bugün

iyi yazıyor iyi.
yazdıkları tahrik ediyor, homofobik duygulara kapılıyorum.
o hikayedeki kareli gömlek giyen olgun seksi ve kaslı mühendistir... *
denizin buz gibi sularından çıkmış pantolon balığına hasret kızımız. kapım aralı.
çaylak olmuş yazar.
çaylaklıktan çıkmış, seksi erkekleri sevindirmiş yazar.
göbek adı harun olan sözlük yazarı.
(bkz: adam madam kayarım ben buna)

inci sözlükte olması durumunda yukarıdaki bakınız ile karşılaşacak olan yazardır. ama allahtan uludağdayız da böyle gariplikler yaşanmıyor. evet.
Kendisi icin yazarlarla bir zirve yapip kaykaya binmeye gitmeyi dusundugumuz yazar.
çoğu zaman gözlerimin aradığı yazar. onsuz sözlüğü düşünemiyorum bile *
kelebek gibi uçar arı gibi sokar zannımca.
herkesi kendi gibi züğürt tesellisinde nirvanaya ulaşmış zanneden yazar. ayrıca libidosu baya kuvvetli yazdıklarına bakılırsa. cinsellikle ilgili konulardan pek eksik olmuyor.

Hoş gelmiş. inşallah kızdır. Uludağ sözlük yazarıdır.
(bkz: #16027210)
erkeklerin ya da kadınların alkol içmesine ya da cinsel yaşantılarına karışma hakkını nereden bulduğunu merak ettiğim yazar. yetkili merci misiniz hemşehrim, başkalarının hayatına dair sikim sikim yargılamalar yapıyorsunuz?
(#16027533) bu entryi girmesiyle nick altı abazalar tarafından şenlendirilecek yazar.
seksi erkekle kafayı bozan yazar.

Not:ulan seksi olsam sırf sözlük için kendimi feda edecem rahatlasın arkadaş sözlüğü rahat bıraksın.
acilen adonisli bir erkeğe ihtiyacı vardır ve sözlüğün bugünü ve geleceği için ben kendimi feda etmeye hazırım. ne olucaksa olsun umarım çabuk biter ama yanlış anlaşılmasın benim sayemde çabuk bitmesini yeğlemem elbet.
yazdıklar ile çoğu kimseyi oltaya takabilen, böylece istediğini elde edebilen yazardır. severim kendilerini.
ramazan dolayısıyla kapalı olan yazar.*
türü tükenmek üzeredir.
(#16296468) açık sözlü yazar.
Ramazanda da içimizi gıcıklayan, kendimizi seksi hissettiren mübarek aylarda bile cinsel dürtülerimizi harekete geçiren suser.
muhtemelen erkek piranadır.
fantazi ve seks içeriği konusunda beni bile aşmış yazardır. severek takip ediyoruz. * *
gay olduğunu düşündüğüm yazardır. zira şu (#16341466) entryde erkek gibi konuşurken, bu (#16341676) entryde erkeği yalayıp yutan kadın imajı vermektedir. bilemedim şimdi.