bugün

entry'ler (143)

ömer fahreddin türkkan

emperyalizm denen şeytanın işbirlikçilerine karşı ümmet-i muhammedin şerefini savunmaya çalışan asil askerdir.kendi soylu savunmasına rağmen medine teslim edilmiş, bu direnç noktasının işgal edilmesiyle müslümanlar büyük şeytanlara karşı direnç kaybetmiş ve sonra müslümanların kalbi işgal edilmiştir.

fatih terim

yönetici basiretsizliği ile inim inim inleyen galatasaraya lider-baskın yönüyle güç katacak olandır. Zaten yönetiminde devamlılığını sağlayabilmek için dizginleri terime vermekten başka bir şansı yok.

adını sen koy

Delikanlı sevdaların baharında açmak isteyen bir gonca gül gibiydi tebessümün,
Ben gonca gülden bal devşiren arılar gibiydim. Bu dizeleri döktürten müslüm parçasıdır.

siyaset felsefesi

Hayatın içini boşaltırken, kafanızı gereksiz doldurur.

patoloji inekleri çiğner

Bugün, beni en çok düşündüren başlık olmuştur.

pkk sizi tükürüğüyle boğar tükürüğüyle

her ne kadar jitemin yöntemlerini onaylamasam da,Senelerce kendi itirafçıları karşısında titrek moda bağlamış örgütçü söylemi (bkz: jitem)

paramiliter

(bkz: kuvayi milliye) bu başlıkta daha önce buna yer verilmemesi ilginç.

tinder

Bu tarz programlar insanı germekten, hatta sizi karşı cinse düşman etmekten başka birşey sunmuyor aslında. Türklerin bariz özelliklerinden birisi niyet okuma değilmisir hem; Türkler niyetinden emin olabildiği ortamlarda kaynaşmak ister.

şenol durgun

Tavrıyla, duruşuyla, konuşması ile beyefendi bir kişiliğe sahiptir olaylara ve türk siyasal hayatına tarafgir değil, çözümleyici bir bakışla bakar ve bu bakış açısını öğrencilerine kazandırmak için çabalar. Gazililer için bir şanstır. Hatırlatmakta fayda vardır belki, kendisi siyaset bilimi hocası Gonca bayraktar hanımında eşi olurlar.

hüseyin nihal atsız

Tarihçiliği iyi imiş murat amca söylediğine göre, kimi şiirleride gaz yüklüdür falan ama ;bu adam memelekete zarar verdiği bariz olan bir kavmiyetçilik fitnesinin altına kalın kalemlerle imzasını atmıştır. Uludağ sözlükte zırt pırt hakkında başlık açılması nasıl goygoya şayan bir fikriyata sahip olduğunu gösterir zaten. insan düşmanı bildiğin bu adam be.

bireysel silahlanmaya evet

Kesinlikle teşvik edilmesi gereken kampanyadır, yoğun bir denetim neticesinde ruhsat verilmesi kaydıyla tabii.

terörist ölünce humanizm kasan vatan hainleri

Seçim döneminde terör destekçisi hdp ye oy verecek kadar makyavelci takılanların, devlet sert yüzünü göstermeye muktedir olduğunda nasılda ilkeli, insan sevici maskeler kuşandıklarını gösteren durumdur.

bursa

Zeki,çevik ve ahlaklı kızların memleketi. Bu noktada ankara bursanın eline su dökemez.

bu ülkede en büyük terör örgütü hükümettir

Tipik dhkp-c,ydg-h,pkk,hdp ve diğer art niyetli üç harfli söylemidir.

erik turşusu

Beni yeni bir meraka gark eden başlıktır. Ben hiç ondan yemedim :(

ekşi sözlük paralel yapı pkk ychp hdp işbirliği

+doğan medyası demek istediğimdir. Bu işbirliğinin, doğal vakıaların silsilesi sonucu oluştuğu vaki değildir. Aleni bir hedef birliği söz konusu.

kız arkadaşını döven birini görseniz ne yaparsınız

Dün gece rüyamda buna benzer bi vaka görmüştüm, anında müdahale ettim kızı(kadın,kız neyse artık, hepsi çiçektir.) gelin görün ki adam bir deve dönüştü gerisini hatırlamıyorum.

biji serok g3

Ateşkesi bozduğunu tebliğ eden ve her fırsatta tc yi tehdit eden pkk'nın davranışsal beyanı. (bkz: tc vuriy vallah)

gözün etrafında uçan nesneler görmek

Bu retina gerilmesi ile ilgili birşey, sıklaşıyorsa hemen doktora gitmek lazım (bkz: retina yırtılması) allah korusun.

tc vuriy vallah

2 gündür dilime dolanan, her tekrar ettiğimde keyiflenmeme sebep olan cümledir.