bugün

entry'ler (470)

türkiyede cinsellik

Kapalı kapılar ardında neler yaşanıyor bilmiyorum ama benim kapı da kapalı ardında yalnız oturuyorum. Bdsm ler orgy ler swingerlar. Hani bize ?

domuz eti

Acilen ithalatının ve üretiminin artırılması gereken et türü. Oldukça lezzetli ucuz. Kilosu 30 lira’ya zar zor indirilmiş olan dana eti almaktansa en azından isteyenin alması için getirtilmelidir.

deepwebde bulunan tuhaf kız fotoğrafı

Kız olduğu nasıl tespit edilmiştir? Ben henüz insan olup olmadığını dahi tespit edemedim.

hayat buysa üstü kalsın

Gözümde canlanır koskoca mazi.

kullanmak için can atılan replikler

Sen adam olursun da ben görmem.

en nefret edilen laflar

Bağyan. Kanka. Aşkitoşkoom.

yazarların ruh halini anlatan görüntü

Henüz çekilmemiş olan görüntüdür.

gecenin sözü

Gelirdim ama delirdim ana.

hayata karşı duruşunuzu bir görselle açıklayın

görsel

kullanmak için can atılan replikler

Bahçıvansın biberin yok dalyaraksın haberin yok.
Hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin.
Sıkma tatlı canını okşa patlıcanını.

çarşaf yasaklansın

madem cam filmi yüzünden araçtaki kişileri tespit edemiyorsunuz. çarşaflıları nasıl tespit edeceksiniz?

Edit: ya fetöcüler aramızda çarşafla geziyorsa?

hadise

Usta firikikçi.

ismail yk

Ünlü düşünür.

sabahın şarkısı

Ray malifalitiko galiba sana göre sevmeler.

sadık murat kolhan

Kraaaalll.

3 kelime ile üzücü bir şeyler yaz

Özel tüketim vergisi.

bacanaklar

özellikle yurdumuzda kıraathane, market, ayakkabıcı, çantacı ismi olmaya gayet uygundur.

adıyaman tarafında iki bacanağın üstün girişimiyle açılmış bacanaklar çiğ köftecisi de mevcuttur. bu iki bacanak her sabah birlikte çiğ köfte yoğurur.

bir erkeğin en hassas yanıdır bacanak. bacanaklık müessesesi kutsaldır ve öyle kalacaktır.

insanların görünüşüyle dalga geçmek

Kanka senin saçlar biraz şey gibi mi olmuş ya. Ahahaha koyuna benzemiş. Şeklinde maruz kaldığım eylem.
Evet gerizekalı dalgalı saç karışır kıvırcıklaşır kabarır. Ki saçlarımı gayet seviyorum. Sırf sen öyle istedin diye fön çekip mahvedemem.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Yeter lan!

gozlerinmeyhanesi

Mehmet gözler’in yeni açmış olduğu meyhanedir. Gözlerin meyhanesi de kime sorsan gösterir.