bugün

katıldığı bir sabah programında uçtuğunu iddia ederek, bu eylemini gerçekleştiren ve türkiye'deki tüm sabri'lerin gerçekten mal olduğunu bize gösteren manyak adam. diğer sabri için (bkz: sabri sarıoğlu)
esra ceyhan'ın programında uçtuğunu iddia eden uçuk adam.
http://www.youtube.com/watch?v=WE3Wtlr_-r8
bi sefer aşırı derecede centilmen ve efendi bir şahsiyettir. rakibi süperman ile herhangi bir polemiğe girmemiş, hareketini çekmiş ve sonrasında 'sizi dışarı alalım' lafına gıkı bile çıkmadan ortamı terketmiştir. esas büyük takdiri ise büyük bir soğukkanlılıkla 'sadri bey ne yapıyorsunuz' diyen esra ceyhan kazanmıştır.
babylate sabri (uçabilen insan) kendisi mutant bir tür. hattaa ilerde x-men 4 'te kendini oynayabilir
a- yanlızca şehirler arası otobüste uçabilen varlık,
b- genetiği değiştirilmiş organizma
c- dedesinin dedesi halep olimpiyat oyunlarında 40 arşın atlayan zatın torunu
d- yer çekim yasasına meydan okuyup üstüne uzun hava söyleyen şahıs
e- çok içince pilot olduğunu zanneden bir uçak modeli
f- 747- sabri
g- ohhhaaa sabri
ğ-fırıldak sabri
şehirler arası otobüste uçup stüdyoda yuvarlanan adam.
kanal-i zasyon filminde de rol alan, havada uçan karada kaçan bir abimizdir.
(bkz: bana bir hal geldi)
clark kent in amcasının oğlu olan şahsiyet. kriptondan gelirken o kutsal taşa dokunmadığı için uçma yeteneği almamıştır sadece uçtuğunu sanmıştır.
Esra Ceyhanın programında uçtugunu iddaa eden,ardından yaptıgı hareketle tarık mengüçe yusuuuff yusuuff şarkısını söyleten adamdır.
Yaptığı abuk sabup sıçramalarla etrafındaki ve TV karşısındaki 70 milyonu korkutan "-bu ne be" dedirten, -Havada durdum şahitlerim var" diyen insandır. ayıptır, enteresandır.
yine bir tv programında sınırları zorlamıştır.
(bkz: o zaman nasılsın)
dün gece zap yapınca kanaltürk te gördüğüm ve bu seferde hastaları iyileştiriyorum diyen şahsiyet. dün yine bir uçma girişiminde başarısız kalmıştır efendim.
tarık mengüç ün kaçmasına sebebiyet veren,kayseri otobüsünde havada durduğunu iddia eden, yerde beyblade gibi yuvarlanan,ve sonuçta alın bunu dışarı alın denilerek stüdyodan alınan şahsiyet.
saçma sapan şeylerden bahsedip programların reytinglerini para karşılığı yükselten gariban.
kanaltürk'teki programda psikolog beni anlamıyor diyen adam. abi afedersin de şu hareketleri kim anlasın a.q...
o gariplikleri yapmak için ne içtiğini merak ettiğim zat. çarşaf mı kullanıyor yorgan mı acaba?
hoplayıp zıplayarak kendini yerlere atacağına, hezarfen'in 400 yıl önce yaptığını yapıp kendine bir çift kanat taksa yalandan değil gerçekten uçacak şahsiyet.
ucamayan adam sabri olmasi gereken baslik.
(bkz: turkish superman)
uçmayı mecazen başarabilmiş ender kişilerdendir.

ne kullandığı konusunda henüz bir bilgi edinilememiştir.
(bkz: apollo sabri)

edit: elimize ulaşan son haberlere göre sabri 2. uçuş denemesini canlı yayında gerçekleştirmiş bulunmaktadır. geç olsun güç olmasın..
Fiilen uçamasa da beyninin uçtuğundan emin olunan halk kahramanı.
havada durdum şahitleri var!