bugün

kış aylarında geceleri üşümemektir. yatağın sıcaklığına doyamayanlar kaloriferin sıcaklığıyla rahatlık bulur.
özel bir durum değildir.
kış boyu boğaz kuruluğuna sebep olacaktır.
kaloriferin üstünde bir de cam varsa, yaz-kış uygun iklim özelliklerine sahip bir odanızın olması muhtemeldir.
hem kaldığım öğrenci evinde hem de memleketteki evimde yaşadığım durum. çok güzel lan. ama fazla yanınca eriyorum amk.
askerde üst devrelere mahsustur.
o kaloriferin üstünde bir pencere de olacağından (genelde) kış geceleri üşümeme planınız yatacaktır. tecrübeyle sabittir. yurtta bir tarafları donan adam olarak imzalıyorum. kalorifer kenarı falan seçmeyin, şansınız varsa.
öğrenci yurdunun "first class" sakini olmak...
devlet yurdunda başınıza gelebilecek en güzel şeydir. *
sabahları ayağın yanarak uyanmak.
yazın da kışın da harika olandır.
cimri bir aileye sahipseniz yaslamaya görün, götünüzü dondurur.
6 yıl sahip olup üniversiteye giderek kaybettiğim lükstür efendim.
bunalmaktır aga.
Cipsinden taso cıkan cocugun mutlulugudur.
allah belanızı versin pis zenginler

dedirtir.
"sahip olmak" derken sevişmek kastediliyorsa, yanlış yolda olduğunuzu yanma hissiyle anlayacaksınız.
En az yatağın yanında priz olması kadar insanı mutlu edendir.
sabah gözlerinizi açmak için motor yağıyla işlemden geçirmenize neden olur. göz kapaklarımın açılırken cayırdadığını bilirim... * odayı nemlendirirseniz o başka tabi..
Yerden ısıtma bizim ev :(
Kaloriferin yanında yatağa sahip olsan daha iyidir iyi.
Kombiyi açınca tadına doyum olmayandır.

görsel
Sıcaktan uyuyamamakla neticelenenilir.
Ayakları kalorifer peteğine dayayıp , soğuk kış günlerinde yataktan hiç çıkmayacakmış gibi bir his oluşturur.
Bir de yağmur yağıyor mu üstelik kulaklık var ve en sevdiğin müzik listesi yeni başlamış, offf .. derim offff..
benim yatak... aşırı iyi olay (:.