bugün

entry'ler (753)

rusyada çirkin kız yok

arkadaşların hayallerini yıkmak istemesem de maalesef çirkin de var. gittim gördüm.
güzel oranı gayet yüksek ancak her topluluk gibi çirkini de var, güzeli de.
ancak çoğu bakımlı ve maksimum düzeyde kendilerini gösteriyorlar. zaten önemli olup kendini tanıyıp, buna uygun giyinip, süslenmek değil mi?

markasiz

yıl olmuş 2015 bu adam hala burada takılıyor. ayıp.

üniversite kızlarının geneli seks işçisidir

üniversiteli erkeklerimiz bu acı olayın tamamen içinde. karı düşürme ve 31 faaliyetlerine son gaz devam etmekteler, ancak ellerinde verilen kocaman bir hiç.

markasiz

faşiktir. hala burada takılır sistemin kölesidir.

bir eylem adamı, göt büyütme ustasıdır.

yaşlandığını hissetmiyor musun eyy ehli müsli, ortodoks yahudi!

uykum geldi, bye bye.

mrhankeeyy

sözlüğe çok nadir uğrayan bendeniz için hoş sohpetle eşlik etmiş bir yazar.

olgun, bilgili, kararlı sıfatlarıyla yer etti bende.

ayda 2000 tl kazanmak

bekar insan bu parayla hep bekar kalacaktır.

ruhun elbisesini soyunması

sevişmeye dalalettir.

duygusallık olmadan sevişemeyen erkek olmak

ılık götlüdür.

duygusallık olmadan sevişemeyen erkek olmak

kız bulamayan sap erkektir.

verse komşusunu siker bu adam.

27 eylül 2011 trabzonspor lille osc maçı

trabzonspor 10 kişi mi oynuyor sorusunu sorduran maç.
bu sağ kanat denen siktiri boktan yerde adam mı yok, ben mi yanlış görüyorum.
şu serkan adındaki güzel sözlerimin sahibi, daha kaç atağı harcayacak merak ediliyor.

ntv spor

Basketbol yorumcularinin sebebi bilinmeyen sekilde zenci fobisi vardir. Maclari izleyin goreceksiniz.

2053

mezarda olacağım yıl.

2 dünya savaşındaki asker sözleri

(bkz: mama)

kız tavlamak için gitar çalan insan

sen ona küfrederken o yazlık ortamındaki en güzel olmasada, hoş hatunlardan birini götürüyor olacak. * *

not: tabi ki ben de küfür ediyordum azizim...

geneli yakışıklı olan burç

(bkz: abaza)

mezar taşına yazılası sözler

-ölümü hatırla...

iskenderun

ziyaret etmeden önce binbir merak içinde bırak ilçe.
söyledikleri kadar güzel mi, söyledikleri kadar kötü mü?

önümüzdeki 10 günden uzun sürede birlikte olacağız, bakalım nasıl bir tat bırakacak.

edit: unutmuşum, tavsiyelere açığım, ne yenir, ne içilir, neresi, meşhur vb. bir yemek borcum olur hem :)

kömür taşıdıktan sonra beleş kola içmek

askerde bu işi yapıyorsanız (bkz: kömür çekmek) bunu sadece devrelerinizden bekleyebilirsiniz ve sadece beklersiniz...

incir reçeli

dün kanal d'de yayınlanmış, benim gibi bazı yazarları ilk kez izlediği türk filmidir.

Filmi şahsi görüşüm olarak beğenmedim, güzel konudan girip saçmalamışlar. fakat benim anlamadığım, babası tedaviyi kabul ediyor, kızı tedavi istemiyor, nasıl oluyor baba ile kız birbirine yakın süre içerisinde ölüyor?
bu kız bağışıklık sistemi çökmüşken hiç mi kabakulak, kızamık, su çiçeği geçirmedi ufakken.

mantıklı bir açıklaması varsa ve biri bana açıklarsa sevinirim.

albert riera

iyi, hoş, güzel de bu parayı kaç futbolcu alıyor acaba. türkiye'de her gelen adama bu kadar garanti para verilirse adamlar tabi ki yurtdışından farklı performans gösterir. iyi oyuncu orası ayrı, galatasaray'a hayırlı olsun.

NOT: Sadece galatasaray için geçerli bir görüş değil.

tanım: galatasaray'da faydalı bir performans göstermesi beklenen oyuncu.

--spoiler--
"oyuncuya ise 2011-2012 sezonu için 2.700.000 eur, 2012-2013 sezonu için 2.900.000 eur, 2013-2014 ve 2014-2015 sezonlarının herbiri için 3.000.000 eur tutarında sabit transfer ücreti ve her sezon için 7.500 eur maç başı ücreti ödenecektir."
--spoiler--