bugün

herhangi bir kaynaktan öleceğini öğrenince yapılacak ilk uygulamalardır.
hemen 31 çekerim.
kalkıp iki rekat namaz kılınsa hiç fena olmaz zaten ölüm gelmiş en azından abdestli gidilmesi açısından.
ölünce kimlerin üzüleceğini öğrenmek için anket yapmak.
namaz öğreniyorum kitabı almak.
altına işemek. *
bugünden intihar etmek.
saat 00.00 dan itibaren son 24 saatini güzel geçirmek, öbür tarafa gidince ahh ulan ben bunu niye yapmadım dememek için yapılcaklar bütünüdür. örneğin;
- bunge jumping *
unutmak.
balığın yanında ayran içmek ha bugün ha yarın ne farkeder.
aziz yıldırım'ın karşısına geçip "tarrraaamı ye fener tarrramı ye tarrramı ye fenerrr" şeklinde bir senfoni yapmak.
nazlı yar için gözyaşı dökmek.
kendini "yarın öleceğim" diye hazırlamak ve hatta "nasılsa ölüyorum" diye her türlü zararlı şeyi denemek, yarın olupta ölmediğinde ise ona bu haberi veren kaynağa küfretmek... * * * *
(bkz: panik)
yüzyılın deneyi söz konusu olunca (bkz: big bang) bugün düşünmeye başladığım olaydır.
dünyada ne kadar zevk veren şey varsa yapmak.
nazlı yar adına üzülmek.
(bkz: my life without me)
döt korkusuyla gün boyu namaz kılmak. ne kadar işe yarar ayrı mesele tabii.*
-allah allah! bey, bizim oğlanın alnı secdeden kalkmıyor! sabahtan beri kılıyor sürekli!
+maaşallah maaşallah de hanım!
-rahmetli dedesi de böyleydi...
+lan bunu bile kendi tarafına yontuyorsun ha!
olaylar akışına bırakılmalı, sevilen bir yemek yenilmeli, güneş batışına bir bira içilmeli, herşeyi yapmaya kalkarsak telaştan hiçbirini yapamayız çünkü.
okulu bırakmak.
(bkz: zaman makinesi)
yarın ölürüm diyen bir insanı yarıp öldürmek. oyhhhhşş...
arkaya bile bakmadan kampüsü terk edip,
sevdiceği arayıp seni seviyorum demek,
ben de seviyorum derse "bunu belli etmek için çok geç kaldın" deyip,
"ben seni arkadaş olarak görüyorum" derse tek kelime daha etmeden telefonu kapatıp,
şehrin en kalabalık yerine gidip insanların nasıl alışveriş yaptıklarını, nasıl kavga ettiklerini, nasıl öpüştüklerini, nasıl sahte gülücükler dağıtarak normalde aklına gelmeyen insanları sokakta gördüklerinde "bekliyorum bize de gel" dediklerini izleyip,
yan tarafta olup biten kavgayı ilk defa karışma, kavgaları sona erdirme isteği duymadan izlerken, adımları yavaşlatmadan ilerlemeye devam etmek,
zamanında kazığıyla yerle bir olduğun insanların birini gördüğünde ağzına geleni söyleyip bir sözünü bile dinlemeden yürümeye devam edip,
arkadan gelirse korkusuzca kavga edip var güçle, ama öldürmeye yeltenmeden..
ezmek isteyen bir arabayla karşılaşılırsa tereddütsüzce yarını beklemek zorunda olmadığını düşünerek gözlere korkuyu hapsetmeden ilerlemek...

yani kalbimizi kırık birer hazineye çeviren her şeyin lanetini edebilmek..
onun kitabı var "ölmeden önce yapılacak 100 şey" diye isteyen insan onu okur. Ama bence namaza oruca verse kendini daha makul
evet sayın seyirciler, haber bültenimiz flash bir gelişmeyle devam ediyor.

x şehrinde temel atma törenine katılan başbakana kimliği belirsiz bir kişi tarafından pandik atıldı. aynı genç maliye bakanının kaval kemiğine tekme atmaya çalışırken güçlükle durdurulabildi.
-izmirdeki otobüs şöförlerinin ve akabinde istanbuldakilerin (uçakla gidilirse yapılabilir) hepsinin ensesine bi tane şaplatmak,
-avea müşteri hizmetlerini arıyıp, bütün yedikleri kontörlerin karşılığı olarak yarım saat aralıksız küfür etmek,
-ttnet'in müdürüne uçan yumruk atmak
-başbakanın elini öper yapar gibi parmağını ısırıp koparıp kaçmak
-ölürken de dedeyi de yanında götürmek * *
kısacası nefret kusmak, nefret boşaltmak, orgazm benzeri zevkler yaşamak diyede tanımlanabilir hededir.