bugün

entry'ler (225)

yeter artik aykut

korkak futbolunla futboldan soguduk artik hocam fenerbahceye bu futbol yakismiyor.

yeter artik aykut

hakli bir fenerbahceli nidasidir.senin kocaman olmayan hayallerin bizim kocaman hayallerimizle örtüsmüyor.daha moskova ya gitmeden bi adim gerideyiz diye aciklama yapiyosun.korkak futbol oynatiyosun.buyuk fenerbahcenin iki mactada rahatlikla yenebilecegi moskovadan korkup alex siz stoch suz krasic siz cikiyosun. oyuna mudahale etmeyip sadece seyrediyosun.iyi bir fenerli olsan,da kabul etmelisin ki,kotu bi teknik direktorsun.fenerin iyiligi icin yeter artik git.zicolu yillar ne kadarda guzeldi oysaki.bize hayalleri buyuk,hoca,lazim.senin kafan edirneden otesine basmaz. biz buyuk fenerbahce taraftari sampiyonluktan ote avrupa da basari istiyoruz.

akıllı telefon alanlara tavsiyeler

özellikle şarj ömrü konusunda iyi denilebilecek akıllı telefon tavsiyelerini bekliyorum. Ve de fiyatı 1000 lirayı aşmasın.

en iyi akıllı telefonlar

600-1000 lira arası tavsiye beklediğim telefonlardır.

tavsiye telefonlar

700-1000 lira arası telefon tavsiye beklediğim konudur.

343 dönem yedek subay sınav sonuçları

etimesgut ta tankçı asteğmen olduğumu öğrendiğim sınavdır. Etimesgut varsa mesaj bekliyorum.

unutulmayacak film sahneleri

Eşkiya filminde uğur yücelin öldüğü sahne.

inci sözlük ten allahsız akını başlaması

(bkz: ateistlerin dine saldırıp tatmin olması)

muammer kaddafi nin devrilmesine sevinen türk

Böyle bir türkün olduğunu zannetmiyorum.

kaddafi yi linç eden vahşiler

kaddafinin başına konan 1,5 milyon doları alacağını zanneden vahşilerdir.

türk ün en sevdiği kürt

ölü kürt diyen gerizekalılara, eğer ya Allah sizi kürt yaratsaydı ne olacaktı diye sormak isteyeceğim durumdur.

alevilerin dinsiz gibi bir şeycik olmaları

Aleviler "LailaheillallahmuhammedurresulAllah" tevhid akidesini kendilerine düstur edindiklerinden geçersiz önermedir. Halk arasında aleviler hakkında bi taraflarından uydurma efsaneler dolaştığından bunu gerçek zanneden malasef çok cahil insan var. Bunlardan biride Hz. Ali yi peygamber görüyorlar peygamberlik ona gelecekti ama Hzç muhammed( s.a.v) e gitti saçmalığıdır. Dedeler böyle düşüncesi olanları düşkün ilan etmiştir. Dolayısıyla bu ve benzeri efsanelerden zihinlerinizi temizleyin ve "LailaheillallahmuhammedurresulAllah" diyen insanları aşağılamayın. Belki de Allah katında, aşağıladığınız insandan daha az değere sahipsinizdir bilemezsiniz.

(bkz: Alevi-sünni kardeştir)
(bkz: Bütün mü minler kardeştir)

ikiyüzlü islamcı kesim

Zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Ankara'da, istanbul'da izmir'de hep meydanlardaydı bu kesim. Meydanlara inen bu milyonlarca insana hele bir sorsaydın hangi kesimdensin diye. Çoğunluğu demiyorum tamamına yakını elhamdulillah müslümanım diyecektir.

(bkz: ateist kesim)

vatansever kürt

olay budur.

--spoiler--

ağzıyla kuş tutsa hatta dünyayı kurtarsa bile sırf allah onu kürt yarattığı için ve kürt olduğu için ırkçı faşist güruh tarafından kabul edilmeyen kürttür.
lakin faşist bilmez bu adamın pkk lı teröristlerce tehtit edildiği için vergi verdiğini, faşist bilmez bu adamın kepengini kpatmadığı için teröristlerce molotof kokteyli atılarak dükkanının yakıldığını, faşist bilmez teröristlerin "bize erzak vermezsen çocuğunu dağa çekeriz" sözlerini.
faşist neyi bilir biliyormusun dostum?
eğer kürtsen potansiyel bir teröristsindir çünkü o demek ister ki allah onu topraktan ama kürtü başka bir şeyden yaratmıştır, (kafası bu denli sığdır bu adamın ki tartışmaya değmeyecek kadar önemsizdir) o yüzden senin yaşaman bile ona zarardır ama kendisinin hiç bir bok yiyemeyeceğini bildiği için hiç bir zarar gelmez ondan anca atar tutarlar klavyede vatan kurtarırlar.
bir türk olarak sizleri o 3000-5000 teröristin elinden alamadığım için size yeterince sahip çıkamadığım için bende suçluyum... siz sizin varlığınızdan haberdar olan bizlerin varlığından, ve sizleri o bataktan kurtaracağımızdan emin olun türk ya da kürt olmak ne senin ne de benim suçum dostum insanız diyebilmekse marifet er ya da geç ülkemize huzur gelecektir.
ay yıldızlı bayrak ne kadar benimse o kadar senindir sen bunun bilincinde yaşa faşist güruha aldırış etme.
soyu tükenen tek topluluk varsa bu faşist güruhtur rahat olun pkk bitecek ve bizler kardeşliğin altını kalın kalemlerle çizeceğiz.
--spoiler--

kürtlüğümden utanır oldum bakanım

alnı öpülesidir.

depreme sevinen yazarları boykot etmek

olması gerekendir.

van depremine sevinenin teröristten farkı yoktur

(bkz: depreme sevinen yazarları boykot etmek)

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

(bkz: old man)

uludağ sözlük yazarlarından kitap tavsiyeleri

(bkz: aşkın şehidi)
(bkz: ahmet turgut)

depreme sevinen yazarları boykot etmek

yapılması gerekendir. en güzel cevap bunların açtığı başlıkların altına yazmamak suretiyle kaale almamaktır. Okudukça dehşete kapılıyor insan sanki van başka ülke toprağıymışta seviniyolar. (deprem israil de olsa bir insana toplumsal felakete sevinmek yakışmaz ) bizim dinimiz bir gemi içerisinde 99 katil varken 1 tanede masum olsa o masum sebebiyle o geminin batırılmasına müsade etmez. Siz neyin peşindesiniz efendiler. sözde milliyetçisiniz ama kafanızda zaten bölmüşünüz türkiye yi. Fırat ın doğusu türkiye toprağı değilmiş gibi davranmaktan vazgeçin.