bugün

öğrencilerden iyi küfürler yiyecek olan, iki ay içinde elindeki kağıtları okuyup öğrenci otomasyonuna giremeyen hocadır.
(bkz: kendisini bizzat tanıyorum)
(bkz: ibne herif o zamanlar çok çektirmişti)
finale göre vize notu vereceğini gösterir.
her türlü oyunu oynayabilecek hocadır...
vizeyi hızlı okumayı öğrenememiş hocadır
derhal öğretmek lazım vize nasıl hızlı okunur?
dünya s.kme minare g.tüme görüşünü benimsemiş hocalardır.
öğrencilerin sabrını zorlayan hocadır. "oku şu vizeyi de yolumuz çizelim" yorumlarına neden olur.
notlara bakmak için okulun web sitesie her girildiğinde, açıklanması gerekilen notu final arefesinde olunmasına rağmen göremeyince; toplu ağızlardan okkalı küfürlere maruz kalan hocalar takımıdır. bir efsaneye göre, kendilerini ağırdan alıp, öğrenci milletini peşinden koşturmak için yaparlarmış böyle. lakin ellerine ne geçer bu şekilde bilinmez, anlaşılmaz; küfredilir.
an itibarıyla finallere bir hafta kalmasına rağmen alınan 8 dersten sadece birinin vize sonuçlarını bilme şansı veren hocalardır. sinir katsayıları zorlamakta, sürekli küfürler yemektedirler.
öğrencilere itiraz kapısı bırakmamak için son güne kadar bekleyen şerefsiz hocadır.
mecburen hoca olmuş kişidir. isteksizdir. bir o kadar da gıcıktır. allah düşmanıma vermesin.
ankara hukuktan ismini vermek istemeyen bir hocaymış.*
kafkas üniversitesi eğitim fakültesi hocalarıdır. kendileri finalllere az bir zaman kala okurlar ve " niye? " diye sorulduğunda ise şu meşhur cevabı verirler:
- günde bilmem kaç yüz kişinin kağıdını okuyorum biliyor musun!
( tam da bu sırada gözleri bilgisayar monitöründe ve okeyde sıranın ona gelmesini beklemektedir. )
(bkz: öğretim görevlisi)
katı atık hocasıdır. ana avrat gireceğim biraz daha okumazsa.
şunun şurasında finallere 12 gün kaldı.
oku artık gözlüğünü siktiğim.
Akıllı hocadır. Evet.
Beraber makale yazmak varken adına küfür yazdıran hocadır.
ödevleri son güne bırakan öğrenci bundan daha iyidir be, tembel herif (ya da kadın işte)
itiraz durumunu ortadan kaldırmaya çalışan hocadır. Ama bu açıklama olayını bir kural içine almak lazım. Final tarihinden 1 hafta öncesine kadar okunması gerekiyor gibi. Yaparlar mı? Yapmazlar.
Var bizim başımızda da öylesi. Sağolsun finaller dayandı kapıya hala vize sonucu bekliyoruz. Yahu sen bölümün en adam dersinin hocasısın, coolsun, şekil şekil ders anlatıyorsun, bir prestijin var. Neden inatla tembellik edip 3 5 kağıdı okumaya eriniyorsun yani, bu tembellik nereye kadar.
belki de vize puanına göre yayan yada çalışan öğrencileri seve seve finale çalıştırmayı istiyordur?
bana mantıklı geldi. yoksa çok saçma çünkü.
En uyuz olduğum tiptir. Okusada bizde notumuzu bilip ona göre çalıssak.