bugün

ruhuyla sıkıntı veren insanlardır. hele baştan aşağı süzme ve gözünü dikip bakma huyları varsa hiç çekilmezler.
(bkz: serdar ortac)
üniversite de bile hocam kac soru cıkacak,burdan soru cıkarmı,test mi olacak gibi soruları soran embesiller.
ha birde ögrenci işleri elemanları.
keşke yaşamıyor olsa denilenlerdir;
(bkz: abdullah öcalan)
abdullahtır, öcalandır.
edit: üstümdeki arkadaşı görmedim. *

bi daha edit: buna neden - verilir ki ? koynumuzda yılan ?
(bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: reha muhtar)
pkk ve sempatizanı olan herkeze tahammül edemiyoum. doğduğu, büyüdüğü, karnını doyurduğu vatanına ihanet edenlerin nesine tahammül edeyim.
(bkz: patria o muerte)

kendi varlığıma tahammül edemiyorum.

vurulsam kaybolsam derim
çırılçıplak bir kavgada
erkekçe olsun isterim
dostlukta düşmanlıkta ...

edit : abicim sevmiyorsan bende sevmiyorum işte niye eksi veriyorsun...
(bkz: bülent arınç)
bazen hadisenin orta yerinde özne olansınız.
Evet, tam kendiniz olursunuz.
Bile bile hata yaptığınızda, hatanın örselenmişlikleri ile onda diretmelerinizle tahammül edilmeyensinizdir.
Nasıl kurtulacaksınız kendinizden?
(bkz: leyla zana)
(bkz: ben)
nedense bütün üniversite benim yatay geçiş yapmam için fedakar olmuş durumda.bu işte bir şeyler var ama...
okuldaki piçler.
dedikodu yapan insanlar, her şeyi yanlış anlayan insanlar, hiçbir şey yapmadan oturmak isteyen insanlar.
(bkz: Pelin batu)
kimi zaman, eski sevgili.
(bkz: burhan altıntop)
çok ciddiye alamayacağınız insandır çoğu zaman.gerek sesi tonu gerekse yüzündeki gülümsemesiyle tüylerinizi diken diken etmeye yeter varlığı.evet tam olarak gündüz kuşağı programlarını sunanlardan bahsediyorum.

(bkz: esra ceyhan)
(bkz: şebnem kısaparmak)
(bkz: eski sevgilinin yeni sevgilisi)
varlığını hissettiğinizde dimitri ' nin karakalpaklı ' yı görmesi gibi bir hale dönersiniz korku ve nefretin birarada içinizde yeşerdiği insanlardır .

edit : tanım eksikliği ve dilin kullanılması .
sürekli birşeyler yerken ağzını açan insanlar.
(bkz: ajdar)
(bkz: hüseyin üzmez)
kahrolası aşırı merhameti -ki merhamet mi eziyet mi tartışılır- yüzünden, yalnız kalmasın diye sevgilisinden ayrılamayan ve seviyormuş gibi oynayanlar.
batsın senin merhametin, ince düşüncen...
içten pazarlıklılar, ağzı başka söyleyen, götü başka telden çalan sinsiler. efendim, ilaveten taklitçiler. yazılarını, konuşmalarını taklit edenler. kendi tarzı olmayan, beceriksiz ve yetersiz, davranış hırsızları. *