

Selman Kayabaşı-Teşkilat.Eğer içerisinde ki bilgiler doğru ise kafayı kırmaya sebebiyet verebilir.

timsah yürüyüşü

Bursasporun yaptığı bir şekil figürdür.Treni andırıyor,eh Bursaspor söz konusuysa ne beklenir.