bugün

Bazı şeylere yeniden başlamanın zamanıydı. Kahve ve bir yeni nick. Evet evet tam olarak böyleydi. Yağmurlu zamanlardı, efkar seviyesi Everest. Gönül zaten dipte.
Karamsardım işte ve bir patates kadar önemsiz.
Bir kız vardı çok eskiden.. Deli gibi sevmiştim ama sevilmedim. Bende bir daha anmamak üzere adına bir çizik çektim..
ilkokul mezunu oldugum icin aldim.
(bkz: yaşamak umrumdadır)
Sosyal mecralarda anonim bir şekilde cihad ettiğim için bir arkadaşın taktığı lakap. Ama artık bıraktım karşıt görüşle uğraşmayı. Bir fayda vermiyor.
mantıklı şeyler. bir de nick aklıma geldiği anda sims oynuyordum, kendimi tanrı sandım, aydınlandım.

(bkz: illuminati)
sanırım düşünmeden aldım.
Adımı ve ünümü hak ettiğim için öztürkçe olan adberilgen'den daha iyisi olmayacaktı.
Her şeyi düşünseydik. Ohoo.
sessiz harflerle alinabilecek en guzel nick'i almak icin.
realiteyi konuşturdum.
Murathan mungan'ın aşkın cep defteri isimli kitabı önümdeydi. Ortadan Açtım. ilk karşıma çıkan bölümün ismi buydu.
ilerde değiştiririm diye düşünerek almıştım. gel gör aynı tas aynı hamam yaratıcı olamamak ...
Eski bir forvettim.
Çok zengin olma ihtimaline karşı.
bazen sadece kahve yetmiyor.
(bkz: eski baristalardan kim kaldı)
Sözlüğe üye olurken bulunduğum güzide şehir.
düşünerek almadım, düşünsem bunu almazdım. tşk.
vakti zamanında masaüstü frp oyunu oynar idik, o zaman uydurduğum bir karakterin adıydı. kaldı öyle.
Hanım kız olduğum için bana çok yakışacağını düşündüm.
Selam ve tek çizgi pantolon ütüsüyle.
enayiyim çünkü.
Memlekette eş dost sorup duruyor kimlerdensin diye. Burada da sormasınlar dedim.
hiç düşünmedim yıl ikibinon daha kafam bile çıkmamış, omuzlarımın üzerinde bir leblebi var yok. ergenim liseliyim - çok anlarmışım gibi- peyami safa nın en karmaşık romanlarından birini okuyorum; nick dediğin ya nuriye ya noraliya dedim geçtim.

(bkz: matmazel noraliya nın koltuğu)
Luna gibi olmak istediğim için aldım.