bugün

entry'ler (207)

metalhead

demirbaşlardandır kendisi. ismine istinaden demedim be hayatımın demirbaşlarından. sms kutumu dolduran kıvır. minimo. msn atışlarıma karşılık veren kompüter bağımlısı. can yahu. çok değerli çok. neyse entryi bitireyim de az laflayalım.

hoşlanılan kızı gıçını kaşırken görmek

napsın kız. kaşınmış, kaşımış. bence doğal kız. kaçırmasın her kim ise. böylesi zor bulunur.

hayat beceriksizi

kendisinden neden tiksindiğimi merak etmiş kişi. frengi, aids falan geçer diye çekiniyorum sayın hayat beceriksizi. bundandır reddedişim bana yaşatacağınız zevkli(!) sevişme teklifinizi. karşılıklı tiksintiyle olacak iş de değil aslında. sevişmek(seks deyip mekanikleştirmeyelim) hissedilir. senden benden bağımsızdır gerçek ve doyumsuz sevişme. gözlerini kaparsın bazen, içinden geldiği gibi yol almanı sağlar karşındaki bedende. ve bunun için de aşk gerekir. inanmak karşındakine katıksız bir biçimde. sana baktığını hissettiğin an bedenindeki her hücrenin erimesi gerekir . sen sevişmede sadece alaylısın. seks aşamasında kalmışsın. hissederek yaşayan adam böyle zırvalarla uğraşmaz. buralarda da madara olmaz boş kelamlarla. allah bereketini artırsın, zırvalarının gazına gelip sözlükten iki kız indirsen yeter ve frengi olmaya adaysın demektir. ama onu bile becerebilecek çekiciliğe sahip olduğundan şüpheliyim. ve final mesajım sen ve senin gibilerden gerçekten tiksiniyorum. *

hayat beceriksizi

çükü koparılası iktidarsız. serbest çağrışım tabii. kendisiyle cinsel münasebetim olmadı. keşke onunla sevişebilseydim ve yataktaki beceriksizliğini keşfettiğim o anın orgazmdan daha güzel olduğunu tecrübe etseydim. **

hayat beceriksizi

kendisini hayalarına tekme atarak ödüllendirmek istediğim yazar kişi. böylece konuşacak konu başlığı kalmaz.

hayat beceriksizi

giriyi okuduktan sonra kimmiş bu densiz dedim ve o takma ad karşımdaydı. kadın düşmanı kompleksli kişilik yine yansıtmış tek görüşünü başlık altına.
hayat beceriksizi.
itüsözlüğün dengesizi burda piyasa yapmaya gelmiş. hoşgelmiş.

bosbelesisler

candır o candır. ağlayasınız geldiğinde yumuşacık bir kucaktır. güler mütemadiyen şen kahkahalarla ve hayatımda tanıdığım en sosyal insandır. karanlık lorduna bağışlasın allah onu ve dostluğunu benden ve sevdiklerinden esirgemesin.

ilahi tişört çok esprilisin

moda sektörünün esiri olduğu kapitalist dünyada, bireysel direnişin en güzel örneklerindendir.

iktidarsiz jigolo

o bir ütopyadır.

göğüs ucunu belli eden bayan

o ne demek lan *
başlığı yazan kişinin bayanın hissettirdiklerinin etkisiyle olayı tanımlayamaması, kılıflara sokamaması, gerilmesi terlemesiyle ortaya çıkan hede.

entrylerinin tanidik tarafindan takip edilmesi

başka sözlüğe kaçma sebebi.

eve misafir gelince saklanmak

eve misafir normalden sık geliyorsa artık salondaki kalabalığı sallamamaya pijamalarınızla ve elinizde kupanızla sanki evde tekmişsiniz gibi gezinmeye başlarsınız. gördüklerinizi görmezden gelmek de cool ama anneye göre ayıp bir eylemdir. çileden çıkmadan denemeyiniz.

kızların erkek kalçasına olan ilgisi

aynı zaafın erkeklerde de olduğunu ele alırsak başlığı şu şekilde genelleyebiliriz.
(bkz: insanların kalçaya olan ilgisi)

ayrıca iki çift kelam da edeyim bu mesele üzerinde. oldukça önemlidir erkek kalçası ve duruşu. eğer erkek arkadaşınız zayıfsa ve şişmanladığında nasıl bir vücut hatta kalçaya sahip olacağını merak eylediyseniz gidin ve annesinin kalçasına bakın. istisnasız anneden alırlar kalça yapısını. aldığı her kilo popoya vuran çıkık kalçalı erkek de pek haz etmediğimiz modellerdendir. hele bir de cebe cüzdan koyuyorsa arkadan baktığınız vakit hoşlanmayacağınız bir görsellikle karşılaşırsınız. tabii paylaştığım kişisel yorum olduğundan tartışmaya elverişlidir.

ergenlikte yapılan salaklıklar

mektupla ilan-ı aşkta bulunmak ya da ayrılmak istediğini mektupla bildirmek. çekingenliğin ve pörsümüş romantizm tekniklerinin bu eylemde vücud bulması. bir de eve gidip gökhan özen dinlenir ki aman deyim sayın okuyucular, kaçılası ergen modeli, ergenlik tribidir.

gamzeli erkeklerin çekici olması

doğal bir gülümseyişle ortaya çıkarıldığında dadından yenmeyecek güzelliktedir.

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

(bkz: kesmiyo bu sözlük beni be sözlük)

ilkokulda asik olmak

kimi durumlarda da sınıfın en çalışkanıysanız en çalışkan karşı cinse aşık olursunuz...

rommel

kaçıncı senemizi devirdik ben unuttum. 'iyiki varsın lan!' kişisi. Yaşamımın temel taşı. Ağzımdan çıkanı daha çıkmadan anlayan toparlayan çözümünü de önüme koyan insan. ne zaman ileti yollasam saniyede cevaplayan kişilik. dost...

sınavlardan sonraki ilk hafta

kıçındaki kazık alınmışcasına rahatlamak *

hayır diyememek

'evet demeyi sevin hayır demeyi öğrenin' demiş bilir kişi pamela fakat pratikte oldukça zor bir eylemdir kendileri. sömürülürsün ve de üzülürsün. ama yetmez ertesi gün yine sömürülürsün.