bugün

asil kürttür.
bu vatansever kürtler neden pkk yanlısı olmayan ülkesine bayrağına bağlı olan bir siyasi görüş ortaya koyup düzgünce derdini anlatmaya çalışan parti kurmazlar acaba?
ütopyadır. var olsa Pkk ile bağlarını hala sürdüren siyasalpartiler kurulmazdı.
böyle bir kürt'ün varolduğu sadece efsaneden ibarettir. Eğer var olsalardı önce kendileri bu oyuna dur derlerdi. Nevruzda pekeke bayrakları ve apo posterleri açıldığında, kürt aydınıyım , türkiye sevdalısıyım hepimiz kardeşiz diyen bu efsane kürt hiiç sesini çıkartmamıştır. Kürt insanları bilgilendirmeye çalışmamıştır. böyle bir kürt olsa Kemal Burkay'ın yolundan gider,bu muhteşem adamı kürt gençlerine anlatır, anlatır ve anlatırdı.
sayıları soyu tükenmekte olan kelaynak kuşlarından bile az olup, henüz rastlamadığım kürttür. eğer var ise başı gövdesine ağır gelmeyen kürttür. asil duyguların insanıdır.
sanilanin aksine oldukca fazladirlar. sayilari dtp'nin aldigi oy sayisindan misli misli daha fazladir.
ağzıyla kuş tutsa hatta dünyayı kurtarsa bile sırf allah onu kürt yarattığı için ve kürt olduğu için ırkçı faşist güruh tarafından kabul edilmeyen kürttür.
lakin faşist bilmez bu adamın pkk lı teröristlerce tehtit edildiği için vergi verdiğini, faşist bilmez bu adamın kepengini kpatmadığı için teröristlerce molotof kokteyli atılarak dükkanının yakıldığını, faşist bilmez teröristlerin "bize erzak vermezsen çocuğunu dağa çekeriz" sözlerini.
faşist neyi bilir biliyormusun dostum?
eğer kürtsen potansiyel bir teröristsindir çünkü o demek ister ki allah onu topraktan ama kürtü başka bir şeyden yaratmıştır, (kafası bu denli sığdır bu adamın ki tartışmaya değmeyecek kadar önemsizdir) o yüzden senin yaşaman bile ona zarardır ama kendisinin hiç bir bok yiyemeyeceğini bildiği için hiç bir zarar gelmez ondan anca atar tutarlar klavyede vatan kurtarırlar.
bir türk olarak sizleri o 3000-5000 teröristin elinden alamadığım için size yeterince sahip çıkamadığım için bende suçluyum... siz sizin varlığınızdan haberdar olan bizlerin varlığından, ve sizleri o bataktan kurtaracağımızdan emin olun türk ya da kürt olmak ne senin ne de benim suçum dostum insanız diyebilmekse marifet er ya da geç ülkemize huzur gelecektir.
ay yıldızlı bayrak ne kadar benimse o kadar senindir sen bunun bilincinde yaşa faşist güruha aldırış etme.
soyu tükenen tek topluluk varsa bu faşist güruhtur rahat olun pkk bitecek ve bizler kardeşliğin altını kalın kalemlerle çizeceğiz.
Benim arkadaşlarımdan biridir.Polis olup hepsinin kökünü kazıyacağım derdi nitekim polis oldu.Kazıyacak inşallah.
Sayıları oldukça fazladır. Aynı sıkıntıları yaşadığımızı bilen canım feda dostalarımız, ırkdaşımız değilse de akrabalarımızdır.
sanılanın aksine çok fazladırlar zaten öyle olmasaydı şimdiye kadar kan gövdeyi götürürdü bu ülkede ama neyse ki kürtlerle derin bağlarımız asla kopmayacak ilişkilerimiz var.
(bkz: seraysever kürt)
bazı yavşak kafatasçıları rahatsız eden kürt'dür. vatanını saçma ırkçılıklarla bölmeyecek insandır. insana önce insan olarak bakan kişidir.
gerçekten yüzyıllarca aynı topraklarda yaşadığımız, aynı zorluklardan geçip ak parti kürt açılımı dediğinde inanıp oy vermiş, ağzına bir parmak bal sürülmüş verdik işte ne istiyorsun denilip kenara atılmış, sonra da kendi fikrini savunuyor kendi dilini konuşuyor diye pkk ile bir tutulmuş ve hala dedelerinin uğruna savaştığı bayrağa, marşa ve vatana sahip çıkan kürttür. aynı zamanda vatandaşlarının bir deprem sonucu ölenlere zil takıp oynadığı kürttür. hayat çok garip.
büyük bir çoğunluğu erzurumda yaşayan kürt'tür.
(bkz: beyaz kürt)
bölünmez türkiyenin çimentosudur. kıymeti bilinmelidir.
Mutlaka bir seçim dayatması ile karşılaşan ve vatanını seven kürt.
olay budur.

--spoiler--

ağzıyla kuş tutsa hatta dünyayı kurtarsa bile sırf allah onu kürt yarattığı için ve kürt olduğu için ırkçı faşist güruh tarafından kabul edilmeyen kürttür.
lakin faşist bilmez bu adamın pkk lı teröristlerce tehtit edildiği için vergi verdiğini, faşist bilmez bu adamın kepengini kpatmadığı için teröristlerce molotof kokteyli atılarak dükkanının yakıldığını, faşist bilmez teröristlerin "bize erzak vermezsen çocuğunu dağa çekeriz" sözlerini.
faşist neyi bilir biliyormusun dostum?
eğer kürtsen potansiyel bir teröristsindir çünkü o demek ister ki allah onu topraktan ama kürtü başka bir şeyden yaratmıştır, (kafası bu denli sığdır bu adamın ki tartışmaya değmeyecek kadar önemsizdir) o yüzden senin yaşaman bile ona zarardır ama kendisinin hiç bir bok yiyemeyeceğini bildiği için hiç bir zarar gelmez ondan anca atar tutarlar klavyede vatan kurtarırlar.
bir türk olarak sizleri o 3000-5000 teröristin elinden alamadığım için size yeterince sahip çıkamadığım için bende suçluyum... siz sizin varlığınızdan haberdar olan bizlerin varlığından, ve sizleri o bataktan kurtaracağımızdan emin olun türk ya da kürt olmak ne senin ne de benim suçum dostum insanız diyebilmekse marifet er ya da geç ülkemize huzur gelecektir.
ay yıldızlı bayrak ne kadar benimse o kadar senindir sen bunun bilincinde yaşa faşist güruha aldırış etme.
soyu tükenen tek topluluk varsa bu faşist güruhtur rahat olun pkk bitecek ve bizler kardeşliğin altını kalın kalemlerle çizeceğiz.
--spoiler--
en iyi kürttür. ölü falan da değildir.
kürttür.
yoktur.
vatansever zaza vardır arap vardır. ama kürt yoktur.
çok tuncelili zaza arkadaşım oldu alayıda vatansever.
çok kürtte tanıdım alayıda apocu.
olması için ilk önce kürt vatanının olması gerekir.
olması gerekendir. şaşırılmaması gerekir, ihanet eden teröristlerle karıştırılmamalıdırlar.
Erzurum'da çokça bulunurlar.
başımızın üstünde yeri olan kürtlerdir .