bugün

uzun box modelinin tadı daha değişiktir. denenebilir.
amerikan sigarasının temsilcisidir..zamanla kendisini bozarak karizmasını parlamante kaptırmıştır..
namı diğer kamyoncu sigarası.
winston içenlerin kullanmaktan kaçındığı sigaradır. farklıdır,kurudur,iç iç bitmez.
aklıma hep kamyoncuları getiren sigara.
çocukluğum zamanında en lüks sigaralardan biri olan, şimdilerde ise köylü tütünü gözüyle bakılan sigaradır.
panayırlarda bayan kaleciye * 3 gol atabilirsen alabileceğin ödüldü eski zamanlarda .
panayırlarda kasnağı* üzerine geçirirsen alabileceğin ödüldü eski zamanlarda.*
lan bu ibne sigarayı 13 sene içtim, nasıl bıraktım hala şaşıyorum. deli bir bağımlılığı vardır.
9 lira olmuş diyorlar. acı gerçekle sabah karşılacağım.

ilişkimizi gözden geçirmemiz gerekecek.
artık zengin sigarası olacak sigara. kaju 1 bu 2 lan.
çabuk biter..
şuan garip sesler çıkıyor kendisinden, korkuyoruz, ürküyoruz, bir sıkıntısı var galiba.
bir paketinin daha sonuna gelinen.
ne zaman canım çekse ve alsam pişman olduğum sigara. birincisi uzun. bitmiyor, yoruyor insanı. ikincisi, yıllarca anadolu, pall mall içmiş birini kesmiyor.
Eğer dünyanın en iyi sigarasını sorsalar cevap veremezdim ama en iyi dostumu sorsalar tereddüt etmeden göstereceğimdir.
Bir gün beni öldüreceksin biliyorum ama en azından bana her zaman sadık kaldın, defalarca seni bırakmama rağmen geri döndüğümde hiç gitmemişim gibi ordaydın. Benim için paketin bile açılmadan orada bekliyordun.
Tek dostumsun :(
ben bunun light olanindan aldim son olarak. hayatimda ictigim en guzel sigara sanirsam. agzinizda sekerli bir tat birakiyor, balgam yapmiyor. soft paketide cok şık ayrica.
devletin bekasının da allah belasını versin;
malboranın da.
estetikten uzak bir pakete sahiptir.
eski tekel 2000'in klonu. ( türkiyede üretilenler )

tekel 2000, 2008 yılından itibaren tezek ve talaş karışımı bir şey haline getirilirken, formülü marlboroya aktarıldı.
sevdiğim en güzel sigara. son bir senedir başka sigara içmedim.
kesinlikle yaftalandığı sıfatları hak etmeyen fiyat performans sigarasıdır. evet fiyat performans sigarasıdır, çünkü bir dal uzun marlboro 2 kente eş değerdir. ayrıca filtresinin parfüm gibi olması da başka bir güzelliğidir.
Bırakmadan önce tükettiğim sigaradır ya da beni tüketen sigaradır. Ciğeri acayip yorar.
Kısa marlboro ile arasında dağlar kadar fark olan sigaradır.
Bence uzun lm kamyoncu sigarası.
( ocak 2020 itibarıyla ) içinde tütün olmayıp, bok pislik tezek talaş... ne ararsan bulunan sigara.

neden bu kadar bozdu, anlayamıyorum.

bu olayda emeği, katkısı ve parmağı olan herkesin yedi sülalesini .....

( eski kutu camel buldum, çok miktarda, ama o eski marlboro'yu özlüyorum hala. )