bugün

yalçın çakır la acı umut adlı programın sunucusu,
flash tv deki bu türlü programların sorumlusu,
cumhuriyet ve milliyet gazetelerine gazetecilik yapmış,
sol kökenle yetiştiğini ifade eden,
okan bayülgen in programındaki şu tespiti taktire şayan olan büyük insan:
"ben evime gazetelerin haftasonu eklerini sokmuyorum, genelevdeki kadının bir adı var fakat haftasonu eklerinde boy boy fotoğrafları basılan, lüks arabaların sahibi mankenlarin bir adı yok."
acı umut isimli bol miktarda denyonun çıktığı bir programın sunuculuğunu yapmaya çalışan adam. durmadan "küfür etmeyelim" diye gelen konukları ve telefona bağlananları uyarmakla görevli garibim. ha sallayan yok, küfürler fora o ayrı!
acı umut adlı televizyonda gorulebilecek en enterasan programı basariyla sunan,en az konukları kadar komik sunucu.
parodi kıvamındaki doğaçlama programın sunucusu, yapımcısı yeri geldiğin de oyuncusu ve başörtülü ezik teyzesi.
türkiye'nin jerry springer'ıdır.

(bkz: ne güzel demiş gerenimo)
programına kendini konuk etme başarısını gösteren yegane insan.
http://www.youtube.com/watch?v=nMJlwSdtOUU
türk televizyonlarında * en çok küfür edilen kişi olma rekorunu elinde bulunduran kişi.
"yalan yok" isimli yeni programiyla ekranlarda arz i endam etmektedir kendisi. Bu programin yeni formatina gore goya amerikadan getirilen yalan makinasiyla konuklarin dogru mu yalan mi soyledikleri anlasiliyor. Tabi butun olan biten haydar dumen nezaretinde yapiliyor. gulmek icin izleyenlere iyi eglenceler, inananlara da akil fikir dilemek dusuyor bize.
(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=lDvCzYgMYaM)
sunduğu sözde reality programın sadece cinsellik üzerine olmasını aklımının almadığı olay. rtük neden bir dur demiyor içler acısı.
ya adamın biri iktidarsızdır , ya kadının biri kocam yatakta iyi değil ayrılmak istiyorum diye gelir.
kesinlikle oraya gelen insanların fake olduğunu, asla kimsenin böylesi ayıp sayılabilecek konulardan dolayı televizyona çıkacağına ihtimal vermiyorum...
bi ara da yayında da '' lütfen artık bana mail atmayın ben evlenmeyi düşünmüyorum '' diye bir beyanat vermişti bu adam. kopmuştum.
kendisini bir brad pitt kadar yakışıklı filan sanıyor sanırım.
(bkz: yalan testi)
facebookta arkadaşlık şeysimi kabul etmiş, üstüne bir de walluma "eyvallah kardeşim" yazmış kişilik. seviyorum lan bu adamı!

edit: bir de yüzleşme adlı kitabını bitirmiş yayımlıcakmış kendisi. hadi bakalım.
tv'de iş arayanlara iş bulacak olan adam. bu programla türkiye'nin yüzde 10'unun başına kalacağı kesin. o biçim dert babası olacak vallahi.
yaptığı programın benzerleri çok kısa zamanda, "seda sayan iş veriyor", "huysuzla iş görüşmesi", "esra ceyhan'la işten işe" şeklinde başka tv kanallarında da türeyecek insan.
kalitesiz televizyon programlarıyla kafa bulan biri...
entellektüel kişiliğiyle yaptığı program arasındaki tezatlığı anlayamadığım programcı...nedendir seda sayanlı, alişanlı çağlalı programların seviyesine inme isteği dedirten zat...
insanlara yardım etmeyi seven samimi gazeteci.
ayaklı iş ve işçi bulma kurumu.
Hasret çekenler ,ayrı düşenler ,iş bulamayanlar ,ekonomik krize yenik düşenler, Yalçın abi ile Yüzleşme başlıyor....

Eşiniz sizi terk mi etti? Eviniz mi yok?Aşınız mı yok, hayırsız evlada mı sahipsiniz, aldatıldınız mı? Kimseniz yok çaresiz misiniz ? hayır değilsiniz ....Yalçın Abi ile yüzleşme başlıyor... Arayın 0 212 256 88 11- 0212 256 88 13

Çaresiz değilsiniz... Ailenizin delikanlısı Yalçın Abi var .... Arayın........:)
moral bozukluklarının neşe kaynağı.

http://www.youtube.com/watch?v=Cr80TFARU2c
ciddi yahut değildir bilemem ama kesinlikle türkiye nin en mizahi senaryo yazarıdır.
komik olmaya çalışmadan dünyanın en komik programlarını yapan komik bi abimiz.
ailenizin delikanlısı yalçın çakır.
konukları duymamasıyla ve programda türkçe argo lugatına kattığı muntazam sözcüklerle ünlü sunucu...
acı umut programının yapımcısı ve aynı zamanda bu programda küfür etmemeyi insanlara empoze etmeye çalışan program sucunusu.
televizyon dahisidir.flash tv gibi bir kanalda bile reytingleri alt-üst ediyorsa harbi bu adam dahi.buluyor bir yerden cahil insaları konuşturuyor hem bizi kopartıyor hemde içinden kendisi kopuyor.çok iyi gidiyorsun yalçın abi fanınız ailecek seviyoruz.