bugün

penis.

(bkz: göbekli erkek)
Deniz manzarası oh mis.
harika bir balkon.. 2 kişilik masası ve sandalyesiyle bahçe içinde.. bahçede nar ve mandalina ağaçları semiz otları yak bir sigara yap bir kahve.. yaşadığın kadar mı yaşıcan sanki..
bebek sahili.
Ön balkon yaşlı teyze evi, arka balkon ortodoks kilisesi manzaralı. Her gün çan sesiyle uyanıyorum.
şimdi balkondan düşme aşamasına gelinceye dek bakarsak sol tarafta kara deniz sağ tarafta dağlar. yok sen önüne bak dersen berbat manzaralara şahit olacağım bir adet apartman mevcut.
dağ, kır, bayır. e bizde de ayılık var yamulmuyorsam.
apartman boslugu amk.
karşıda bağlar göbeği sağda espark.
güney yönü kız yurdu, kuzey yönü akdeniz..
(bkz: balkon ne ararla yurtta)
Çanakkale - Bursa yolunun içine eden köprü inşaatıdır. (bkz: biga)
(bkz: viyadük)

evet lan bildiğin viyadük şaka değil istanbula ne kadar tır gittiğini bilseniz uykularınız kaçar.
marmaray durağı.
deniz manzarasıdır. çengelköyden göründüğü kadar işte.
mezarlık.hemen aşağısında da 2 tane kahvehane.mükemmel bir yerde oturuyorum.
(bkz: eksi 1 kattayım amk)
akdeniz ve mersin'in tüm bikinilileri.
Neredeyse tüm bursa. ayrıca detay vermek tehlikeli, evinizin yerini tespit edenler olabilir. (bkz: avcı)
(bkz: ikiz kuleler)
(bkz: komşu kızı aysel)
park, ve parkın içinde ateş yakmış şahinli apaçiler.
görsel

zemin kata taşınan zihniyetin ben...
tam 5 metre mesafedeki apartmanın çatısı, çanak antenler, çocukların çatıya attığı mandallar görünüyor.

bir yıl önce tam dibimizde bu bina yoktu. yerinde metruk bir arsa içinde yıkık, 3 katlı bir ev, arsanın boşluğunu fırsat bilen sokak köpekleri, bir iki ağaç ve o ağaçları mesken tutmuş kuşlar vardı.

yani bir avuç topraktan fışkıran hayat vardı.

şimdi hepsi gittiler. kuş sesleri, köpekler... artık gökyüzünü görmek için kafamı yukarıya kaldırmak zorundayım. zaten manzara fukarası bu şehrin içine ediyor bu müteahhitler. ADIN BATSIN KAPiTALiZM.
heryerimiz yeni insaat dolayısıyla santiye mk. (bkz: kentsel dönüşüm) devlet sagolsun.
(bkz: deniz)