bugün

entry'ler (1112)

şenol güneş

senin ben inadını sikeyim.

tanım: 1-0 önde olduğu maçı tolgay & necip değişikliği ile 1 puana mahkum eden, laz inadı artık kabak tadı veren td.
böyle giderse sezon sonunu göremeyecek.

12nci mekanize piyade tugayı

372. kd olarak usta birliğim olan tugay. bilen duyan varsa sevabına yardımcı olursa seviniirm.

soğan 10 tl oldu mutlu musunuz akitler

bre melun millet kıraathanelerinde yüzbinlerce kitap sınırsız çay ve kek seni bekler iken soğandan patatodan sanane. ya fetocu ya darbeci kişi hezeyanı.

kemal kılıçdaroğlu

bu ezik olduğu sürece chp erimeye devam eder. kg yok handikaplı akape galibiyetine basın derim.

almanya milli futbol takımı

tırışkadan takım. yalnız kehanet gerçek oluyor, son 5 dünya kupasında şampiyon olan gruplardan çıkamıyor.

türkiye deki orospu çocuğu sayısı

milyonlar, hatta on milyonlar kadardır.

edit: bazı orospu çocukları üstlerine alınıp yorum yazmış, seçim ile alakasız bir tespit idi. hiçbir partinin tamamı ya da ona gönül verenlere lafım yoktur.

ekşi sözlük

Service Unavailable
HTTP Error 503. The service is unavailable.

bana seçimlerde yapılan usülsüzlükler paylaşıldığı için saldırı altında gibi gelen sözlük.

hem cari açık verip hem de büyüyen ülke

Ortadoğuda diye biliyorum.

keşke bilmeseydim denilen şeyler

Sevgilimin beni sevmemesi,
Bayram tatilinde Benim yerime arkadaşlarıyla görüşmeyi tercih etmesi.

Askere gitmeme 1.5 ay kaldı, yarrak gibi bir haldeyim, 10 yıl -belki daha fazla- sonra ağladım lan. Ben bunları haketmedim be sözlük.

counter strike global offensive

işten ayrıldım 1.5 ay sonra askere gideceğim için,vakit geçirmek için ve uzun süredir de oynamadığım için dedim bi oynayayım, arkadaş ne kadar mal varsa bu oyunda. özellikle ruslar. adamı ırkçı yapar burdaki rus veletleri,

velhasıl kelam yaşlandık be sözlük.

dolar 5 tl olursa olacaklar

şu anki duruma göre 1 dolar + 1 eu 10 tl ediyor, bu parametreye bakacak olur isek 5 tl olmaması için hiçbir engel yok.
(bkz: yazık)
(bkz: osmanlı dağılma dönemi)

fear the walking dead

--spoiler 4x6--

morganın kezbanlıklarına artık katlanamıyorum geber de kurtulalım be adam, mahalle yanarken orospu saçını tararmış misali bi hümanizm kasmalar karşı gruba sizi öldürmeye geliyolar demen falan ne kadar malca ne kadar orosbuca. ulan madem kötü de olsa insanların ölmesini istemiyorsun, bir de onlara dikkat edin sizi öldürmeye geliyolar demek ne kadar mantıklı? onlar ölmesin ama benim eş dost akraba gebersin bu neyin kafası lan amına koyduğumun şizosu.

--spoiler--

cyle larin

sivasspor maçında hat trick yaparak güzel bir sezon finali yaşatan futbolcu. şenol oynatırsa büyük işler yapacak gibime geliyor.

galatasaray

spor toto süper ligi 2017-2018 sezonu şampiyonu.

hak ettiler. tebrikler.

burak yılmaz

gerçekten beşiktaş ile anlaştıysa bizim yönetimin de boka sardığının ispatı transferdir.

biz fiko başgan diye öve öve bitiremiyoruz ama üzülerek belirtiyorum ki zamanında yapılan nokta transfer başarıları erdal torunoğullarının marifeti imiş.

olsun hadi

on birinci nesil silik.

nickaltında ki entarime seri eksileyen kezban.

toprağı bol olsun.

fuck buddy

türkiye de yeteri kadar gelişmeyen, iyi gün dostu sosyal badi türü.

supernatural

nefesleri kesen 13.sezon finali ile 14. sezonu bekletmektedir efenim.

ulan bu diziye başladığımda lise 2 de idim tnt falan vardı yaklaşık 8-9 yıl oldu herhalde, lise bitti, üniversite bitti, askere gidecem evlenecem hala izliyorum bir nesil dizi olacak maaşallah.

fatih portakal

tarafsız gözükmek uğruna kantarın topuzunu kaçırdığını düşündüğüm, iyi bir sunucu ancak kötü bir moderatör.

the last man on earth

çektikleri onlarca aptal saptal bölümlere dayandım ve sonunda iyi ki dayanmışım dedirten bir sezon finali izledim, abi madem bu kadar iyi yazabiliyorsunuz daha önce neredeydiniz? 3.sezon dahi zor onay almıştı, sanırım radikal kararlar aldılar ve iyi ki de öyle yaptılar.

--4x18 spoiler--

çok enteresan bir bölüm oldu, 4 sezondur tandy ilk defa mantıklı şeyler söyledi insan gerçekten hayet ediyor.
ancak finali gergin bir şekilde bitirdiler. inşallah bizimkilere kötü birşey yapmazlar. gerçi bu grubun elinden kim sağ kurtuldu ki. *

--4x18 spoiler--