bugün

entry'ler (206)

uuserlerin en güzel halı saha golleri

halısaha maçı yapıp en az 1 gol atan kişilerin sahip olduğu gollerdir.

türkche

okunduğu zaman bile insanı daraltabilen kelime dışı kelime.

terasta yastık savaşı yapan sevgililer

sonunda erkeğin her türlü galip geleceği savaş.

ilişkiyi sms ile bitirmek

operatörlerin muhteşemliğinden ötürü bazen şöyle cevaplarda geliyor ki bunlar insanı iyice çileden çıkarabiliyor;

+pardon son attığın mesajın devamı gelmedi bi daha gönderebilir misin?
gelde geri gönder o mesajı. ben zaten günlerce düşünmüş, bir gaz ile yazmışım onu.

take five

ciddi anlamda dinlediğim ilk caz şarkısı olması nedeniyle kendimi şanslı hissettiğim yarım asırlık şaheser.

kurbanda günah keçisi kesmek

(bkz: allah kabul etsin)

mermisi bitince bıçak çeken sevgili

aynı sevgili yolda yürürkende sürekli silahını değiştirerek kendini tatmin edebilir.

(bkz: counter da q tuşunun dayanılmaz cazibesi)

açken girilen entryler

beyler sanırım bir savaş uçağı evimin yanından geçti..ha yok pardon, karnımdan geliyormuş o ses.

çaylak olunca horon tepmek

1 günde yazar olduklarını düşünürlerse çok da dokunmaması gerekir.

on iki buçuk falandım ben

inci sözlükte ilk kaç yaşında çekmeye başladınız başlığı altında başlığı açan kişinin kendi kendine verdiği net cevap. daha sonra da efsaneleşmiş ve inci sözlük literatüründe yerini almıştır.

anıtkabir de ağlamak

kimisi sırf gezmek için oraya gider de hissedemez oradan insanın alması gereken asıl duyguyu.

kız isimlerinin birden canlanması

gece gece bizleri heyecanlandıran durumdur. gerçeklerini de bekleriz efendim.

yazar burada hayallerinden bahsetmiş

altı çizili cümlede yazar neden yakınmaktadır hiç düşündün mü hiç?

ak parti devri bitince olacaklar

belki ileride ak partinin devri bitecek. hatta belki değil kesin. ama sonuçta taban aynı taban ülke aynı ülke. onlar gidince yerine onlar gibi kişiler partiler gelecek ve türkiye aynı yolda ilerlemeye* devam edecek. sorun insanların bakış açılarını değiştirmekte.

vize haftası yaklaştıkça yapılan saçmalıklar

sözlüğe geri dönmek.

yaran swf linkleri

kimi zaman gülmekten ölüp tekrardan dirilmeyi sağlayabilir.

vedalaştıktan sonra aynı yöne yürümek

çok kasıntı bir durum. insan ne yapacağını nereye gideceğini bilemez.sağda solda bir şeyler arar.

göte girmemesi gereken şeyler

kavanoz. evet bildiğiniz kavanoz. patlaması durumunda neler olabileceğini hayal bile edemezsiniz. (bkz: one man one jar)

uludağ sözlük okuma fişleri

ali ananı da al git.

öss de dümdüz zemine düşen son 0 5 kalem ucu

öss ye panik yapmayıp kalemin içine attığı iki uçla girenler için de sorun olmayacak durumdur.