bugün

entry'ler (218)

instagram

böyle uygulamanın anasını sikiyim, okuldan bi kızı kestirdim gözüme, baya da hoş bir kız neyse takip ettim instagramdan ve bu boku son 2 senedir devam eden internet paketimin bittiği günde yaptım. bölümün kapısında takip isteğini gönderdim, eve geldim kontrol ettim. takip et diye işaret çıkmış yine, dedim heralde internet yoktu istek gitmedi, ama telefonun bölümün wifisine bağlanmış olduğunu unuttum. evde bidaha takip ettim istek gönderildi yazısı çıktı, sonra tekrar takip et işareti çıktı.

sonuç olarak kıza 2 kere takip isteği attım ve reddetti kız. hiç yapacağım iş değil ama saçmaladım. daha 15 gün var yaz okulunun bitmesine ve bu kızın yüzüne bakıcam sınıfta. çok utanıyorum, tavsiyelere açığım.

online yazarlar ne halt ediyor sorunsalı

alkol aliyorum.

türkçülük

gozumde kürtçülükten bir farki olmayan seydir. ulkenin anasini avradini sikmis yegane unsurlardan biridir.

hüseyin nihal atsız

ulkeyi bu hale bunun gibi hastalikli orospu cocuklari soktu. ulkuculuk nedir amk kendinize gelin.

ateist kızların kolay vermesi

hay amk salaklari, size sunun garantisini verebilirim; dindar kizlar ateist kizlardan daha kolay veriyor aq. yasaklanan sey degere biner cunku, insan dogasi geregi yasaklari cignemek ister.

sözlük yazarlarının itirafları

zeynep guzel zeynep; beni uzup gittin uzaklara, unuttun beni, of yanimda olsan da bir kere sarilsam soyle, ruyamda gorsem de olur.

ben seni cok ozledim :(

ülkücü hareket engellenemez

ya hepsinin amina koyacaksin bu ulkuculerin; sanki dogarken hangi amciktan cikacagimizi sordular aq.

ulan araplar zamaninda sike sike musluman etmis turkleri, bunlarda allah muhammed diye dolasir amk. zaten en basta icinde bir din ayrimi barindiran bir siyasi hareket basarili olamaz amk.

onu gectim; nerdeyse hepiniz ak partiye oy veriyorsunuz amk. biraz tutarli olun amk.

son olarak; 70- 80 yillarinda okumus ulkucu kavrami varmis amk, kitap falan okurmus adamlar. ama yeni jenerasyon ulkuculer ne yapiyor, ocakta oturup cay icmek, takim elbise giyinip dehset sacmak. sizin bu sebepten dolayi ayrica aminiza koyim.

sadece nihal atsiz okumak degil amk kitap okumak bu arada.

olm siktirin gidin gok tengriye falan inanin amk. seker gibi din aq. turkler savasci ruhlu adamlar; sizce ramazanda savasan bir insanin 15- 20 saat ac kalmasi ne kadar mantikli aq.

kadinlara deger vermek yok, ki gunumuzde cogu ulkucu vermiyor amk; ak partili olduklarindan dolayi kapali kiz ve dindar kiz sevdalari var. siz turkseniz, turklugunuzu bileceksiniz.

biz ak partili degiliz diyenler icin; bahceli, tugrul turkes. yani utanin amk ne diyeyim size, koskoca mhp sayfasinda "x ilinin y ilcesi baskanligindan bahceliye tam destek" diye paylasiliyorsa bir sikinti vardir.

ne olursa olsun tum ulkuculerin amk; bu ulkenin bu hale gelmesinde kurtlerin ne kadar sucu varsa, ulkuculer de o kadar sucludur.

ve nihal atsiz reyizin guzel bir cumlesi ile bitirmek istiyorum yazimi;

"dıgıdık, dıgıdık." h.nihal atsiz

prozac

obsesif kompulsif bozukluk teshisiyle doktorum verdi bana bu zimbirtiyi. baslangicta 1 tane iciyordum 20 mg; sonrasında 2'ye cikardik. bana cok iyi geldi acikcasi, sakinlestim. zamanim cok verimli geciyor. yaklasik 4-5 aydir kullanıyorum; cok sey atlattim, eski halimle kendimi oldurecegim olaylar bunlar genelde; fakat artik umursamiyorum pek. sadece eski sevgilimi ozletti bana, duygusallastim biraz. yanimda olsa da sarilsam bir diyorum ara sira. sacma geliyor, cunku oyle. umrumda mi? degil.

bugun instagrama yeni sevgilin ile attigin fotografi gordum esmer kiz. son konusmamizda cok sular akti, sindirememissin bir seyleri demistin. he ya. akti amina koyayim da unutamamistim be seni. halen unutamadim. aklima geliyorsun habersiz, icim ciz ediyor. kadeh kadeh, duman duman gomdum ama seni icime. bana iyi gelmiyorsun artik.

eski sevgiliyi rüyada görmek

sadece 1 adet sevgilim oldu bu zamana kadar. cok seviyordum; cok onemsedim; fakat bir sorunu vardi. en yakin arkadaslarindan birisi intihar etmisti. morali cok bozuktu; arkadaslarim dediler yapma; sen zaten kirilgansin, duygusalsin. neyse kiz da beni seviyordu ama. cok guzel bir 3 ay gecirdim ve unutamadigim seyler var. parfumu mesela; bazen metroda, otobuste, sokakta yanimdaki birinden o kokuyu aldigimda direk aklima o geliyor. bazen ruyamda goruyorum onu ve sabah uyaninca burnuma gelen ilk koku onun kokusu oluyor.

cok garip bir deneyimdi. sonrasinda uzuldum cunku kriterlerime uyan bir insan bulmustum; ona sarildigimda rahatliyordum ama su an unuttum onunla ilgili hislerimi. ancak ruyamda gorursem bi kokusu geliyor aklima.

ama ruyamda onu gorunce bir mutlu oluyorum be...

ankara

kim ne derse desin guzel sehirdir.

blade and soul

su an bilgisayarima inmekte olan oyundur. ko tarzi kafami mesgul edicek bir oyun ariyordum; arkadaslar onerdi baslayacagim. lol, csgo ve dota alternatifi olmayi basarirsa tadindan yenmez.

5 gundur antidepresan kullanmaktayim. cok ugrastim fakat olmadi. bakalim ne olacak sonum.

sigara

zor zamanlarin kurtaricisi belkide fakat bir yandan insan irkinin kesfederek, kendine attigi en buyuk kaziklardan birisi.

başarısız babaya sahip olmanın hayatına etkisi

valla benim hayatimi cok zorlastirdigi kesin. hatta daha yeni 50'lik rakisini gomup yataga yatti, hemen horlamaya basladi. kendime ozguven adina hicbir sey ogrenemedim. cunku cocuk bir rol model ariyor; garip ve psikolojik sikintilari olan bir baba cocugu da ayni sekilde etkiliyor bence. kumar ve icki gibi aliskanliklarin bokunu cikarmayin dikkatli olun.

başarısız babaya sahip olmanın hayatına etkisi

valla benim hayatimi cok zorlastirdigi kesin. hatta daha yeni 50'lik rakisini gomup yataga yatti, hemen horlamaya basladi. kendime ozguven adina hicbir sey ogrenemedim. cunku cocuk bir rol model ariyor; garip ve psikolojik sikintilari olan bir baba cocugu da ayni sekilde etkiliyor bence. kumar ve icki gibi aliskanliklarin bokunu cikarmayin dikkatli olun.

lan ben kendimi sportif bir insan olarak bilirdim. 4 sene prof basketbol, kosu, hareket ne ararsan vardi bende. fakat elimde ayagimda usume sikayeti ile doktora gitti; kan falan verdim iste, sonuclar 10 numara da fakat bilin bakalim ne sikintili?

kolllestrollll. hemde ldl olan yani kotu olan sinir 190 iken benim kolestrolum 212 cikmis. soyle bir gercek var bunun genetik oldugunu soylrledi doktorum ve babam da kolestrol hastasi. 3 kan testine daha ihtiyac varmis veremiyormus direk ilac. 1 hafta boyunca bir diyet uygula bakalim azalma olacak mi dedi.

asil itiraf burada geliyor, belki sportif bir insanim fakat bu son 1 sene benim icin cok stresli ve sikintili gecti. spor namina hicbir sey yapamadim. 25 kilo alip 13 kilo verince vucutta bazi deformasyonlar olustu tabi normal olarak. gobegim catladi vs.

gerçekten tavsiyesi olan yazarlar varsa bekliyorum.

liberal demokrat parti

memleketi mizah ile yonetmenin neresi yanlis olabilir ki; liberalizmin dogru uygulanmasi icin toplumu bilinclendirmekten baska bir amaclari yok. burada daha liberalizmin tanimini dogru duzgun yapamayacak adamlar gelipte bok atmasinlar partiye.

yazar nicklerinden boy tahmini

baba bu benim olsun mu = 1.80

uzun marlboro

ben bunun light olanindan aldim son olarak. hayatimda ictigim en guzel sigara sanirsam. agzinizda sekerli bir tat birakiyor, balgam yapmiyor. soft paketide cok şık ayrica.