bugün

kendini bilmez aymazların yaptığı eylemdir. hayattaki değerlerin farkında olmayarak, zor günlerdeki kişiye tekme atıp sonra geri adım atmaktır.
tutma ihtimali bi hayli yüksek olan önerme.
akıllara meşhur tutmasaydım düşüyordun şakasını getiren eylemdir.*
(bkz: minareden at beni in aşağı tut beni)

ittikten sonra hemen atlanır ve aşağı iten kişi düşenden bayağı bir ağırsa...
iki ayak üstüne düşme ihtimali varsa...
çok az olan bu ihtimal geçerli oldu diyelim, iki ayak üstüne düştü, o kısacık sürede silkinip kendine gelebilecek ve kollarını açıp düşen kişiyi tutmayı aklına getirecekse...
düşeni yakaladığında yere yapışıp sıpatulayla kazınmak zorunda kalmayacaksa mümkün olan durumdur ki mümkün değildir işte.
nedense baslıgı ılk okudugumda aklıma direk Looney Tunes karakterlerınden coyote ve Road Runneri getıren eylem. *
(bkz: beyinsiz olmak)
marwell karakterlerinin gerçekleştirebileceği cinsten bir eylem.
sadistçe bir mesih kompleksi yansımasıdır. üstüne sayfalar dolusu yazılabilir sosysl-psikolojik bir durumdur. bunun örnekleri popüler kültürde çok vardır. mesela en trajik örneklerinden biri lindsay lohan'ın yaşadıklarıdır.
bunun yapsa yapsa dominic iorfa yapar. ondan sonra da kendi yaptığı ortaya kafa vurur.
itersem yakalamaya çalışıyormuş havası vermeyi tercih edeceğim bir başlık.
adam gibi beraber inmek varken saçmalamak.
Ucurumun kenarina yaklasanlar, ucurumun kenarinda hayat surenler tarafindan itilir, aslinda ucurumun dibinde dusenleri kurtarmak icin bekleyenler tarafindan da yakalanirlar.
minareden at beni in aşağı tut beni mantığı güden birey hareketiri.