bugün

kafamda, kolumda, karnımda, beynimde diye söyleyen her kızın amında olmayan şeydir bekaret. kız kısmı okulda lisede piçlere ve serserilere verir bunu sonra yol geçen hanına döner ve sonra eve görücü gelmeye başladığı zaman korkudan hemen düzgün zengin birine apar topar kendini kakalar. ailesine belli etmeden işini kıvırır.
(bkz: bir kızı 10 kişi siker 1 salağın başına kalır)
akışına bırakmak.
afedersiniz ama bekaretinizi sikeyim. amına kodumun zarı olsa ne olur olmasa ne olur. tut ki bakire kimseyle yatmamış e peki kalbi bakire mi bu kızın hiç senden başka erkeği sevmedi sanıyorsun be barzo kardeşim.

ayrıca şahsım bakire olmayan hatunu daha bi tercih eder. çünkü bilir ki o hatun dürüsttür. yalanı yoktur.
Bu konuda katı kurallarım vardır. Her şey zamanın da yaşanmalı ve zamanında güzeldir. (bkz: evlenmeden olmaz).
kadında bekaret arayan erkek bakir olmalıdır. kerhaneye gitmiş, eskorta gitmiş, her gittiği yerde hatunlara sulanmış bir erkek kan damlası diye tutturursa -ki bu ülkemizde böyledir- o halde:

http://www.youtube.com/watch?v=CwdmZ9wTZ98
bekaret insanın kendine yakışanı giymemesidir.
eskiden bende bir kızda bekaret arardım, çünkü bende bakirdim, çocuktum daha. ama yaşadıkça insan anlıyor bazı şeyleri. sayısını hatırlayamıyacağım kadar cinsel ilişkiye girdim, artık bir kadında bekaret falan arama hakkım olduğunu düşünmüyorum. şunuda biliyorum ki, bir kadının bakire olmaması, sonradan sizi aldatmasından daha kötü olamaz. şöyle ki; erkekliğinle övünürsün, patlak karı olmayacak amk sikerim oyle işi dersin, nasip, bulursun bakire bir bayan,evlenirsin. karının yarrak delisi olmayacağını bilemezsin, sen doyuramazsın ,sikin küçüktür, ten uyumun yoktur, bi süre sonra rusa,romene gitmeye başlarsın bu sefer sen işe gittiğinde tüpçüye,sütçüye verir. sende ortada dolaşırsın salak salak bakire karıyla evlendim diye. ne ekersen onu biçersin, git sikiş orada burada evlenirkende bakire eşim olsun de. elin adamı pavyondan karı çıkarıp evleniyor, her babayiğidin harcı değildir. boşuna dememişler bedenin bakire olsa ne olur ruhun orospu olduktan sonra diye.
bekaret, kızlık zarı gibi kadınsal sağlık konularında bilgisi olmayan, kendini delikanlı sayıp toplumun adet, örf, geleneklerinin içinde cahil bir şekilde yoğrulmuş yazarın görüşlerini yazmak için açtığıdır.

Hayatında öyle bir nokta gelecek ki aşk senin için bedenden öte olacaktır. iki bacak arasında kine bakıp sevgiden vazgeçmek nedir? Empati kurmaktır bekaret, sadece kadında aranmaz.
temiz erkeklerin temiz kadın istemeye hakkı yok mudur? elbette vardır. bu yüzyılda erkek olmayacakmışsın amına koyim.
zarınıza sokayım hayatın anlamını tek delikte buldunuz ya tu amınıza koyayım.
4 yaşına kadar hijyen sağlayan eti namusa bağlayan zihniyet eşşeğin zikine nereye bağlar.
Önemsiz. Hatta bakire olmayanı makbuldur tarafımca.
tek cumle ile sperm fakirliginin dogurdugu hastaliktir.
aklıma ilk Meryemi getiren kelime. bravo şu hıristiyanlara şizofrenik tezlerinin en aptalını tüm insanlığa yutturdular. Meryem isayı doğurdu ama bakire. külahıma anlatın böyle bir şey fizik kurallarına aykırı olamaz yani.
kaç hatun patlatsak da evleneceğimiz kızın olmasını isteyeceğimiz şey.* öyle amk yalan mı? siz siz olun kızlar g*tü kollayın zaman kötü.
ruhla hayat geçer, bedenle değil.
çakışamayanların baya kafa yorduğu konudur. Bilmem ki ne desek? Zengin para züğürt çene benzeri bi durum.
sanki biz kızlar bakireyse namusludur demişiz gibi saldırılara yol açan önerme. bakire değilse namussuzdur nokta. ben kimseyle yapmadım e benim karım bi düşün amına koyim karını daha once ne kadar siktiler belli değil. bakire değil lan ar yok evlenmeden vermiş amk. evlenmeden seks yapan erkek veya kadınlar birbiriyle evlensin bizim başımıza kalmayın lan. biz istemiyoruz. benim paşa gönlüm isterse genelevden kadını kurtarır evlenirim amk. o zorla oraya konulmuş. kurtulsun daha yapmaz gözü tok amk. ama orospu değil yani paralı sikiş yok ortada ozaman kardeş azgın bu kız belli amk. istemiyorum lan. zorlamı isteticen
bakire olmadığını bile bile o kızı kesinlikle eşim olarak tercih etmem. Tavsiye de etmem çünkü bekaretinden korkmayıp bi başkasıyla rahatça ilişkiye giren kız, Evlendikten sonra çuvalı deldirince hiç bir şeyden korkmaz şeytan dürttüğü an erkeğe boynuzları taktırır.

Tabi bu benim nacizane fikrim.. Ben alırım sıkıntı değil diyene saygı duyarım, seviştim mi sayısını hatırlamadığım kadar ancak hiç kızların 1 numarası olmadım
sağlık açısından faydalı olduğunu okumuştum onun dışında gereksizdir.başkaları ne der diye yaşamayın aq gidin hayatınızı yaşayın...
bir oradan almamış olup bütün her yerden almış olabilir veya zarı yırtık olup dikdirmiş de olabilir. bilebilir misiz yırtık olmayıp da defalarca anal oral seks yapabildiğini. onun için fiziksel bakireliği bir tarafa bırakalım. önemli olan kişinin içinde olandır. belki kimseyle yatamadı ama binlerce kişiyle yatmak istedi ama sen alıp evlenene kadar kimseyle yatmamıştı ve seni aldatabilir belkide. onun için bir tarafa bırakın bunları ve insanın içine önem verin geçmişindense şimdi neler yaptığı önemlidir.
klişe bi şekilde bekaret bacak arasında değildir demekten bıktım. ama insanlar anlamamaktan bıkmadı.

erkekler dilediği gibi sevişip, oynaşabiliyosa biz niye yapamayalım? hayır bakire olsun ama önüne gelene elletsin, öpüşsün koklaşsın ama bakire kalsın daha mı iyi? sana gelene kadar kaç kişi ellemiş olcak. en azından biriyle ilişkiye giren kız dürüst olup söyler bakireyim diyip saklamaz. çok saçmasınız çok!
bence bekaret insanın kendine yakışanı giymesidir.
olsada olmayacak şeydir. kızda da erkekte de geçerlidir. burda bitek kızdan bakarak yorumlayan zarsızlar kime verirlerse verebilirler. biz bakir ve bakire insanlar neden evlenmek istemesin illa sen git sikiş seni bakire bi kız alsın yada seni başkası siksin inle sen başkalarının altında sonra gel benle evlen. sevişirken seni boşaltmam amk.
Iki bacak arasında aramaktansa kafada aramanın daha mantıklı olduğudur.
elalemin vajinasının derdi kimseyi ilgiledirmemeli.