bugün

Crysis'in yapımcılarının yaptığı yeni oyun.
open betası açılmış olan oyundur. cryengine 3 ile yapılmıştır bir çok oyunu sollar .
Türkiye serverı açıldı mı açep rus serverinde çok lag oluyor.
bir haftadır kapalı betasına davetiye beklediğim oyundur. zira talep çok.
şu ara müptelası olduğum en iyi online fps tarzı oyun, 3 gb lık bir kısım yükledikten sonra klan savaşlarından görevlere kadar pek çok farklı maplarda dahil güzel savaşlar çıkmakta.
crytek'in yapımcılığını yaptığı online fps oyunu. önerilir. oynayan arkadaşların mesaj atması rica olunur.
En iyi online savaş oyunudur kendisi. Aldığı ödüller de bunu kanıtlar nitelikte tabi.
turkce seslendirmeli hos oyun. dun steame geldi.
crytek'in yaptığı fps oyundur. pve ve pvp modları vardır. Pvp modunda diğer oyunculara karşı oynarsınız cs tarzıdır fakat grafik ve seslendirmeler ile dört dörtlük olmuştur. Pve modu ise hikaye modudur yine diğer oyuncularla oynarsınız fakat bilgisayara karşıdır takım olarak çalışmalısınızdır bu modda. Ayrıca oyunda rütbeler vardır oyunun ilk zamanları pvp modunda oynamak sarmayabilir zira bazı oyuncular döktürüyor o yüzden pve modunda oynayıp rütbe atlayıp, para toplayıp silah, techizat gibi ekipmanları edindikten sonra pvp modunda oynanması önerilir.
süper oyundur. crytek yine döktürmüştür. türkçe konuşmalar ve içerik oyunu daha bağlayıcı yapmıştır. oyun takım ruhunu iyice hissettirmiştir. özellikle duvar tırmanma ve pve modu bunu iyice gösteriyor. oyunda piyade, paramedik, mühendis ve keskin nışancı olmak üzere tür karakter var. piyade yanında cephane paketi taşıyor. biten cephaneleri dolduruyor. paramedik ölen veya yaralananları tedavi ediyor. mühendis mayın ve bomba kuruyor. keskin nişancı ise klasik görevleri yapıyor.

not: oyun steam de bedava. beta sürümünü indirebilirsiniz. oyunda epey türk var.

edit: mühendis zırhlarıda yeniliyor.
bugün karakterimin küfür ettiğini duyduğum oyun. Kendisi bomba patlayınca yere düştü ve orospu çocuğu dedi. Gerçekten takdir ediyoruz.
Dünyanın en boktan 17. Oyunu falan benim listemde, 1. Goat simulator.
Şimdi, oyunu indirdim, ama geçen hafta tüm AC'ları tekrardan yüklediğim için ( Gerizekalı kardeşim sildiği için, evet, hayvan evladı W_D indirmek için silmiş.) 100 gb'lik AKK'm dolup 3 mbps'ye düşmüş. Normalde 50 mbps kullanan, oyunları indirme hızı saniyede 6 mbps'den aşağı düşmemiş birinin saniyede 300 kbps hızla oyun indirdiğini düşünün, neyse, küfrede küfrede indirdim. Bir kaç saat sürdü.
Sonra nooldu amınakoyim? Oyunun açılması, yüklenmesi 40 dakika sürdü, bir servere girecektim ki girene kadar amk serverı doldu.
Yeni bir server denedim, amınakoduğumum oyununu oynamam için 1 saat uğraştım.
Oyun 800 ping amınakoyim, kasıyo da kasıyo, ben öyle kasma görmedim amk, 1-2 fps anca alıyom lan, bir ara 200 ping'e düştü ona bile sevindim amk, düşün, normalde 0-30 ping oynayan bir adam 200 ping'e seviniyor.
Neyse amk, oyunda yardımlaşma şeysi güzel, ama kullanan yok, dota 2'deki, CS'deki ruslardan daha piçler var.
Bilerek ölüyolar amınakoyim, yardım istiyom kimse gelmiyo, yardımlaşma sıfır, zaten oyunda akıllı insan yokki amınakoyimm.
Adama ateş ediyorum "öldürme lan ben seni öldürüyom mu orospu çocuğu" diyo amk.
Yere ateş eden adam var düşün.
Mal mal takılıyolar.
Ben olmasam maç berabere bitcek amk.
Grafikler de bok gibi zati.
Crytek'i severim ama bok gibi oyuncular var.
Yükleme ekranları da bok gibi.
Toplam 29.7 saat oynamışım, amk steamı öyle diyor.
Zaten yarısı yükleme ekranlarıyla geçti.
Kalanı da crytek'e saygımdan amk, EA yapsaydı "Ananı sikeyim EA!" Derdim. EA'nın amk. 19 eklenti paketi çıkarılır mı bi oyuna amınakoyim <The Sims 3> neyse lan, oyun bok gibi, çok yükleme ekranı var, oradan 8 puan kırdım amk, sabırsız bi insanım, yükleme ekranlarından nefret ederim, 1 puanı da oyuncular yüzünden, aslında 0 verirdim ama crytek'e saygımdan 1 veriyorum, evet crytek, seni yükleme ekranlarınla baş başa bırakıyorum..
crytek deyip aldanmamak lazımmış. olmamış bu. sıkı bir fps taraftarıysanız uzak durun derim.
2 yila yakındır üye olmama rağmen toplasan 2 ay anca oynadığım yer yer sıkılsanızda iyi sayılabilecek oyun, Vasili*Zaytsev nickiyle takılmaktayım.
point blank gibi oyunlardan iyi olan oyundur. grafik gerçekten güzel
Türk serverinde oynayanı varsa beklediğim rus yapımı arctic combat tarzı bir oyun.Mmofps ve oyunda 4 tane ana sınıf var piyadi,sağlıkçı,mühendis,keskin nişancı oyun gerek haritalariyla gerekse oynanabilirliği olsun mod fazlalığı olsun tüm bu özelliklerden dolayı oynanır.Son derece kaliteli bir yapım.
bir kaç aydır sardığım oyun. can sıkıntısına iyi geliyor.
Oynayanları davet ettiğim MMOFPS oyunu.
Oyunda güzel oynayamayan kişilerin onları vurana hack var diyerek oyundan soğumasına sebep olan oyun. He amk malı he evet. güzel oynuyorsun demek yerine hile demeye devam et sen. çünkü küfür yemek hoşuna gidiyor biliyoruz. Sırf herkesin hile demesi yüzünden oyundan soğudu millet. Eger hile olduğunu düşünüyorsan şikayet et geç, alt yazıdan zırlama. Onun dışında zevk veren oyun.
Ya geçen hack var diyerekten beni attılar üzülsem mi sevinsem mi bilemedim sevgili sözlük.
50 saat civarı oynadığım ve bıraktığım oyun.

Aslında güzel ama p2w mantığı yine var. Evet.
pvp modu bu aralar favorim çok iyi oyuncularıda vardır ama macro denilen illet yüzünden oyuncugumu prolugumu iyi tam olarak belli değildir.
oyunla ilgili acemiler odasında kendi çektiğim bir video.
https://www.youtube.com/watch?v=YBuYztsjiyA
Biraderimin ygsye çalışmayıp oynadığı oyundur. Hayır anlamıyorum arkadaş 2 yıldır aynı oyunu oynuyor Crytek adlı firma oyun için hiç emek harcamıyor ve reklam yapmıyor ne anladık bu işten oyunun TR serverinde yaklaşık 1000 aktif oyuncu bile bulunmuyor üstelik 5-6 oda oluyor tamam grafik ve oyunun motoru çok iyi zaten Cry Engine Crysis serilerinde de kullanılmıştı, ama anlamıyorum neden bu oyuna bu kadar bağlı kalınır dediğim gibi 2 yıldır bu oyunu oynuyor ve 2 yıldır da Masaüstü bilgisayarımı işgal ediyor.
güzel clan savaşları atılmakta özellikle avlu haritası pek güzeldir.
https://www.youtube.com/watch?v=mQu3LUntWNg
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar