bugün

entry'ler (210)

yazarların okuduğu kitaplar

görsel
Tavsiye edilen kitaplardır, bilhassa edebiyatçılara.

sizi bu saatte hala uyutmayan şey nedir

Günüm o kadar boş ve sıkıcı geçti ki bittiğini kabul edemedim, uzatmaları oynuyorum şuan.

Günümü böyle saçma sapan geçirince uyuyasim gelmiyor bi türlü nedense. "Bu ne amk bitti mi şimdi, böyle gün mü olur" diyerek tatmin edici biseyler yapmak istiyorum ama bu seferde, bu saatte ne yapılır amk kim ugrasacak diyerek daha büyük bi sıkıntıya giriyorum sonra basliyor duvara bakarak ilginç bir şeyler olmasını beklemek.

Sonsuz bi sıkıntı döngüsünde sıkışmış gibiyim yani, help.

pamukkale turizm

Batıp batmadigini anlayamadigim firma.
Hala seferler gözüküyor bilet alsam mı guvenemedim.

gecenin sözü

There's so much said and done
But after all the time has come
To leave it all behind.

Selam olsun (bkz: scorpions)

anın görüntüsü

görsel

Birkaç saat öncesi.

anın görüntüsü

görsel

Kardeş. iyi ki.

uyku düzeni sağlıyan çaylar

Olm lütfen türkçe öğrenin ya. Gözlerim kanadı amk.

yazarların ruh halleri

görsel
Ruh halim de bu liste gibi, tam ciddi olucam arkada serdar ortaç çalmaya başlıyor.
Sal beni bi serdar abi.

içkiler yasaklansa suçlar azalır

Yasaklar oldukça suç da olacaktır. Yasaklamak çözüm değil.

girişi en güzel rock ve metal parçalar

Looking down the barrel of today- hatebreed

No sleeep, no reest

günün sözü

"Eğer çözümün bir parçası değilsen, sorunun bir parçasısındır."

-Dr.Nowzaradan

bennu gerede

Varlığını unuttuğum ünlü kişisi. Taa kii oğullarını görene kadar. Kendisi artık idolüm olmuştur. Böyle boy boy doğurup bunlari ben yaptim diye sergileyecegim bende.

Bu isimler nerden geliyor bilen söylesin. Oğullarının ismi :
Kai
Miro
Dilan
Daren

Değişik.

en nefret edilen şeyler

görsel

Bu saatte bu konumda olmak. Abv böyle egitim sisteminin.

bez çanta

Dünyayı bez çantalar kurtaracak.
Ne alicam derseniz de posetinizi yanınızda götürün birşeyler alacaksanız. Her alışverişte yeni poşet almak zorunda değilsiniz.

Zara poşetlerini madalyon gibi yirmi dört saat elinizde gezdirmenize hiç gerek yok.

steamda cs 1 6 nın indirime girmesi

Steam (stiim) i, steam (siteam) diye okuyanlarin da olduğunu öğrendiğimiz başlık.

Her gün beni şaşırtıyorsunuz yaa yerim.

gecenin fotoğrafı

görsel

adalet

Türkiye de asla karşığı olmayan kavram. Kesinlikle yok.

masterchef murat ın papağana işkence yapması

Orospu çocuğu. Hic bi sey olmuyor bu ülkede hiç bir sey değişmiyor. Hangi cesaret bunu yapıp internete atabilir ya? Kimsenin adalet korkusu kalmadı artık böyle orospu çocukları at koşturuyor meydanda kimsenin umrunda değil. Kaldıramiyorum artık, elimden hiç bir şey gelmiyor. Çaresizlik çaresizlik çaresizlik çaresizlik.

sevgiliye alınabilecek en güzel hediye

Yaklaşık 2 aydır beynimi kemiren soru. En son sey düşündüm, bi silgi büyüklüğündeki 2 tane mantar tipali cam siselerden alip, onun üzerine ufak bi isleme yaptırıp daha şık hale getirdikten sonra iki adet iğneyle birlikte hadi birbirimizi delip kanlarimizi bu şişelere koyalım demeyi düşünüyorum. Tabi bu olayın özeti. isin romantik yani bende merak etmeyin. Siz boyle romantik bi ortamda guzel sözlerle falan sunulduğunu hayal edin.

Belki tıpa kısmını deldirip kolye olarak da kullanılmasını saglayabilirim ama oldugu gibi de saklanabilir.

Oylarınızı, fikir ve görüşlerinizi bekliyorum.

Not: söz konusu kişi erkek.
Not 2 : fikirlerinizi bekliyorum demesem daha cok oylardiniz amk bidaha da bisey beklemem sizden.

sevgiliye şiir yazmak

ilkokul aşkıma akrostiş yazmıştım bildiğim iki kelimeyle daha 3. sınıfta. Bide annem görür diye akrostişin baş harflerinin üstüne çarpı atmısım ki anlasilmasin. Sadece çarpı ama, çünkü çarpının altından harfler kabak gibi gözükmüyor hiç. O zamandan belliymis böyle fişek olacağım.