bugün

(bkz: dur şuna bi daha bakim)
Bu benim olsa ya diye gecirir icinden.
(bkz: vay anam vay serhat neler donmus ya)
(bkz: uff snane be slk s s s)
çikolata görünce hissettiklerinin aynısıdır , yemek isterler ama pişman olmaktan korkarlar. komiktir vesselam.
(bkz: bakın ironi yaptım)
Senin gibi sevgilim olsun on milyar borcum olsun turunden duygulardir.
hala soyları tükenmemiş demek ki diye geçirirler içlerinden. *
gidip hemen bi vereyim demez heralde. bana henüz diyen olmadı. *
hangi sürtükle beraber acaba düşüncesidir.
papatya, aşkım, seni seviyorum, hep birlikte olalım, sarılıp koklaşma sahneleri, bisikletlerle yapılan ada turları, evlen benimle, e eeee evveeeet aşkım, çiçek, çukulata, gümüş gondol, tuzlu kahve, gençler aralarında anlaşmış, hayırlı olsun, el öpmeler, bas bass ayağına baaaas, gelin ayakkabısı, ismi silinmeyen arkadaşlar, balayı, seviş-------, otobüs, paso soran şöfer, arkalara ilerleyelim, dön evine tayyar karın bekler niye diye sormaz hazırdır yemekler****....
genelde bakkala giderken karşılaşıldığı için iç sesin şunları söylediği durumdur:
"bok vardı ayıcıklı terlik giydim.allah kahretsin saçlara gel.hassiktir eşofman da lekeli!"
- AY vajijim. minvalinde hislerdir.
efendim bence köpek görmekten farklı değildir. ikisinde de aynı tepkiyi verirler.
Ay çoook tatlıııaa
açıkçası yeni karşılaştığım bi durum. içimden şunu geçirdim; allahım nasıl adamlar yaratıyosun. heykel gibi maşallah. bi şu adama bak, bi uğruna üzüldüğüm odunlara bak. ama benim yakışıklı hem kibar, hem mütevazı, hem karizmatik, hem zengin, hem benimle ilgileniyor falan filandı.
tek eksisi var o da çok çapkındı. ama bende böyle bi adam olsam bende çok çapkın olurdum.üstü kapatılırdı yani bi şekilde ama kalbim odunun tekinde kalmamış olsaydı. kısmet.
hep merak etmişimdir.
(bkz: kalp krizi)
(bkz: kesin ip var amq)
bunun sevgilisi bokum gibidir ha.
kardeşim gelmiyorsunuz ki, sadece bakmayla kalmasın lütfen. yoksa ben mi çirkinim.
dıştan ne der bilmem ama bilinçaltı şöyle der " bu erkekle üremeliyim "
bir O degil .
oysh bir tuhaf oldum.
postu kadar akli var mi ki.
ben bunu oksamaya kiyamam lan diyip pamuktan yataklara koymak istedigimiz duygudur. sonra birde bu benim oksun baska birsey istemem lan, bu benim olsun hic uzmem lan, bu benim olsun lan beniiim!! seklinde triplere de sokabilir. evet yemek isteriz. hatta bazen kelimenin tam manasiyla yemek isteriz o derece. bakin gordugunuz gibi kadinlar daha sahiplenici daha tutkulu. ondan kiskaniyoruz efendim paylasmak yok.
ay adı ne acaba?