bugün

hoş gelmiş yeni bir yazar.
deniz hıyarı yer.
hoş gelmiş
yaratıcı nicklerden biri, hoş gelmiş.
(bkz: vejetaryen)

hadi entry yazarken imla hatasi yaptin, hadi baslikta da oldu... elinden kaymis. (gramer hatasi yapanlar zaten konu disi) abi, nick aliyorsun. yani sozlukteki yasam dongun boyunca kullanacaksin. insanlar baktigi zaman, "aaa bu bizim pirana" ya da "yine bu balik" falan diyecekler. bi oku, bi arastir, nasil yazilir. nedir? ne degildir? bana sonra hic bosuna "yok ben onu ironi olsun diye aldiydimdi" deme.

yani oyle iki tane contrast kelime duyup yanyana koymayla olmuyor bu isler.
son girdiği 3 entrysinin (bkz: alakasız ve bos bakınız vermekten utanmayan ezik), (bkz: hoşlandığı bayan yazara sürekli artı oy veren ezik) , (bkz: hergun karmam yükselmiş mi diye bakan ezik yazar) içinde ezik kelimesi geçen yazarcık aslan parçası. sanırım sıkıntısı var umarız ki tez zamanda geçer. yoksa kişi kendinden mi bilir işi?.
çılgınlar gibi ezik yazar tespiti yapan ezik yazar.
Akli dengesinin yerinde olduğunu kanıtlamış yazardır.
Ayrıca Taş Gibi.
(bkz: oksimoron)

not: hakaret değildir baştan uyandırayım.

not 2: daha önce ayarı verilmiş yazar kardeşime; ama hakikaten doğrusu vejetaryen.
Toplum da ilgi görür laf yer, mahalle baskısına maruz kalır.
(#15089769)

hunharca nasıl kullanacak merak ettiğim yazar. *
(#15094327) (bkz: vjtryn prna)
komik nickli yazar, tebessüm ettirmiştir. selam vereyim dedim.
(#15202771) entrysi ile babamı özleten yazardır.
(#15202740) entrysi ile lugatımıza "cinsel sevişmeli film" kavramını sokan yazarcık. liseli olması muhtemel.
moby dickli yazar, tefekkür ettirmiştir. selam vereyim dedim.
eğitici öğretici zihin açıcı yazar.
(#15293684) yeni tollümüz, nur topu gibi maşallah. *
(#15307169) son zamanlarda sexi erkeklere kafayı takmış yazar. nasıl bir hayal gücüdür o öyle.
fantaazi yazarıdır.
bu arkadaş sözlükte yazarken, benim çaylak yapılmam üzücüdür.

(bkz: uludag sözlük moderasyonu)
(bkz: adaletini sikeyim dünya)
erkek olduğuma pişman ettirmiş erkek hastasıdır.
(#15307169)
(bkz: cuma namazından sonra camiden çıkan seksi erkek)
görsel
önceki entrylerine baktığımda aklı başında olan sonradan her ne olmuşssa canını sıkan , değişmiş sözde bir bayana yakışmıcak entryleri bırak bir trole yakışmıcak entryler girmeye başlamış. Hayırlısı olsun hakında.
seksi erkeklerle kafayı bozmuş yazar.
Gıdıklamak istediğim yazar.
takma diş falan kullanması olağan olan balık türüdür. yoksa o dişlerle vejeteryan olması mümkün değildir. öptüğü yeri kopartır. o kadar şansız bir hayvandır.
Özgür ruhlu, açık sözlü yazar.