bugün

uyanıkken;

eski kız arkadaşın kedisine sayısız işkenceler yapılır.
- fön makinesine gıcık olduğundan, çalışır haldeki fön makinesiyle banyoya kapatılır.
- bıyıklar kesilip, dengesi bozulur.

" bu hayatta kediye çektirdiklerini ahrette o sana yaparmış" diye bir rivayet duyulur ve gülünür geçilir.

aynı gece uykuda;
kedi kucağa alınmış sokakta yürünür, kedi kafasını kaldırmış yüze bakmaktadır. tam el kaldırılıp kedinin kafasına vururken kedide pis bir sırıtma belirir:
- vur vur, sen bi öl ananı... !

ertesi gün kedi ilk görünüşte yüzünde hala o pis sırıtış vardır sanki, kediden kaçılır, tövbe edilir.
rüyada tavuk olduğunuzu görmek. bir de yetmezmiş gibi kuluçkaya yatmak.
hahambaşı ile belediye otobüsüne binmek. o da yetmedi evimize misafir oldu. o da yetmedi amerika iran gerginliğini konu alan bir haber izledik.
çişi gelen insanın rüyasında biryerlere septirirken kendini görmesi ve sabah kalktığında hertarafın sırılsıklam olması.
bakırköyde tattoo yapan satanistlerin eline düşmek neye işarettir?
-anam nickimin altına entry girilmis...
-(okursun) iyi iyi ayar yememisim,
-bugun'e basılır ve yine en ustte kendi nick gorulur...
-vay be bir tane daha...
-bunda ayar yenmıstır fakat bir dag resmı vardır onun hakkında bilgi ve g.tune girsin yazmaktadır...

yazara kufredilir * ve 3-4 defa daha entry altına gırılen yazılar okunur. ama o dag ile ilgili ayar unutulamaz. *
* hogwards'ta, aralarinda children of bodom, cradle of filth, metallica, megadeath ve benzeri bir suru metal grubundan istenilen herhangi birinden muzik egitimi alabilme sansi bulmak, dani ile kankalik durumunun bulunmasi sonucu cradle of filth'in secilmesi ve beraber bir kac hafta muzik calisilmasi, en son from cradle to enslave calisilirken akabinde bagirsakta meydana gelen lodos firtinasi sonucunda dani ve tum saz arkadaslarinin onunde gur bir sesle osurulmasi ve dani'den tuvalete gitmek icin izin istenmesidir.
bayhan' la evlediğini görmek. *
rüyada anne sürekli şarkı söylemektedir. ben, sevgili oğlu, anneye yaklaşıp senin sesin çok güzel derim. buna karşılık anne; hayır, sesim güzel değil, hülya avşarın sesine benziyor o yüzden güzel diyorsun der.

ne şarkısı, ne sesi, ne hülya avşarı ya. *
rüyamda ranzanın üst katında yatıorum. sonra tıkırtılar geliyor aşağı iniyorum bi bakıyorum (bkz: stam) yatıyor orda. kalk hırsız geldi diyorum ya uyu bişi olmaz diyor. sonra görüyorum hırsızı, olm kalk bak hırsızı gördüm diyorum hani diyor yataktan şöyle bir uzanıyor kel kafasıyla sonra gülüyor "babanmış korkma" diyor bi bakıyorum harbiden babam. alah hayır etsin. anlamını hala bulamadım ama. (bkz: rüyada stam görmek)
geçen derste uyurken bu rüya cinsinden gördüm;
rüyamda liverpool un başına gelmişim. tranfer çalışmalarına başlıyoruz. taraftar beni delicesine seviyor.
sonra arkadaşım koluma kalem batırıp ''hoca bakıyor oğlum'' demesiyle irkildim...

(bkz: bir akıl hastalığı olarak cm)
uyurken değil uyanıp rüyayı anladıktan sonra yaran rüyalar.

cem uzan'ın evinize gelip vaadlerde bulunması ve sizin onu azarlamanız, küfretmeniz, döverek evden atmanız.

serdar ortaç'la kuzen olmak ki rüyası bile kötü..

giysi dolabınızda bir canlı yaşaması, siz giyinirken sizi izlemesi, giysilerinizi vermemesi, sizi soyması... ve sonunda bu canlının rapçi ceza çıkması, ayrıca ceza'nın önünde, annenizin sizi terlikle kovalaması.

good charlotte grubunun gitaristi olan elemanla aynı sınıfta olup aşk yaşamak...

çamaşır makinasına kafanızı sokup şarkı söylerken makinanın çalışması..*
bu sabah rüyamda çorlu'da yaşamama rağmen silivri'de bir ayakkabıcıdayken* içeri mehmet ağar'ın girmesi. direk yanıma gelip muhabbete başlaması. ben "ehe mehe aman yanlış bir şey demiyim" derken kardeşimin hayvan gibi atlayıp "sizin parti çok fena sıçtı seçimlerde yeaaa" demesiylen benim yerin dibine girmem. mehmet ağar'ın ne kadar üzüldüğünü görüp daha bi üzülmem. mehmet ağar'ın sonra işte şurda hata yaptım, burda hata yaptım diye açıklama yapmaya başlaması. beni muhabbetiyle iki saat kilitlemesi. ve konuşmamızın anneannemin evinin balkonunda bitmesi buna çok güzel bir örnektir. *

burdan beynime soruyorum..

neden mehmet ağar?
kuzenini saksıya dikili görmek mesela..
hayran olunan insanlar için görülen ve bir daha görülmesi mümkün olmayan rüyalardır.

funclub ından cristiano ronaldo nun adresi bulunur(!) ve harika ingilizcemle nette sohbet etmeye başlarız. günler günleri, aylar ayları kovalar ve en sonunda ronaldo beni ingiltere ye davet eder. fakat ufak bir sorun vardır; çünkü ronaldo otomatik çeviri programlarının yardımıyla onunla konuştuğumu bilmemektedir. soruna hemen bir çözüm getirilerek bana bir rehber verilir. ama hiccup un başını sorunlar bırakmak istemez çünkü bu sefer de ailesi ''sen elin manchester ına nasıl tek başına gidersin hem de hiç tanımadığımız bir çocuğun yanına!'' derler. ronaldo hemen buna da bir çare bulur ve sizden biri isterse gelebilir der. böylelikle özel uçak yollanır ve hiccup babası ve rehberle birlikte ingiltere yoluna çıkar. ingiltere'ye varılır fakat o da ne ronaldo karşılamaya kendisi gelmemiş çok önemli bir işi çıktığını söleyerek başka birini göndermiştir. hiccup bunu bir hakaret olarak kabul eder ve hemen küser ama yapacak bir şey yoktur eve geri dönemeyeceğine göre mecburen orada kalacaktır. eve geldiklerinde ronaldo onları karşılar fakat hiccup onunla küstür, ronaldo bin bir zahmet onun gönlünü alır ve böylece ingiltere de ilk günler başlar. hiccup her gün ronaldo nun çalışmalarına gider, kamplarda beraberdirler, bütün manchester kadrosuyla tanışır ve arkadaş olurlar. günler böyle geçerken birden nerden geldiği belli olamayan bir ses duyar hiccup: '' hiccup! hiccup! uyan artık kızım ya! okula geç kalacaksın!' hiccup birden anlar ve bela okumak ister. fakat artık çok geçtir. etrafında ne ronaldo, ne van der sar, ne gigs ne rooney kalmıştır. ''ben bu okulun anne ya ne uyandırıyon!'' diyerek kalkar.
Okan Bayülgen'le kanka dilinde muhabbet ettğim rüyadır. Arkasından Tayyip gelip bana oy verir misin diye sorarak bir şişe parfüm hediye etmiştir ki rüyada son noktadır.
havaalanındayız..ben,annem,yan komşumuz,annemin kankası bekleme salonunda uçağımızı bekliyoruz..annemler klasik geyiklerini çeviriyorlar..
o sırada kapıda bir karmaşa oluyor,biz de kafalarımızı çevirip o yöne doğru bakıyoruz ve jet hızıyla bir kadın gelip yanımıza oturuyor..böyle kocaman kocaman gözlükler takmış,başında da kocaman bir şapka..oturunca "off sonunda" diyor ve gözlüğünü ve şapkasını çıkarıyor..tahmin edeceğiniz üzere gayet artistik bir biçimde..
ve o da ne?
gülben ergen?!?
bizim altın kızlar gülben ergen'i görünce hemen kaynatmaya başlıyorlar..yok "öyle yapmış",yok "bebeğine böyle davranmış"..kadın yanımızda ve bariz gözünün içine baka baka dedikodusunu yapıyorlar kadının karşısında..
ben de anneme "ya anne kadın yanımızda,yani yuh" gibisinden birkaç şey kelam ediyorum (rüyadır tam hatırlayamayacağım).annem de "ay aman sana ne " diyor ve beni susturuyor..
gülben ergen de dönüyor bana "boşver madonna,önemi yok,alıştım artık ben" diyor..

rüya da burada bitiyor..

yorum:magazin programının etkisinde kalan genç kızın acı sonu..

itiraf:evet doğrudur,o ara çok fazla magazin programı izlenmiştir..
kastamonu ilinin plaka numarasının değiştini görmek...
rüyamda süleyman demirel'e parmak atip hoplayip, 'ne yapiyorsun sen bahayim vatandasim' süleyman demirel ben de ona 'biz iskiden geldik faturanizi ödemişiniz suyu kapatacağim' diyip fezaya ucmustum.

sabah kalkin ne bicim bu ruya ulan bu demiştim, ve unutmustum. aksam haberlerinde demirel'in yuvarlandiğini görünce hayretler içinde kalmiştim.

(bkz: işte bu da böyle boktan bir animdir)
rüyamda ablam ve bendeniz tulbentustundesakiz panayırımsı, fuarımsı bir mekanda arz-ı endam etmekteyken riçırtçım girçimin de orada olduğunu görüyorum ve akabinde riçırt enişteniz beni hafiften kesmeye başlıyor.. bir müddet kesişiyorum ve bu müddetin sonunda ablam riçırtımında önünde durduğu standa bakmak için yöneliyor o tarafa.. kolunda olmam sebebiyle bende hafif bi sarsıntıla kalkışa geçiyorum.. tam o sırada sebebini anlayamadığım bir biçimde hatta ve hatta dehşet içinde fümeler içindeki riçırtın bir köpeğe dönüşüp bna doğru koştuğunu farkediyorum. (küçüklükten elimde yetişmediyse pek hoşlanmam iri köpeklerden..) dolayısıyla tırsıyorum çok ve elimi ısırıyor. tanrım az önce adamın içine düşecektim ağzımdan akan salyalara mani olamıyordum şimdiyse ben tiksiniyorum oysa salyalar saçarak peşimden koşuyor.rüyaya ancak büle bi yorum yaparak bi son verebildim zira riçırtın ısırdığı elim feci acıyordu. uyandığımda elimin yatağın başındaki parmaklıklara sıkışmış olduğunu gördüm. ben bunu gerçekten yaşadım. (bkz: ne bilinçaltı ne hayal gücü beah) (bkz: dişi stephan king mübarek P)
kız arkadaşla uzun süredir arada mesafeler vardır. 1 hafta sonra dönecek olan sevgili dün gece rüyada görülür.

Ucankacan sevgilinin gelmesine 1 gün kala telefonda sevgiliyle konusmaktadır.

s:sevgili
u:ucankacan

s: ya sana bisi söyliycem ama lütfen kızma bana olur mu?
u: (gayet rahat) ya kızar mıyım ben sana söyle hehe
s: ya ama söz ver.
u: hehehe söyle btnm söyle yaa..
s: ben seni aldattım.
u: (gulp) ha? ne ? nasıl ?
s: kafam cok güzeldi dayanamadım askım lütfen beni affet.
u: ne demek affet lan naaptıgını sanıyosun sen sakın gelme yarın buraya hede hödö
s: ama bak kimle oldugunu duyunca kızmıycaksın.
u: o ne demek lan bana ne kimse kim bsg onun yanına kapat lan su telefonu.
s: askım beni dinler misin lütfen kimle oldugunu dinle bari.
u: ya söyle lan söyle kimle?
s: roberto carlos la askım. cok sevecen yaklastı bana.

anında uykudan uyanılır. isin boktan tarafı uykudan uyandıktan sonra surat asık bi sekilde banyoya kosup aynada kendime bakarak ''nerde tanısmıs olabilirler?'' ''ne bok yiicem simdi?'' ''carlos'tan boynuz yedik'' seklinde 5 dk boyunca düsünmem. Sonra kendime geldigimde gülmekten kafamı klozete sokuyodum nerdeyse. Allah'ım sen bana akıl fikir ver. Nasıl bir Roberto Carlos fırtınası dönüyosa son günlerde basında artık adamı bu noktaya getirdiler.
recep tayyip erdoğanla büyük bir plazma tv karşısındaki iki koltukta oturarak isveç ve rusya takımlarının buz hokeyi maçını yorumlayışımızı unutamıyorum*.
Ne hikmetse Kpss sınavına girilmektedir. Matematik bölümü açılır fakat bu bölüm 221. sayfadan başlamaktadır. Kitapcığa göz atıldığında kitapcığın Boxer dergisinden farkı olmadığı anlaşılır. Resimler incelenir, röpörtajlar okunur. Sınav namına hiçbirşey yapılmaz ve bomboş bir cevap kağıdı verilir.
kendimi slip donu ve peleriniyle şahane bir süpermen olarak gördüğüm bir rüya vardı tadından yiyememiştim. bu rüya çok güzel başlayıp trajik bir şekilde sona eriyordu. sınav döneminde rüyamda kullandığım pilot kalem adıyla özdeşleşmiş ve benim uçmamı sağlamıştı. yani ben buna üstten basınca bu beni semalarda gezintiye çıkarıyordu. ancak aynı rüyada pilot kalemim olmadan 7. kat penceresinden uçmak için atladığımda aşağı çakılmış ve garajda park halinde bekleyen bir arabaya üsten girmiştim.
okyanusta tek başıma kayıkla ilerliyorum. birden nefesim kesilmeye başladı. ''hayır kayıktanda düşmedim neden nefesim kesiliyo'' diye düşünürken uyandım. bir de ne göreyim? benim hanım yastığı kafama bastırmış beni öldürmeye çalışıyor.
ani bir hareketle hanımı fırlattım üstümden, ''noluyo aşkım yaa'' dedi.
''sus lan amına kodumun manyaa'' dedim ve yastığı kaptığım gibi hanımın üzerine çullandım. sonra yine uyandım.[rüya içinde rüya] uyandıktan sonra yüzümü yıkamaya banyoya seyirttim. bir de ne göreyim? küvetin içinde yarı çıplak ve yaralı bir bizon!.
sonra bizon bana yalvarmaya başladı. ''abi bokunu yiyim yardım et'' dondum kaldım. bu nasıl bir ruya lan böyle! sonra bizona dönüp '' ne işin var lan benim küvetimde'' dedim.''abi birisine bakıp çıkıcam''dedi.
sonra uyandım. banyoya gidip traşımı oldum. içtima'ya katıldım. sonra da nöbete gittim.