bugün

an itibariyle 2. sınıfta olmama rağmen rekorun bende olduğuna inandığım projedir. 1. dönem için 11 2. dönem için 18+1 opsiyonludur.
dördüncü sene hala birincisi sınıf öğrencisi biri olarak söyleyebilirimki, kralım kral.

ama dersen alamadıkların sayılmaz o zaman oturur ağlarım hocu.
evet. başlığı açan yazardan sonra söylemeye utandığım durumdur. gerçekten çok iyi durumdaymışım.*
(bkz: oğlum bu ne)
(bkz: 18+1 mi)
çok fazla kasmamak lazım birazda alttan almak lazım dersleri.

d=n+x.q-y.p formülasyonuna göre bulunabilecek bir teoride çıkartabilirim. burada bahsi geçen terimler;
d=ders sayısıdır
n=kaçıncı senede olduğun
x=performans katsayısı
q=alttan ders sabiti (3 alınız.)
y=gidilen yaz okulu sayısı (veyahut büt sayısı farklılık gösterebilir)
p=yaz okulu / büt sabiti (0.5 alınız.)
kabul: ders sayısının küsüratlı olamamasından dolayı anlamlı rakamlar kullanarak bir üst sayıya tamamlanması gerekir.
(bkz: 0) *
içinde bulunmaktan gurur duyduğum durumdur. 18+1 opsiyonsa rasgele bir okula gittiğimde bilgisayar vizesinin olmasından dolayı yanlışlıkla 85 almam sonucu ortaya çıkmıştır. unutmazsam finaline de girip başarılı bir dönem geçireceğime inanıyorum.
maalesef 2 dir efendim güzelim yaz günlerini (.iç) edip,bununla kalmamış, evde saksı gibi yaşatmıştır ayrıca.
(bkz: okulu sündürmek)
ilk dönemi 2 dersle uzattım. ikinci dönem 5 alttanım var ve 2 sinin vizesi çok düşük.
yaramı deştin sayın yazar.
9 tanedir. 1 tanesi hariç diğerleri koşulludur.
(bkz: alttan ders mi alttan ders ne arar la yazarda)*
3tür efendim.
-kaç tane alttan dersin var?
+5 ama şöyle söyleyeyim 12 kredilik dersim var toplamda 10 undan kaldım.
-eee abi ikinci dönem notların nasıl?
+ee 17 kredilik dersim var vizelerde 30 un üstünde notum yok.
sonuç: 17 sindende kalacağım.
3 yıl...

çift bölüm...

1 öğrenci...

toplam 82 ders...

ve ve... alttan sadece 3 ders... *
ilk dönem 7 , ikinci dönem 7. hepsi de devamsızlıktan.
2. ama ana sınıfından.
1 ama 2 ve ya 3 e hatta 4 e kadar varabilir. mazallah ürkütücü..
(bkz: sıfır) *
üçbuçuk yılda 3 tanedir. son dönem yani mezuniyet dönemi bir sakata gelmeyiz inşallah.
hatırlatmayın da bazı bünyeler güzel güzel final çalışsın vre! *
3. yılın sonunda 0.
alttan ders almak mesele değil de eğer dersler birbirini bağlıyor ise, bir dersten kalınca o dersin bağladığını alamıyor isen ve

bu zincirleme olarak devam edip okulu uzatmana sebep oluyor ve o zincir en sonunda seni zöütne giriyorsa,

sayılardan bağımsız bir insan haline gelirsin, anlamsızlaşır hepsi.
girdiği entry sayısı ile doğru orantılıdır. *
karmasının pozitifi ile doğru orantılıdır. ucunu kaybetmiş durumdayız.
(bkz: 1) alınma gücenme olmasın. final vize haftalarında izne ayrılıyorum; sözlük umrumda olmuyor. bahane aramak; başarısızlığın ilk adımıdır.