entry'ler (425)

ahmet ve oğlu sorunsalı

ahmet bu önermeyi söyleyen kişinin babasıdır.

ahmetin oğlu= ben
benim oğlumun babası= yine ben
ahmet= benim oğlanın dedesi

tabi ortada biyolojik bir savaş yoksa.

breaking bad i türkler çekseydi olacaklar

jesse'yi emre çolak'ın oynaması muhtemel. benziyolar amk.

ben bu yazıyı tuvalet terliğine yazdım

tuvaletten çıkarken ayağımda olduğunu unutup az mı dolaştım evin içlerinde amk? insan hiç ayağındaki terlik yüzünden kafasına terlik yer mi?

d smart

ttnetin insanı sinir krizlerine sokan ve fiyatı 65 liralara kadar ulaşan uygun(!) tarifesi yerine internet tarifesini seçtiğim ayrıca da avrupa kupası maçları dahil olmak üzere birçok kanalından faydalandığım ve 80 lira ödediğim oluşum. ayrıca çok da memnunum. ne internette sorun yaşadım şimdiye kadar ne de kanallarda.

sözlük yazarlarının itirafları

gece gece uykumdan uyandım. rüya mıydı kabus muydu bilemedim. karmakarışıktı. çok özledim lan babamı. canlı gibiydi. garipti. bi sefer be tek bi sefer sarılabilsem. vay amk...

bu sene yitirdiğimiz sevdiklerimiz

babam...

sevgilisinin cep numarasını bilmeyen sevgili

sayılarla aramın iyi olması sebebiyle başıma gelmeyen durum. hatta birinden 5 diğerinden 4 sene önce ayrıldığım eski sevgililerimin numaraları bile hala aklımda. tabi değiştiyse bu benim sorunum değil amk.

inci sözlük

çocukken elektrikler gittiğinde yüze kadar sayıyoduk geliyodu elektrikler. site bi gidiyo 2 gün yok amk.

yazarların kendileri hakkındaki görüntü anlatımı

lineercebir

23 yaşında, 1.87 boyunda, 85 kilo, bira göbekli, eğitim camiasına yeni giriş yapmış neferdir. bu yaşta saçlara hafiften aklar düşmüş olabilir ama karizması da ayrı bi güzeldir. ehh azıcık da yakışıklı diyebiliriz ama çok değil azıcık.

otomatik vites kullanana laf atan fakir zihniyet

herkesin tuttuğu kendinedir kimsenin kimseye karışmaya hakkı yoktur özgürlüğü bidir. iki taraf da kendince haklı sebeplere sahiptir ama yine de otomatik vitesin hazzı başkadır amk.

ben bu yazıyı kendime yazdım

kalk yat.

gece balkonda yalnız sigara içmek

benim de bulunduğum içinde durumdur.

not: bağcılardaysan ve böbrekler sağlamsa gel beraber içek hacı.

öğretmen yazı yazdırırken sürekli evet diyen it

sinir bozucu tiplerdir. çoğu sırf taşak geçmek için yapar. sus dersin anlamaz daha garip sesler çıkarır. yeni neslin dikkat çekme çabasının ürünüdür. dayakçı öğretmen oldum sayelerinde. pişman mıyım? tabiki hayır. başlık söylendiği anda "başlık neydi hoceeaaam" diyen tiplerden daha sinir bozucu değillerdir o ayrı mesele.

edit: bunların bir üst modelleri de çıktı. "ivit" nedir amk? bir insan ivit demekten niye bu kadar haz alır ki? ulan gece gece sinirlendim. yarın sabah ilk iş bunlara güzel bi zopa çekeyim en iyisi. ivit. ırıspı çıcığı.

sözlük yazarlarının en son ağzına aldığı şey

cuğara.

sözlük yazarlarının şu an merak ettikleri

elimde tuttuğum sigaradan hiç tat alamamama rağmen yine de söndüremeyişimin nedeni. israf israf. günah. "alamamama" kelimesini de kullandım ya ben en iyisi uyuyayım amk. mamamamimimi.

cevabı hayır olmayan sorular

naber la?

kadınlar neden çok konuşur

iki tane ağızları olduğu için.

sözlük yazarlarının en son indirdiği filmler

russian institute 16 lolitas.

2 kere 2 neden 5 değil sorunsalı

ilk çağlarda insanlar çubuk sayarlarmış mesela "//" bu tabi zamanla zorlaştığı ve insan beyni sürekli geliştiği için bunlara birer sembol verme gerekliliği hissetmişler //=2 olmuş mesela kelime karşılığı da bizim dilimizde iki. buna dayanarak // tane //'nin karşılığı //// olmuş tabi buna da sembolle 4 dedikleri için onun sonucu dört olmuş. yani ilk çağda insanlar ////=5 deseydi iki kere iki beş olacaktı ama şu an algıladığımız beş değil. bunun temeli hiç değişmez //// tane çubuk ama semboller farklılaşabilir.

şiir yazan matematikçi

eğer eğitim fakültesi çıkışlıysa yazması olağan görünen matematikçidir. kelimelerin matematiğini iyi kavramıştır.

(bkz: ben)