entry'ler (80)

şiirle kız düşürmek

kadından kadına da değişir yani bazı kadınlar nefret ediyor olabilir bu tarz şeylerden.

sigaranın alkolden daha haram olması

ne kadar inançlı arkadaşımla konuşursam şu soruyu yönlendiriyorum sence de sigara da günah değil mi onların bana verdiği cevap ise böyle bir şeyden bahsedilmiyor oluyor bende diyorum ki o da vücuda zarar veriyor alkol nasıl veriyorsa dediğimde ise ama bunla ilgili bir şey yok diyip tutturuyorlar. neyse sonuç olarak sigara da haramdır haram.

bir bebek çıkaracak diye dünyaları isteyen kadın

evet şimdi gerçekten her şeyin bokunu çıkardığımız gibi kadınlar bununda bokunu çıkardı sanki eskiden doğurmuyordu insanlar.

çok iyi bir kızsın ama seninle olmaz diyen erkek

bence o kadar da kötü bir davranış değil kıza hem pozitif bir şey hem de akabinde negatif bir şey söylüyor elimizden ancak bu kadarı geliyor kızlar.

boks yapan erkek vs bale yapan erkek

sanki ruhları da faarklı gibi hissetiriyor nedense biri daha erkeksi iken diğerinin daha naif olması gibi gibi...

bugün içilecek içki

gönül ister rakı ama işten çıkıp eve gidip bayılcaz heralde.

30 kere aldatıldı diye tırıvırı yapan hatun

eğer 30 kere aldatıldıysan demek ki sende de bir sorun var demektir.

yalan söylediğini anladığın insan

neden yalan söylediğini anlamaya çalışırım direk yargılamam bir sorunu olduğu belli ki yalan söylüyor diye düşünürüm.

çomarların izmir ve izmirlilerden rahatsız olması

valla bu izmirlilerde kendini neden bu kadar büyütüyorsa yok abicim tamam izmir güzel ama bu kadar da abartmayın.

5 aralık 1986 metallica şırnak konseri

bu gerçek mi ya !?

telefonu servise vermek

nefret ettiğim ve sürekli yapmak zorunda olduğum durum.

yıldız tilbe

kadın değişik kafalarda yaşıyor çokta sorgulamamak lazım kimseye zararı olmayan hatta müziği ile insanları mest eden bir insan. neden millet şimdi bu kadına bu kadar çok yükleniyor ki kadın zaten ayık gezmiyor.

boyun ısırmak

her insanın kendi tercihi bazen elinde olmadan gelişiyor.

boyun ısırmak

her insanın kendi tercihi bazen elinde olmadan gelişiyor.

bu sabah nasıl uyandınız

çoğu sabah olduğu gibi bu sabahta güne ve yapmam gerekenlere küfür ederek uyandım. eğer erken kalkmak zorunda olmasam güne çokta güzel uyanabilirim nerede ama o günler..

öğrenci yurtları yanındaki cafeler

öğrenciler de insan olduğu için yemek yemeğe bir şeyler içmeye ihtiyaç duruyor işletmecilere de müşteri gerekiyor o yüzden yurt çevresinde mekan açmak çok mantıklı bir harekettir.

samsung telefonlarının alarm sorunu

valla telefon alalı 4 ay oldu 2-3 gün önce telefon açık olmasına ragmen alarm çalmamış bu nasıl oluyor asla anlamış değilim.

kadınların başı sıkışınca saf ayağına yatması

madem öyle kanmayın beyler.

kadınların gözyaşını silah olarak kullanması

gözyaşlarını silah olarak kullanıyorlar mı bilmiyorum ama gerçekten bir insanın ağlaması içten bir şekilde yıpratıyor ama bu belli de olmaz insandan insana değişir.

erken kalkmaktan nefret etmek

haftanın 6 günü erken kalkıp işe gideceğini bilmek erken kalkmaktan nefret etmeye itiyor insanı.