bugün

entry'ler (402)

eski sevgiliden intikam almak

numarasını gecenin bir yarısı en abaza sosyal paylaşım platformuna, ''ara beni yala beni'' yazmakla başlanabilir.

metroda trans kavgası

izlemeyin korkunçlu video.

dehşete düşüren hayatın anlamını sorgulamama sebep olan kavgadır. zayıf olan trans vatandaş en sonunda hızını alamayıp soyunarak diğerlerinin üzerine atlıyo.

yazarların küçükken korktuğu şeyler

saadettin teksoy'dan korkardım. gözünüze sokarım falan diyodu adam ya bi çocuk için ne kadar korkunç kelimelerdi.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

ders çalışamıyorum artık bitse de gitsek moduna girdim.

mavi gözlü sarışın erkek

''sarı erkek mi olur ya erkek dediğin esmer kıllı mıllı bi şey olacak'' tarzında ve yerinde tepkilere maruz kalan erkek türü ( bu ''tür'' kelimesi uymadı buraya ama idare edin artık).

erkekleri kızların gözünde bitiren olaylar

ukala olmaları, küfretmeleri (açık ara farkla önde gider bu özellik), gerizekalı olmaları, elleri şeylerinde gezmeleri (gerçek anlamda söylüyorum bu arada bazıları gözümüzün içine baka baka şeyini kaşıyo yani arkadaş git tuvalette yap ne yapıyosan artık şeyini mi kaşıyosun düzeltiyo musun ne zıkkımın köküyse), kaba saba erkekler de bu kategoriye dahil,azıcık kibar olsalar ya kibarcık değil kibar olsunlar yeter.

böyle yani.

kızların dikkat çekmek için yaptığı iğrençlikler

ördek pozu da bu listeye dahil.

kızların dikkat çekmek için yaptığı iğrençlikler

yaz mevsiminin gelmesiyle ortaya çıkan göbeği açıkta bırakan tişörtler,kıç hizasında yüksek bel kot şortlar,saçma salak taytlar.

gaylerin toplum içinde yaşaması

''senin gibi g.t kılları nasıl barınıyor asıl'' tarzında antitez sunulabilinecek bir konu olabilir bu.

evet bu.

sözlük yazarlarının itirafları

başıma bi iş gelmeyecekse brooke shields'e aşık olduğumu belirtmek isterim. Ne var ki ikimizde kadınız ve de kendisi 48 yaşında. zaten amerika da yaşıyo.

bazen saçmalarım ben.

erkeklere dair bilinmesi gerekenler

dedikoduyu sevmezler.

yalnızlık

geçici olan. geçiyor,hem de en boktan ve kaypak anlarda sıyrılıp bırakıyor sizi.

en iyi ders çalışmama bahaneleri

Ben bu konuyu biliyorum zaten, bu konuyu da beş dakikada çalışırım, şunu da ezgi anlatır bana yarın, zaten erkenden okula giderim (gidilmez), erkenden kalkarım (kalkılmaz), yav ben geçerim bu dersi ki zaten (geçemedi).

evde tek otururken birden banyo lambasının yanması

insanı derin düşüncelere iten lambadır. neyse hüzünlendim birden. olur öyle arada.

gece sözlüğe giren kızın amacı

kevaşelikmiş ırıspılıkmış kaltaklıkmış ona buna laf atmakmış pehhh. evet o yüzden burda değil de , yol kenarında arabaların durup fiyatta anlaşmaya çalıştıkları hanımefendi de bizim imamın hamarat kızıydı demi. evet ırıspılık yapmak isteyen buraya geliyo.
(bkz: ben bugün bunu öğrendim).

aldatıp geri dönmek isteyen sevgili

çivili odunla karşılanıp alnının çatısına vurulası hıyarto sevgilidir.

en güzel veda cümleleri

iyi kal (sımayli)........................................................................................

adı duyulduğunda piç erkek hissi veren isimler

ahmet değil kesin ahmet birilerinin kıçını dertten kurtarıyodur.

türk kızı

leş donlu (sözüm meclisten dışarı) türk erkeklerinin laf atmaktan geri kalmadığı memleketimin yiğit kızıdır.

milena tulyakova

yine çaylak olmuş sevgili uludağ sözlük yazarı. ah bi de neden çaylak olduğunu bilse.