bugün

'' onu arkadaş olarak görüyorum ama çıkıp sevişmek istemiyorum '' cümlesinin kısaltması olan ifade. ezberledik artık.
içinde bulunduğum durum.
benim tam tersim olan erkek çeşidi.
Yakışıklı değilim. Sempatik hiç değilim. Temiz yahut bakımlı, içten bir nezakete sahip birisi değilim. Resmi, duvar gibi herifin tekiyim. Her yanım hayatın kokuşmuş yanlarını yansıtan ögeler bütünü gibi. Ağzım laf yapmaz. Yapsa da güzel sözler sunmaz. Nefret cephanem hiç tükenmez çevreme saçacağım.

Gözlerim örneğin. Bir çukura saçılmış iki kan çukuru... Kötülük, uykusuzluk,bilinmez bir boşluk saçan gözlerim lağım çukurlarından farksız.

Bir de dudaklarım var. Yaşamın dokundurmadığı her şeyine susuz, çatlamış dudaklarım...

Yağlı kokmuş saçlarım, bağımsızlığının milenyumunu ilan etmiş sakallarımla, garabet örneğiyim. Ellerim güzel, zarif şeyleri tutmaz. Tutsa da parça parça eder boğumlarında.

Sevgiye araklanmış köpekler gibi, sevgi için uzanan ele hırlayarak karşılık verir mankurtlaşmış ruhum.

Ederi çöplükte açık arttırmayla belirlenen kokuşmuş kıyafetlerimle, değeri beş para etmez herifin tekiyim işte. Ottan farkım yok dünyada. Bir sürü işe girişip hepsinde çuvallamış bir mağlubiyet nişanı...
Ölsem ancak fincandaki kahveler soğur. Başka da bir bok olmaz.
Laf !
Sürekli olarak kullanılan bir cümledir. Bazen bu tür insanlar yakışıklı insanlardan daha fazla götürülür.
Kısaca tipsiz. Sevgili olunmaz ama kanka olur kullanırım seni diyen kız itemi. Meriçleri havalara uçuracak bir iltifat.
yani diyor ki ben seninle sevgili falan olmam ama kankam olabilirsin.
Meali: Yakışıklı ama sempatik (parası bol, güzel bir arabası var, üstü başı da düzgün, marka giyiniyor, gözüme sempatik geldi).
Zengin değil ama evi arabası var.
Seninle takılırım ama sevişmem demek bu.
Şey değil mi bu ya, yoklukta gideri var tabirinin kibar hali.
yakışıklıdan çok daha değirli adam......
daha toyuz, gavurlarlan chatleşip güya ingiliscemizi geliştireceğiz.

bir amerikan bayan bulduk yazışıyoruz rezil ingiliscemiz ile. dedi ki kız arkadaşımla ev partisi yapıyoruz birbirimize kınadan dövme yapıyoruz. dedim ki açın bende izlemek istiyorum.
tamam dediler kameralar açıldı. karşıda biri sarışın biri esmer iki güzel hatun. allahım sana geliyorum dedim kendime. kızlara dedim you are veri veri bitiful.
baktım kızlar bana bakıp gülüşüyor dedim hayırdır?
kız bana dediki you are soo cute.
o an başımdan aşagı bir kova buz gibi soğuk su döküldü, aklıma kursta sıfatları anlatırken güzel sıfatı için kızlarda bitiful erkeklerde handsam hayvanlarda cute kullanılır diyen american hocam geldi.
betim benzim attı. dedim watt nasıl yaniii like a rabbit gibin mi? kız gülerek dedi yesss. haspam bide sanki iyi bisey söylüyor havasında.
o gün anladım ki ben bir handsome erkeği değil bir so küut erkeğiyim.

neyse bu da boyle bir anıdır işte.
Bi ziktir git demenin kısacasıdır.
Benimdir. Öyle diyorlar.
meali çirkin ve soytarısın demek.
ilk görüşte aşık olmamıştır, ama elinde başka alternatif olmadığı için adayı kabullenip kendini sempatikliği ile avutur.

Velhasıl tipsiz bir erkektir ama ağzı laf yapar.
Herkesin sempatikliği kendine .
Tam olarak bir erkeği çeken en önemli özelliği yakışıklı olup robot gibi olacağına, birazcık tipsiz olup sempatik olsun.
Sanırım en sevdiğim erkek tipi bu.. yakışıklılık beni cezbetmiyor onun yerine mizahi bir yan karizmatik bir duruş tutarli ve duzgun konuşan bir bey dışardan tanrının baş yapıtı gibi durup ağzını açınca yanından koşarak uzaklaşmak istediğim bir beyden her zaman öndedir
sempatik olmayan yakışıklı nasıl oluyor merak ettiğim durumdur.
"Herkes bakmaz bende cok ugrasmak zorunda kalmam bi bana tatli geliyor"un nazikcesi .
Kızların yedekte tuttuğu, egolarını tatmin etmek için enerjisini sömürdüğü, onlar farklı hayallerde gezerken bizimkinin çoktan evlilik planları yaptığı erkek türü. Dert dinlemek ve kızların en kötü şu hazırda işte diye tuttuğu bireyler olarak herkesin amk.
Avantajlı ve talihli bir durumdur.
Sempatiklik en önemli özelliktir, bir de bunu aklınla taçlandırirsan, dünyanın en yakışıklı adamısın.
Kesin bilgi. Yayın!
(bkz: aykut elmas)