bugün

bence kısa saçlılar da öyle. erkek ben günlük hayatta tercih etmiyorum.
Bence yüz hatlarına yakışıyorsa çok çekici olabilir.
Uzun saç pişmanlık derlerdi de tınlamazdık.
Noldu şimdi saçlar daha fazla dökülmesin diye 3 numara saçla geziyoz.
Neyse ki sakal var. *swh
kapatilmasi gereken baslik.
kesinlikle dogru ve yernde bir beyandır. babamın karşısına cıkarsam bole birini eve sokmaz hem beni hem onu.
Nerveçli teğmen tezi çürüten basit bir örnektir. Benim de aynı yoğun ilgiye maruz kaldığım doğrudur.
görsel
hayallerde yaşayan bağzı ipnelerin sanrısı.
iticilerdir hemde ne itici hepsinde bi rokçu havası amk sikicem bunları yeminlen zaten bir tanesi sevdiceğimi kaptı hem göbekli hem uzun saçlı amk karıkılıklısı neyse.
gayet cekicilerdir. elbette herkese yakışmaz ama genel olarak böyle.
Sebebi saçlarını yıkamadan ve bakım yapmadan gezen tiplerdir. Ve her erkeğe cidden yakışmamaktadır. 4 sene uzun saçla gezerken üstüne insanların ön yargısınıa maruz kalmıştım.
itici oldukları gerçektir.
Bencede saçlı kızlar iticidir.
herkese yakışmaz uzun saç.uzun bi süreçtir saç uzatmak.önce çevrene uzadıkça da saçlarına laf anlatmalısın her fırsatta.özellikle çevresinde uzun saçlı adam olmayanların uzatması daha zordur çevresi cahilce konuşur kabullendirene kadar.onlara her uzun saçlı erkeğin zübbe olma zorunluluğu olmadığı gibi küpe takma zorunluluğu da yoktur.saç sakal bıyık güzel üçleme olur ama olmuyorsa zorlamayın.ha unutmadan bu ne lan kız gibi ibne gibi diyen deyyuslar çevre baskısından dolayı uzatamayan ya da uzatıp kendisine yakışmadığını anlayan tiplerdir genelde.
bir insanın cinsel olarak itici ya da çekici olmasını yüz simetrisine ve saç uzunluğuna indirgeyen yaklaşım fazlaca basittir.
kadına benzemek için saç uzatmak doğru değildir, islami usullere göre traş olup saçları biraz uzatmakta sakınca yoktur.

hatta sakal ve saç kombinasyonu bir erkeği kadınların gözünde çok çekici kılar.
buralar ne kadar da kıskanç yazarlarla doluymuş, bunu yeni keşfettik. uzun saçlı erkekleri eleştiren yazarların çoğu kesin keldir, ya da tipsizdir. uzun saç candır can. tabi aşırı uzatmamak şartıyla.
bunu söyleyen kel şişman ve çirkin oldugundan dolayı uzun saçlılara bu boku atmıştır.
saçları olmayan birinin pervasızca savurduğu genellemedir. itimat etmeyiniz.
Çirkin ya da itici midir bilemem ama benim için çekici olmadığı kesin olandır.
demek ki kizlar çirkin erkeklerle sevişmeye can atıyor dedirtir. kendimden biliyorum.
Kiskanc insan soylemidir.
erkek adamın saç uzatmayacağı kabul edildiğinde gerçek olandır.
dikkati saçlarına kaydırmaktan başka çaresi kalmayan erkeklerin genel durumu.
doğru tespit.
zaten saçlarını da tip yok diye uzatırlar.
armutun sapı, üzümün çöpünü bahane etmektir. kel olur itici olur, saçı uzun olur itici olur, kısa olur apaci olur, bu bahaneleri sıralayan insan erkek sevmiyor olabilir mi diye düşündüren sorunsal.