bugün

entry'ler (486)

dünyanın en güzel kadını

annelerimizdir.

13 nisan 2020 manisa depremi

hala rasathaneye düşmemiş deprem.

türk milletinin süleyman soylu ya sahip çıkması

sonuçta kendisi elazığ/manisa depreminde ski yapmaya gitmeyip günlerce çadırda kalmış, çocuğu pkk piyonu olmuş ailelerle teması bırakmamış, sesini çıkaran parazitlere höt demiş bir görev adamıdır. doğru olan devam etmesidir zira şu an bir alternatifi yoktur.

britney spears

2018 yazı için avrupa turnesi duyuran ve türkiye'ye yine gelmeyecek olan pop ikonu.

uludağ sözlük teki bipolar yazarlar

(bkz: britney spears)

mustafa kemalin soyunun belli olmaması

kızılderilidir de ondan.

salak olup olmadığımı nasıl anlarım

malcolm forbes (d: 1919 - ö: 1990) iyi ki ilber ortaylı (d: 1947 - ö:-) ile aynı masada falan oturmamış. ilber reyiz tokatlardı vallahi.

fef okuyanlardaki özgüven

fef'te okuyanlar çirkin de oluyor zaten içi boş bir özgüven dramı. laboratuvarda sekreter falan olabilirler belki numune kabul bölümünde falan çalışabilirler.

reddeden ama hala konuşmak isteyen kız

biçtir.

tüm bu askeri diziler

hangi dizi bilmiyorum, birinin doktor sevgilisi var. teröristler onu kaçırdı diye utanmasalar orduyu kızı kurtarmaya yollayacaklardı. "amaaan, zort" dedim ve kanal değiştim. gövde gösterisi amaçlı da olsa askerimizi küçük düşüren yapımlar bunlar. karşıyız efendim.

uludağ sözlük yazarlarının cahil olması sorunsalı

beğenmeyen ekşi'ye dedirten başlık.

biz mühendis olup 10 bin tl kazanacağız

her mühendis öğrencisinin 4+ eğitim yılı boyunca bilinçaltına yollanmış mesajdır bu ama ne yazık ki daha başaran olmadı. asgari, yol, yemek neyinize yetmiyor?

5 yıl sonra ilk defa sözlüğe girmek

mesaj kutusunda 2013 yılından kalma okunmamış mesajların olması "ulan 5 yıl daha yaşlanmışız, zaman ne çabuk geçiyor genital bölgesine koduğum" dedirtmiştir. belki de mesaj atanların bazıları ölmüştür lan. neyse ki şu an aktif olan yazarların yaşadığını biliyoruz. *

anne kız diyalogları

anne: kizim artik 21 yasinda oldun. ciddi bi iliskin olucak. verirsen ilk bana soyle olur mu?
kiz: peki anne.

buddha göbeği olan sempatik kız

tonton degil ayva gobegidir.

kendini güzel zanneden kızlar

ozguvenine hayran olunasi kizlardir.

erkeklerden nefret ediyorum diyen kız

herhangi bir erkekten agir kazik yemis kizdir. biz de zamaninda az demedik.

immortal technique

kanimca agir sakirt olan yazar.

geyikli tayt

cirkin olan tayttir.

güzel kadın mı sempatik kadın mı

hem guzel hem sempatik.