desteksiz ve bariz yalan söyleyen kişiye söylenebilecek iyi bir cümledir.
(bkz: neremi neremi)
yalancıyı siksinler minin biraz kibarcasıdır.
yalansız dönmüyor dünya diye devam eder...**
(bkz: ufak at)
ezginin günlüğü' nün ebruli adlı şarkısında geçer:
benim adım ebruli biraz gerçek bira rüya,
yalanımı sevsinler aşksız dönmüyor dünya...
(bkz: gökhan özen)
(bkz: ufak at civcivler yesin)
okan beyülgen'in makinasindan, makina medya yapim evinden yepyeni bir talk showmuş
nihal yalçın, özgür çakıt ve kıvanç talu'nun sunacağı ve Tv 8'de 26 kasım 23:15te yayınına başlayacak programın ismi.bir ironiyi düşündürtmesi ve televizyonu açtırmak için bir sebep olması dileğiyle..
güzel olmuşa benziyen yeni program.
an itibariyle fatih ürekin şarkı söylediği programdır. burda bu beyaz showda soner sarıkabadayı. tiviyi kapatmanın zamanı galiba.
Programın sonunda yapıkları dansları (apaçi dansı, halay,... gibi) sevdim.
okan bayülgen'i terkeden bir ekip değildir. zira okan bayülgen'den tutun, aziz kedi, zeki enes akkan, cengiz kılıç, reyhan* bütün disko ekibi o gece oracıktalardı.
not: sadece özgür çakıt okanın ekibinden bu sezon başı ayrılmıştır o kadar.
edit: kingodisco, kral çıplak ve yalanını sevsinler programlarına katılmak isteyenler, 100 monkeys adlı yazara mesaj atsınlar.
özgür çakıt, kıvanç talu ve nihal yalçın'ın sunduğu, dün ilk bölümü yayınlanan tv programıdır.
not: izledim, ilerleyen bölümlerde güzel şeyler yapacaklarına inandığım programdır.
izledim irrite odum sunucuların anlamsız espri yapma çabasından.ilerki bölümler için şayet maksimal performasn buysa umutvar değilim.
bay j nin de konuk olmasıyla gece 12 nin gecmesini fırsat bilerek ipin ucunu iyice kacırmış programımsı.komik mi değil mi bilemedim .
(bkz: makina medya yapımevi)
(bkz: yalayanı sevsinler) *
yalansız dönmüyor dünya, şeklinde devam eden ve defalarca dinlenesi şarkıdır, güzeldir, yaşar söyleyince daha da güzeldir.
dün okan bayülgen gelecek diye biliyordum, gelmedi. hayır okan bayülgen gelmese de izleyecektim ama onun gidecek olması beni daha da mutlu etmişti. * fakat dünkü eski bölümdü. ben de beyaz show la dönüşümlü olarak izledim. sarmıyor artık beyaz show. ama iyidir beyaz da. * * *