bugün

Cinsiyet rolleriyle ve toplumsal normlarla örülmüş, naftalinlenmiş, kalın kalın duvarların arkasına gömülmüş bir zihniyetin içinde sıkışmış olmak çok can sıkmıyor mu sizce de? Bence sıkıyor da.

Keşke birisi gelse de şu yaşadığımız dünyayı nokta olarak gösteren görsellerden paylaşsa, sonra birden aydınlanıp ohaaaaaa derdime bak lan altı üstü bu muymuş diyerek anın görüntüsü falan kassak ya. Böyle zorlamadan, ahlak bekçiliğine soyunmadan falan. Bence baya iyi fikir de kıymet bilmezsiniz.
bokorot cok onomlo ovot bokorot bokorot. kız kardeşiniz,ablanız,kızınız birileriyle birlikte olsun, arkalarından bu şekilde konuşulsun istiyorsanız doğru yerdesiniz ancak neden insan kendine yapılmasını istemediği şeyi başkasına yapar ki?
bence bekaret bir kızın eşine verebileceği en güzel hediyedir.
Bir sürü kızla çatır çutur sevişip bakire kız arayanlar nasıl bir kafa yapısında anlamıyorum. Sanıyorlar ki bir kız bakire değilse önüne gelen herkesle hertürlü cinsel ilişkiyi yaşamış. Herkes sizin gibi namusuz değil.
Bi bıkmadınız ya, kadınların zarıyla uğraşmaktan.

Isteyen, namusu zar sanan, zarı olan biriyle evlensin.

Zarı, namus olarak görmeyene de, sorun yok zaten.

Hıı, zarı çok önemseyipte, aşık olunca, genelevden kadın çıkaranıda bilirim.

Şu, zarın yakasından bi düşün artık.
bak bu konu çok hassas.

hassas çünkü yalan söylüyosunuz.
hassas çünkü ikiyüzlüsünüz.
hassas çünkü ...

"taşşakları dudaklarına değdirene kadar yarrağı gırtlağına sokmuş bi karı istiyorum"

ve

"içine döl dolarken tırnaklarını partnerine geçirmiş bi karı istiyorum"

cümlelerini hakkaniyetle kurabilen beri gelsin.

kimse kimseyi sikmesin şimdi. hiçbiriniz almazsınız o kızı. öncelikli tercihiniz olmaz en azından.

burda artislik yapmayalım "bin bikir diğilsim bikiri ilmiyibilir" diye.
Evlenmeyi düşündüğüm insan bakire değil diye halay çekmem ama sırf bu yüzden de sevdiğimden vazgeçecek kadar sığ değilim. Ben sütten çıkmış ak kaşık mıyım ki karşımdakinin geçmişini sorgulamaya hakkım olsun.
önemlidir, önemsiz diyen önemsizdir.
genç yazar arkadaşlarım ve ustadlarım, asrın cümlesini kurmak üzere bu başlığa gelmiş bulunmaktayım. bu tür başlıkların altında modernize olmuş insanların zırvaladığı cümleye açıklık getirmek istiyorum. bekaret kafa yapısındadır bacak arasında değil. bekaret kafa yapısında varsa eğer, zaten o şahıs bacak arası dediğimiz kandınlara özgü olan hazineyi korumaktadır. kısacası hepinize katılıyorum bekaret kafadadır. kafada olmayan bekaret zaten bacak arasından su kaçırmaktadır.yani cümlemi açmak gerekirse. eğer bir kadın kafasındaysa namusu bekareti zaten o kadın, birileriyle sevişmez.
'ben bakir degilim' den sonrasını okumadım!
Ben bakir degilim ama sevgilim bakire olsun boyle bir dünya yok.

Bunu disinda a kisisi gitmis. Sevismis sevismis. Ama bekaretine bir zarar gelmemis. Neden onemli. Herseyi yapmis ama sirf o toplum tabusu yuzunden durmus. Ben bu insana bakir yada bakire demem. Evlenecek herseyi yapmis bir tek o kisim kaldi diye durmus sorsan bakire yada bakir. Gercekten buna eyvallah der misiniz. Olayiniz gercekten zar mi.

Bu manavin abi kayisi tatli demesi gibi bir sey. Eve gidiyorsunuz kayisi tatli felan degil. Ama siz tatli diye aldiniz. Bilemezsiniz iste.

Bir insan sirf vermedi diye de namuslu degil. Namus denen sey bana kalirsa durust olabilmek. Insan durust olabildigi kadar bakirdir. Tabi ne kadar mumkunse.
Uff erkekler ne kadar bencil yaa....
Bakirim.
Bakire kız isterim ve bu benim hakkım.
Namussuzlar benden uzak dursun.
http://www.defloration.com

günaha davet.

hoş geldiniz cehenneme...
önemlidir efendim. gavat değiliz evelAllah.
Ya ne önemi var beegggg. Herkes bozdursun. Beyler gavatlar kurulu toplansın.
Bence önemli sebebi şu, ben eğer kendimi tutuyorsam hanımımım da kendini tutabilmiş olmalı. Bazı şeyleri eşimle yaşamalıyım.
Çok mühimdir.
Kızlarımız ergenliğe adım atar atmaz bekaret zinciri ile korumaya alınmalı ve asla pisiklete bindirilmemelidir.
bekaretten çok daha önemli noktalar aramak lazım hatun kişisinde.

bekaret çok basit bir şey. bir hata yapar ve bekaretini kaybeder veya keyfi olarak yapar kaybeder. bu kadar basit.

Bakın 10. defa diyorum önemli olan sadakat. biz de hatalar yaptık. biz de tertemiz değiliz. kimse değil. senden sonra Kendini sadece sana adaması çok daha önemli.

tabi kıyaslanma korkusu yaşayacak adamlar burada lagaluga yapabilir.
Bu Şekildedir.

"Zina eden erkek ancak, zina eden veya Allah'a ortak koşan bir kadınla evlenir. Zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya Allah'a ortak koşan bir erkek evlenir. Bu mü'minlere haram kılınmıştır. "
-Nur Suresi 3. Ayet
şimdiye kadar bekaret ve bunun gibi lüzumsuz konulara yorulan kafa bilime yorulsaydı, muhakkak ki insanlığa faydalı olmak konusunda level üstüne level atlamış olurduk. keşke olaydı keşke. neyse varoluş amacımızın sadece sexten ibaret olmadığının anlaşıldığı bir dünyada görüşmek üzere.
Kişiden kişiye göre değişir yani bunu toplum belirlememeli ama erkek önemsiyorsa kendi için de önemsemelidir.sonra akıla türkiye de yaşadığımız gelir yani kadın bakireyse namuslu kadın erkek bakir değilse gerçekten erkek sonra o yine o akla kadınlara yapılan baskılar gelir bu bekaret yüzünden öldürülen kadınlar tecavüze uğradığı için ya da biriyle yattığı için böyle olunca ilk cümleyi de unutun önemsiz hatta üstünde konuşmaya da değmez yazarların iğrenç bir biçimde kadınları küçümsemerlerse değmez !

Başlığa bakınız;
Bakireliği önemseyen zihniyet arttıkça olacaklar
elalemin vajinasının derdi kimseyi ilgiledirmemeli.
Iki bacak arasında aramaktansa kafada aramanın daha mantıklı olduğudur.
olsada olmayacak şeydir. kızda da erkekte de geçerlidir. burda bitek kızdan bakarak yorumlayan zarsızlar kime verirlerse verebilirler. biz bakir ve bakire insanlar neden evlenmek istemesin illa sen git sikiş seni bakire bi kız alsın yada seni başkası siksin inle sen başkalarının altında sonra gel benle evlen. sevişirken seni boşaltmam amk.