bugün

8 eylül 2007 saat 19:00'da izmir'de sardunya's barda olacak zirvedir. izmir'de zirvelere katılıp da eğlenmeyen sayılı insanların dışında zirvezede olmadığından mütevellit sizde bu konudaki fikirlerinizi bir kenara bırakıp bu zirveye katılabilirsiniz. yazın son günlerinde hafiften sarhoş olmak isteyenden; efkardan kolayla mideyi delmeye çalışana kadar herkesin beklendiği zirvedir. koordinatör olarak sankigibibiraz ve ben... zirveden sonra pişman olacağına zirveyle beraber pişman olmayı sevenlerin zirvesi.

zirve tel:05462565543
koordinatörü olduğum zirvedir efendim.bu değerli görevden ötürü markasıza en derin hürmetlerimi sunarken tüm izmirli sözlükçüleri güzel zirvemize bekliyoruz.

not: gelmeyen sözlükçüler,tarafımdan sopayla dövülecektir.
önemli not olarak haber merkezlerimiz şu haberi geçmekte; sardunya's izmirli yazarlar tarafından yeterince zengin edildiği için başka mekanlara geçiş de olabilir. tanıdık akraba barı var diyenler özenle dinlenir ve seçilir.
+amcamın barı var markasız amca, birası da 5 milyon
-benim dayımın barında da 4 milyon;
* tamam dayı barına gidiyoz *
ismi " anam anaaamm " olsaymış daha iyi olacakmış neyse... markasiz yapar da gelmez miyiz... alsancak da içmeyen ölsün zirvesini tam kadro görmek isteriz. lakin bu sefer yediğim popcornların teker teker sayılmaması, ısrarla foto çekilmeye çalışılmaması ve geyiğin dibine vurulması ricamdır. zaten izmirdekiler bir araya gelir de muhabbetin dibine vurulmaz mı...

zirvenin asıl amacı ise peçeteye reçete yazan doktorun bir sonraki seçimlere kadar fikrini değiştirmektir. doğru yol tektir ve itina ile kendisi sokulacaktır *
ayrıca bazı nedenlerden dolayı cagdas ın katılamayacağı zirvedir. zirve öncesi gıda zehirlenmesi geçirmesi kuvvetle muhtemeldir. *
cok gelmek istedigim fakat kocaeli'nde oldugum icin gelemeyecegim zirvedir. ah ulan ah cektirir insana.
ankara su yoksa bira içsinler zirvesi ile aynı gün olacak zirvedir. zirveden zirveye canlı bağlantı kurulmasını temenni etmekteyiz.
çok güzel olmuş bir zirvedir ancak yine benim kör talihimi yenmem gerekir. zirveler arası bağlantı sağlayabiliriz. *
izin kağıdım imzalanırsa kaçırılmayacak zirvedir. gitmeyenler sopayla dövüleceği için aynı zamanda dayaktan kaçma zirvesidir.
madem yaz bitiyor, havalar soğuyor ( tabi küresel ısınmanın uygun gördüğü kadar... ) o zaman yaz mevsiminin en güzel yanından faydalanarak, kordon da çimlerde/ açık havada devam ettirilmesi kuvvetle muhtemel olan geyik maksatlı buluşma.
bendeki şişe düşünce 1.85;

(bkz: köprüaltı)
açıköğretim bütünleme sınavlarına denk gelen zirvedir. makus talihimi yenemeyeceğimden katılamayacağım zirve olacaktır, herkese iyi eğlenceler.
katılmayanı dövüyolar madem katılayım diye tırsılan ve katılınan zirve.
bensiz olmayacagi kanaatinde oldugumdan geyik olsun geliriz.
#2259627 *
annem izin verirse katılabileceğim zirvedir.

not: espri yapmıyorum gerçekten izin almam lazım.
not2:annem izin verdi, bu akşam geliyom.
süper güzel geçecek olan zirvedir.
aynı saatlerde yapılacak ankara su yoksa bira içsinler zirvesi katılımcıları ile konferans bağlantısı yapılacak zirve. operatörler desteklese görüntülü yapardık yav.
katılamk istediğim ama şartlar dolayısıyla büyük ihtimalle katılamayacağım zirvedir.
nerede yapılacağı konusunda belirsizliklere gark olunan zirvedir. Sardunya's mı,park punto mu?
7-10 eylul arasi izmirde bulunacagim icin bir muddet kalabilecegim zirve olacaktir. * seviyorum hepinizi.
hüzünleri evde bırakma zirvesidir. *
bi aksilik olmazsa katilacagim ilk zirve olacaktir. bu sefer lan evet bu sefer *
(bkz: park punto) *
markasız artık kıbrısa gelse de burda da bir zirve yapsak dediğim ve imrenerek baktığım zirvedir.
park punto nerdedir, hiçbir açıklama yapılmamıştır. * düzenleyen yazar arkadaş mekanın yerini tarif ederse iyi olur. * zirve de görüşürüz dediğim zirvedir. *
markasız kişisinin kayıplara karışması sonucunda mekan seçimi konusunda ikilemde kaldığım zirvedir. zira park puntonun sahipleri üzerinize afiyet biraz hödö adamlardır.
şahsım tarafından rezervasyon yaptırılmayacaktır! sardunyas olsun yine diyorum diyorum kime diyorum bulun markasızı banaa!