bugün

orhan gencebay'ın dil yarası klibinde oynayan kadın. orta yaş erkeklerinin favorilerinden biridir.
bi insan bu kadar yapmacık olabilir...risorius kasını en çok kullanan sunucu eminim odur..ayrıca hamileliğin en çok şişirdiği kadın,bi dönem okan bayülgenle gereksiz laf dalaşına girme cesaretini göstererek zekası konusunda da zihinlerde pırıltılar yarattı...
hatırlamıyorum hangi şarkıcıya yaptı bu gafı ama bi bakınız sunucumsu örneğine:

-x senin albümünde çok güzel olmuş aldım dinliyorum devamlı çok güzel, tebrikler canım
-ama benim albümüm daha çıkmadı 1 hafta sonra esra hanım.
-hm hemm hımm.....
programi bitmek tükenmek bilmeyen gereksizlerden biri. her an yayinda doğurmasi beklenen sunucu.
uludağsözlükte koca bulması muhtemel kadın
yalakalıklarıyla ünlü, ATV'de A'dan Z'yi sunan sahsiyet. son derece yapmacık olan ve insanları bu tavrıyla şaşırtan bu kadarda olur mu dedirten insan türü.
canlı yayında doğurup, kafasına da kurdeleyi takıp ekrana yapışmasından korktuğum sunucumsu.
kızı olacak herhalde, zaten yoktu ama hiç meymenet kalmadı suratında.
git evinde şiş doğur..*
zap yaparken bile görmeye katlanamadığım undoğal* kişi. ***
(bkz: lohusa)
(bkz: lohusa şerbeti)
ikbal gürpınar ile altın günü yaptıklarını düşündüğüm ilgi,sevgi,şefkat pıtırcığı
kıyafetlerinin tamamı gudik ve rezil, kadın programı serverı... *
hamileyken televizyon proğramı sunan hülya avşar 2
kendini her programda ağlamak zorunda hisseden tv canlısı.
son zamanlarda sucuk reklamında eşiyle birlikte boy gösteren sunucu. reklama, sözde gece yarısı çekilmiş havası verilmiş. reklamı izlediğimde gözümden kaçmayan ise*esra ceyhanın pespembe makyajıydı. ne kadınmış be gece yatarken bile makyaj yapıp yatıyor tepkisi vermem de gayet doğal sanırım.
yıllar evvel televizyonda programının reklamını gördüğümde müziği nedeniyle 'galiba güzel bişe bu' deme gafletinde bulundugum, alfebenin ilk harfinden son harfine her harfin kullanılarak saçmalanabildiği bir televizyon yapımının sunucusu..
(bkz: yapmacık olunmaz yapmacık doğulur)
allah onu hamile bırakandan razı olsun dediğimiz kadın. hamile kaldı da ekranlardan biraz uzak kalmak zorunda kaldı.
cok yapmacik bir gulusu var bu hanimin.okan bayulgen zaman zaman cok dalga gecer medya arkasinda bunla
Programına çağırdığı(allahım ne manyaklar var)yavru keçileri görünce baygınlık geçiren sabah kuşağı elemanı...
itici sevgi kelebeği muskası.
tv de çok fazla mutlu,çok fazla sevinçli,çok fazla saygılı,çok fazla üzgün,çok fazla ilgili görünmeyi güzel bişey zanneden,bunu yapmaya vefakat malesef başaramayan m dudaklı bi kadın.
çocuğu olduğundan beri ekranlarda görünmeyen insan.kendisinden bir çocuk daha bekler biraz daha görünmemesini isterim.
dişi savaş ay.
(bkz: programa katilanin sunucuyla opusmesi)
biri konuşurken kafa sallamaktan bi hal olan,yumuşak görüntülü ama huyu nası bilemedigimiz kadın.
salak numarası yapan kendince akıllı kadın. salak numarasıyla bizleri salak yerine koyar belki de.
çok kibar insanların,gerçekte çok kaba olduklarını doğrulayan canlı heykel örneği.dokunmadıkça canlanmayan türdendir.