entry'ler (1676)

iyi geceler sözlük minnoşları

iyi geceler gönül kardeşlerim , sözlük dostlarım ve geceyi sabah etmeyen herkes ..

beyaz ve sen harika bir uyum sağlıyorsunuz

rober hatemo zamanında dile getirmiş bunu.

insanların ahtapot olması

Yaşam tarzlarımız çok benziyor(benimle). Toprağım olabilirler.

asgari ücret alanlar nasıl geçiniyorlar

geçinemiyorlar.

gitmek mi zor kalmak mı

önemli olan gittiginde aklinin nerde kaldigi , ,kaldiginda aklinin nereye gittigidir kardesim.

hiç arkadaşı olmayan insan

benim bu. önemli tabii olmasi da lazim ama ne yalan söyleyeyim insan icinde yarim saatten sonrasi da sarmiyor artik.

geçmiş olsun ölmüşsün

içimde ölmüşsün .hadi eyv.

makyaj yapmayan kız

güzelliğini makyajla kapatmayan kızdır.

5 erkekle yatıp orospu deyince alınan kız

isterse 50 kişiyle yatar hiç bir *ikik zihniyetli de laf edemez milletin kukusunun derdi size kalmadı.

insanlarla bağ kurmadan arkadaş olabilmek

kafanızı rahat tutacak eylemdir efenim. hayata geçirdiğim eylemdir de aynı zamanda . bazen sıkıntılarım olmuyor değil mesela sevgilimle de gönül bağı kuramıyorum zaman zaman. gönül dağı dinliyorum sonra geçiyor. (bkz: şaka şaka)

sabah uyanır uyanmaz sigara içmek

Aslında kimisi içmeden ayrılamadığını söylese de içmemek dha hayırlı. Olaya nötr olarak yaklaştığımda farkediyorum ki insan daha zinde başlıyor güne. He ben yakmıyor muyum ? tabi ki sabah kalktığımda ilk işim sigara yakmak oluyor genellikle.

dişlerini fırçalamayan insan

Allah yardımcısı olsun insanıdır. Öpüşmesi , insanlarla yakın mesafeden konuşması ve ağzını aça aça gülmesi yasaklanmalıdır.

**Ortaokuldayken bir çocuk vardı bizim sınıfta ismi Mustafa. Gözlüklü uzun boylu bir çocuk ve dişleri sapsarı altı sene dişlerini fırçalamamış böyle söyledi yani kendisi.
Sınıfta fırlama da çok tabi. Okul bitene kadar ağzın tuvalet taşına dönmüş diye dalga geçtiler çocukla . Bizim çalışkan Mustafa kaldı tuvalet taşı Mustafa olarak..

işte bilmem kaç sene geçti üstünden unutulmadı ama. Tuvalet taşı Mustafa.

sürekli birilerine benzetilmek

yav kardeşim ben kendimi kimseye benzetmiyorum. Sürekli ya şuna ne kadar benziyorsun yok şu arkadaşıma şöyle benziyorsun, yok gözlerin çekik çinlilere benziyorsun. bıktım karşim. fotoğraflarını gösteriyorlar sonra gram alakamız yok. yapmayın pls. sonra ters yapmak zorunda kalıyoruz

çıplak dolaşan bir kadın turist görsen ne yaparsın

her zaman görüyorum ve çevredeki kimse de anormal karşılamıyor. Türk vatandaşlardan ara ara yorumlar duyuyorum tabi ki böyle iş mi olur diyerekten. Her insan yetiştiği topluma göre hareket ediyor . Bizler gibi .. Biz nasıl dinimiz ve toplumun ahlak kuralları gereğince kapanmaya özen gösteriyorsak onlar da öğrendikleri gibi serbest yaşıyorlar. Polise haber vermelik bir durum yok yani.. Bir de nerede çıplak dolaştığı da önemli sonuç olarak . özellikle Türkiye gibi bir ülkede kimse market , mahalle sokak çarşı gibi bir yerde herhangi bir insanın çıplak dolaşmasına müsade etmez.

alttaki yazara bir soru sor

iki salak kardeş .

neden yeşil, anlatsana biraz.

ideal kadın kanı

ne alaka awq. kadının ideal olan her yanı bitti de şimdi kanı mı kaldı.
(bkz: maksat başlık açmak olsun)

fahiş fiyata kiralanan yazlık evler saçmalığı

he vallahi ya. ev sahibi olmak lazım bu devirde .

gece gezmesi

özlenendir. özledik. özledim . özlüyoruz. saygıyla ve minnetle anıyoruz . sabırla bekliyoruz.

tayt giyen kızların kaşar olduğu gerçeği

kaşarlık yeniden zihinde başlıyor . insanın ruhu kaşar olmasın bırak sen taytı . (bkz: göt herif)

sikerim böyle hayatı diyip dışarı çıkmak

s*kerim böyle hayatı. ben dışarı çıkıyorum.