bugün

yapılan espri komik de olsa saçma da olsa ayırt etmeyip herhangi bir seçiçilik yapmadan hepsine katıla katıla gülen arkadaştır. ilk başta insana haz verir ancak sonradan bayar.

+ adam yüzmüş karısı 15.*
- ahahahaha.*
+ adam kesmiş karısı terlik.*
- ahahahaha.*
+ adam adanalıymış kız ezelli.*
- ahahahaha.*
+ adam şoka girmiş karısı bime.*
- ahahahaha.*
+ himinileri gubardatan mal hobarak.*
- ahahahaha.*
+ lan tamam daha espri yok.*
- ahahahaha.*
manik depresifliğin maniklik evresini yaşayandır.
ayarsız arkadaştır ayar vermek lazım.
ortamda yer edinmeye çalışan arkadaştır.
bende burdayım havalarındadır. ota boka güler.
+ geçen ödeme merkezine gittim, ö dedim geldim.
- ahahahahaha.
+ kes lan. seni denemek için yaptım bunu.
- hadi ben kaçtım.
ağız ishali olmuş arkadaştır,bir müddet sonra iyice muhabbetleri kabak tatı vermeye başlar.çözüm uzun bir süre yalnız bırakmak.
kendini bi bok sanan kişidir.
(bkz: bok musun lan sen)
+adamın biri varmış ikinci dönem düzeltmiş.
-ahaahahaha.
adamın biri atletmiş karısıda kilot. *
-ahahahahaha.
+senin eben çok güzelmiş.
-hahahahaha.
+bu var ya bu tam mal.
-hahahaha lan nediyon olm sen?
+adamın biri gidiyormuş ölmüş .
-hahahaha.
kahkaha değildir çoğu zaman.
(bkz: ıhı hıh ıhı ıhı hıhı)
neşelidir. bu kişiliğe sahip bir arkadaş edinen kişi yakınabilir. ama olması hiç olmamasından iyidir. gülümser, neşe saçar...
(bkz: cıvık babam afedersin)
hayatında hiç yiğit özgür okumamıştır. umut sarıkaya'nın umutsuzluğunu yaşamamış, selçuk erdem ile yerlere yuvarlanmamıştır. yani mizah anlayışı sıfırın altında, tahtalarından en az biri eksik olandır. biri bu kişiye bir adet uykusuz, bir adet de penguen götürsün. kafasına da bir kere vursun. aman çok vurmayın yazık günah..
insanı deli eden arkadaştır. espri yapılır, ardından arkadaş güler. sonralara doğru ufak bir tebessüm yaratayım dersiniz, bu yine güler. hemen ardından normal bir cümle kurarsınız, bu yine güler. acı olansa, esprinize güldüğü için sizde gülersiniz ama espri yapmadığınız takdirde de,ayıp olmaması için gülersiniz. bir süre sonra aptal gibi hissedilir " lan ben neden her söylediğime gülüyorum ?" ardından birisi,"bununda her söylediğine gülüyorsun be mal mısın? " der. siz yine utanırsınız. sonuç olarak.
(bkz: seni kınıyorum)
müthiş bir reflekse sahiptir kendisi. espri biter bitmez basar kahkaha çığlıklarını.
hiç beklemediğiniz bir esnada 200 db* oranında kahkaha atarak, etrafındakilerin korkudan yerlere uçmasını sağlayan arkadaş türüdür. nedendir bilinmez fakat bu insanlar hiç gülmez ve güldümü de tam güler.
geçen bizim fıratı gördüm kamyon almış
-kehkehkehkeh
-adam gibi gülsene amuk
-keh keh keh
-herkesin arkadaşı ahahahaha diye güler bizim niyazi
-kehkehkeh
-adamın biri gülmüş karısı lale
-ahahahahahaha
-yanılttın beni hırto
-ahahahahaha
böyle bir diyalog sonrası neden senle hala arkadaşızki denilecek arkadaştır.
şuurunu yitirmiş arkadaştır. kayışı koparmıştır.

bağlamak lazım. olmazsa itinayla ve büyük bir haz alınarak sağlı sollu tokatlanabilir.
o arkadaşın olmadığı bir ortama girip de espri yapmanız gerektiği hissine kapıldığınızda sizi sıçırtan kişidir.

-sonra da işte sen tut onu kopart.
+hmmm..
&mantıklı tabi.
%peki.
-(way aq. arıyacam lan). ben bi müsadenizi istiyim.
+e vallaha memnuniyetle.
..

-... sonrada o da işte onu kopartmış yumiyumm.
ilyas: hahahahahha.
-ilyas!
ilyas: efendim abi??
-bi siktir git lan. assoyal oldum lan. topluluk içinde ki mal oldum lan senin yüzünden. azcık kalite lan.
ilyas: hahahahaha.
-sevişelim mi??
ilyas: hahahaha
-amk
ilyas: hahah...

dıt dıt dıt dıt

ilyas: niye kapattı ki la. kapattı la. telefonu kapattı. hahahaha
ya sarhoştur yada bütün esprileri ben yapıyorumdur. *
seçici olmayan arkadaştır. önüne ne koyarsan koy yer. şahsen bunlardan birine sahibim. bazen fıstık veriyorum yiyor. şunu da söylemek istiyorum ki elma kabuğu bu türler için çok yararlı. tüy dökmelerini engelliyor. bir de bunların plastik eşyaları kemirme huyu var bu yüzden barınaklarını plastik yerine demir yalıtımlı kullanmakta fayda var. yalıtım önemli ancak. özellikle ses yalıtımı.
espri eşiğine mahalle veletlerinin pis ayaklarıyla bastığı insan.
deli olma ihtimali yüksektir.
Azıcık yalaka olma ihtimali olan kişidir.
Kişinin neye güldüğü kalitesini, nasıl güldüğü terbiyesini gösterir cümlesini kişinin yaptığı eylemdir
Dikkat edilmesi gereken kişidir.
bir peynir çeşidine mensup belki? dikkat çekmeye çalışıyor olabilir. arkadaş olarak kalsın bırak!
kişiyi tedirginliğe sürükleyen, kafa mı buluyo lan yoksa bu herif benle diye düşündüren anlaşılmaz dost.