bugün

programlarının 14 kasım 2011 sloganı: kaybın varsa haykır, eninde sonunda bulur yalçın çakır. Not: gerçektir.
bir kaç gecedir youtube dan bu adamın programının videolarını izliyorum işte o videolardan bazılarının adları;

- nuri alço vakası sütçüye kanan kadın. ( şahan dişi yakarışta ki halimenin tek yumurta ikizi)

- karım içeceğime hap atıp kötü emellerine alet etti. (resul balaya benzettim ben bu adamı)

- eşşekle ilişkiye giren adam. (bkz: sinan şahan)

- şeyine poşet bağlayan adam.

- canlı yayında polis baskını cinayet itirafı. (kadının tipi kaymış, korku filmlerinde oynasa emy oscar bırakmaz)

- gerdekte bir şey hissetmedin mi?

- senin dinin imanını s.... (bu küfürü eden bir kadın)
Flash tv de çıkan kayıp insanları bulmaya çalışan programın sunucusu.
yalçın abi yine iş başında, bu seferki görevi ise: http://galeri3.uludagsozl...C3%A7ak%C4%B1r_205346.png
yalçın abinin yaşlandırma tekniği kullanarak borcunu ödemeden kaçan ibne müsşteriyi bulmuştuk, seviyorum seni yaşçın abi.
Çocuğu kaybolan ailelerin umut kapısı. Dedektif olacak adam.
çılgın yaşlandırma tekniğiyle ün salan adam.
komik olmaya çalışmadan dünyanın en komik programlarını yapan komik bi abimiz.
türk tarihinde efsane bölümlere imza atmış sunucu. dayağa karşıyız ama bu kadın dövülür başlıklı videoyu günde 50 kez izliyorum.
neden sürekli aynı yelek ile programa çıktığını merak ettiğim sunucu. acaba birşey mi demek istiyor?
yaptığı yaşlandırma tekniğiyle bir ara dillere pelesenk olmuştur.

bir çok konuğu programda yaptıkları küfürlerle kendisini zor durumda bırakmışlardır. bu kişileri de programda itin göt kısmına sokup sokup çıkaran yalçın abimizin konuklarını programdan kelle paça attırdığı bile olmuştur.

delikanlı abidir yalçın abi..
kendinin programın ağası olduğunu her fırsatta vurgulamaya çalışan abimiz.
iyi niyetli sonuçta ekmek parasının peşinde olan kıymetli bir abimizdir kendileri ama reji ekibini değiştirmesi onun kariyeri açısından gelişmesine yardımcı olacaktır. yakında bal reklamlarına çıkmasıda beklenir .
kendisi yarın gel işe başla dese okulu ailemi sevgilimi bırakırım. onun ekibinde olmak, konuklarla ilgilenmekten daha eğlenceli ne olabilir.

seviyoruz abi seni.
yaşlandırma tekniğinde bir numara.
Yalçın Çakır, Flash Tv'de Düzlem ayna, yüzyüze, flaş ekip, evlat acısı, evlat hasreti programlarını hazırladı. 2007 yılından bu yana Gerçeğin Peşinde programını sunmaktadır.
bende mütemadiyen "mahallenin babacan,sözü geçen abisi" izlenimi yaratan adam. *
"yumurta kırmaya gitti bi daha dönmedi yalçın ağğbi" tarzında nidalar sergilenen trajıkomik programın sunucusu.
mekandan adam alan programcı.
rüyamda siyasi parti kurup seçimlere katılan ve benim oy vediğim adam tööbe tööbe ne biçim rüyaysa artık.
sürekli atarlı. ayrıca torbalardan kurtulunca iyi oldu.
(bkz: yaşlandırma tekniği)
programının adı acı umut olan. ucuz kişilikli, umut taciri..öyle faydasız seviyesiz programlar yapar ki, youtube da ne zaman search yapsanız birtanesi muhakkak karşınıza çıkar. çok izlniyo çünkü...tamam televizyonda bir nevi dükkandır, ticarethanedir ama milletimizin seviyesi bu değil, yalçın çakır programları kaldırılmalı...
bir çok hezimete, kötü olaya şahit olmuş acınası abimiz.

http://www.youtube.com/watch?v=vNpF8wnP_Kw
fenomen programını bitirmiş sebep olarak kendisinin bittiğini açıklamış televizyonların yalçın abisi.

http://www.gazeteciler.co...tanelik-olmus-55664h.html